grip ve vg

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve jan1 tarafından 9 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    arkadaslar lütfen bu konuda bilgisi olanlar yazsın veya önerinizi söyleyin 14 aydır vg yapıyorum gecen yıl grip asısı oldum ve grip olmadım bu yıl suan gripim 2 gun önce yagmurda kaldım suan grip olmak uzereyım sorum grip vg yi etkiler mi okul var bide vg yaparsam daha kotu olurum ama bırakmak istemıyorum 1 hafta fln dinleniyim mi devam ediyımmı ? (protein tozu vs vs . kullanmıyorum)

bu soru sacma gibi ama soruyum dedim :) 1.73 boy 68 kgyum yas 15 ilk 9 ay fitness yaptım suan bodye ye gectım tam istedigin durumdayım okulda dar gömlek giyince gögüs uçlarım belirginlesiyor sizce kızlar icin cekici mi iticimidir :D (gayet sıkı ve dogal gözukuyor ) :)

2. Freax

Freax Yeni Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Lüleburgaz-Silivri
    Grip değilde geçenlerde hastaydım burnum akıyordu,hafif bi halsizlikte vardı.O halde gidip antrenman yaptım,bana iyi geldiğini söyleyebilirim,kırgınlığı üzerimden attı.Gerçi bünyeden bünyeye değişiklik gösterebilir sen yine de dinlen derim :)

3. vgsever

vgsever Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    2 gündür bende griptim.Ama çalışmayı bırakmadım.Vg ye başlamadan önce hafif nezle veya gripte başım ağrırdı vücudum halsizleşirdi ama şimdi bademciklerim bile şişse 2 günde geçiyor hemde ayakta :) Üstüne bir de koşu ve vg yapabiliyorum bende bir sakıncası olmadı şu an gayet iyi durumdayım ama başkasında nasıl bir tepki olur bilemem.

4. Pain

Pain Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Ben grip olduğumda sporuımu aksatmam..

Kendini çok halsiz hissediyorsan 1-2 gün gitme istersen fakat bende geçen gün grip olmuştum sporumu aksatmadım 3-4 güne geçti.

Tabi bu demek değilki spora gidersen hastalığın kesin geçer...

5. Nightm4r3

Nightm4r3 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Antrenman yapmak iyi geliyor. İyileşmeni hızlandırır ama salona gidipte başkalarına bulaştırabilirsin gribi o yüzden dikkatli ol. (Misal: Bench'de nefes alıp verirken destek için bekleyen partnere bulaştırabilirsin.)

6. viperking

viperking Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Sizlere inanamıyorum,

Öncelikle VG zaten vücudunuzun direncini ve savunma mekanizmasını kırıyor, çünkü yoruluyorsunuz ve vücudunuzun kayakları savunmadan çok kas yapımı ve toparlanmaya gidiyor.

Bunun üzerine zaten vücudunuz hasta ve halsizken tutup spor yapıyorsunuz. Sizce neden prof sporcular en ufak bir ağrı ve hastalıkta sapordan haftalarca uzak kalıyor ?

7. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    grip olunca tüm eklemlerde ciddi ağrı olur, insanın başı ağrır, kafasını bile kaldıramaz...siz bu halde nasıl spor yapabiliyorsunuz yav?

8. m.o.k

m.o.k Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sales
    Yer:
    Denizli
    Hastalık durumlarında en iyisi istirahat etmek . Bir hafta ara verdiğinizde çok şey kaybetmesseniz ama hasta halde vücudunuzu yorup çalışmaya devam ederseniz hastalığınız dahada ilerleyebilir. En iyisi dinlenmek sağlıklı vücut ile çalışmak. Sonuçta bu sporuda sağlık için yapıyoruz adı üstünde spor .
    Dar gömlek göğüs ucu konusuna çokta birşey söyleyemeyeceğim kimine göre çekicidir kimine göre iticidir. Butür şeylere çok takmamak en iyisi olsa gerek .

Sayfayı Paylaş