Grenade thermo detanator fat burner

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Dexter_Morgan tarafından 7 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 54 üye.
  1. MaqXien

MaqXien Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ürünü kullanmaya başladığımda yağ oranım %16'ydı. Ürünle beraber diyete başladım. Tuz, Şeker, Yağ kesinlikle tüketmemekle beraber düşük oranda Karbonhidrat tükettim. 2. Kutunun ortasına geldiğimde ise salonda ölçümlerim vardı. Tartının üzerinde 6 kilo kaybetmiş görünüyordum, ki her halimden belliydi kilo verdiğim, göbeğim gözle görülür derecede gitti, bununla beraber ölçülerim de düştü özellikle göğüs ve kollarımda. Ölçüm sonuçlarına göre sadece SU vermişim.. Yağ oranım hala %16'ydı. Ürünü yarım bıraktım ve son hız kardioya giriştim. Yani ürüne başarısız demiyorum ama ilk kutudaki hissiyatı 2. kutuda alamadım enerji bakımından ve tek başına hiçbir işe yaramadığını anlamış olduk. Kardio şart, şart, şart. Yanlış yapa yapa öğreniyor insan..

2. Chevq

Chevq Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Bende almayı düşünüyorum
    Hydroxycut Hardcore pro sürümü yok tr de
    Elite sürümü var fakat thermo ile bunun arasında kaldım

barisko2 bunu beğendi.
  3. onuryazici

onuryazici Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    teşekkür ediyorum gayet açıklayıcı olmuş bende bugün itibariyle kullanmaya başlandım 2 kapsül sabah yemekten önce 2 kapsül öğle yemeyinden önce aldım kullanım şeklinde yazdığı gibi sabah aldığımda baş dönmesi yaptı bi10 dk falan vücüt ısımda hissedilir artış vardı öğlende alıp cardio&body e gittim 185cm /120.1kg yum inşallah etkisi hızlı görülür onun dışında dediğiniz gibi yan etkisini fazla hissedersem 1 kapsüle günde 2 kapsüle düşürmeyi planlıyorum zaten uyku problemim var kafeinde sıkıntı yapcak gibi yazı için tekrar teşekkür ederim
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Ekim 2014 ---
    fazla bir bilgim yok ama duyduğum kadarıyla ürün için sert diyete girmek gerekiyor protein ve vitamin almak direnci artırmak için çok önemliymiş

4. Eyealfa

Eyealfa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İyi günler..Bu ürünü yeni aldım.Ürün kutusunda geldi ama üzerinde jelatin vs yoktu.Tepesindeki pim şeklindeki kapağı açınca bir kapak çıktı ama hemen açılabilecek bir kapaktı.Yani sonuçta pek güvenli gelmedi bana.Bu ürünün normal satış şekli bumudur? Aynı şekilde grenade 50 calibre aldım onun da torbasını koruyacak bir düzenek yoktu..Bilgisi olup paylaşan olursa sevinirim..

5. bigziyayalcini

bigziyayalcini Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Slm. Ürünü nereden temin ettiniz ? Ben Thermo Detonator'u 1 kere kullanma şansı bulmuştum.
    El bombası düzeneği zor açılıyorsa sıkıntı yok demektir. Yani plastiğinde herhangi deformasyon vb. yoksa problem olmaz. Çok etkili ürün :)

6. Eyealfa

Eyealfa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ürünü ******de buldum bir tek.Bunun bir hapalı hava almayan kutu olması gerekmiyor mu?Yani içini boşaltsalar,yerine başka bir şey doldursalar ayırd etmek mümkün değil.Hepsi böyle mi diye merak ettim.Bu şekilde yurt dışında satılabileceğini sanmıyorum.O yüzden sorma ihtiyacı duydum.teşekkürler..

7. fRaNtiCBjK

fRaNtiCBjK Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Bu urun hakkinda tam bisey soyleyebilecek olan var mi ? Nutrex lipo 6 black mi grenade thermo mu ?

8. okko

okko Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Ürünü bugün aldım Pazartesi itibair ile kullanmaya başlayacağım bana 1 ayda 5 kilo verdirse ve simit bölgemde incelme etkisi gsterse yeter- Haftada 4 gün spor yapıyorum cardio ya da süper set ağırlıklı olarak 4 günün birinde sadece bisiklete biniyorum dışarda günde tek kapsül kullanarak başlayağım.

1 ay sonra değişiklik olursa yazarım burada.

Bu arada benim aldığımıda da el bombasını üst kapağı zor çıkıyor ve zor takılıyor ama açınca bir jelatin filan yoktu üzerinde.

fRaNtiCBjK bunu beğendi.
  9. sabrselam

sabrselam Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    İstanbul
    Süper setler kasları parçalamaya yönelik yapılan idman çeşitleridir.Bel bölgesinde incelme için bel hareketlerini yapmayı ihmal etmeyin , twist vb. hareketler ilk yaptığınız zamanlarda incelme hissettirmese de 3. haftanın sonunda tekrar resim çekilirseniz farkı anlarsınız.Bununla birlikte başlangıçta mutlaka resim çekilmeyi unutmayın ki farkı anlayabilesiniz.

10. okko

okko Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Ürünü kullanalı 13 gün olmuş bugün itibari ile. Sabah içildiğinde mide de yanmayı hissedebiliyorsunuz. İştah kapama kısmı benim için olumsuz geçti tamamen kendi irademle yemiyorum. Sadece bir kez öğlen yemeğinde çok tıkandığımı hissettim onun dışında bir etkisi olmadı. sabah ve öğlen 2 şet adet içiyorum tam olarak yorumumu kutu bittikten sonra tekrar yazacağım.
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Nisan 2015 ---
    Ürünü kullanalı 13 gün olmuş bugün itibari ile. Sabah içildiğinde mide de yanmayı hissedebiliyorsunuz. İştah kapama kısmı benim için olumsuz geçti tamamen kendi irademle yemiyorum. Sadece bir kez öğlen yemeğinde çok tıkandığımı hissettim onun dışında bir etkisi olmadı. sabah ve öğlen 2 şet adet içiyorum tam olarak yorumumu kutu bittikten sonra tekrar yazacağım.

11. kereminho

kereminho Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Ben de 1 haftadır kullanıyorum etkisi fena değil gibi. Çarpıntı falan yapmıyor özellikle kardiyolarda iyi terletiyor, fakat aklıma takılan birşey var. Ürünü popüler bir supplement mağazasından sıfır kutusunda aldım ama kutudan 100 yerine 101 kapsül çıktı ve el bombası şeklindeki kapağın haricinde bir de hapların üzerini koruyan kapak olması lazım o da çıkmadı. Fotoğraftaki soldaki kapak eksik yani. Herkeste mi böyle acaba yoksa ürün mü sahte?

12. Shelter

Shelter Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Aman hocam ya, sakata gelme. Ara sor bi' şirketi.

13. backom

backom Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    13
    5. günüm , bende hiç bir etki göstermedi. Araştırmalarıma göre bu ürünün en çok şikayet edilen bölümü, terleme, sıcaklama ve uykusuzluk yapmasıymış. Terleme ve sıcaklama zaten hedeflenen etkilerdir, ki bu metobollizma hızının arttığı anlamına gelir. Yabancı kaynaklardan araştırınca başka bir sürü yan etki yapabilme ihtimali olduğu anlaşılıyor. Depresyondan , kalp krizi geçirme ihtimalinin artmasına kadar. Tabi bunlar en basit aspirin kutusunda bile ihtimal oalrak sıralanabiliyordur. Bu ilacın içeriği hemen hemen diğer yağ yakıcı ürünlerle kıyaslandığında en temiz ve net olanı. Yani üretici ne var ise eksiksiz yazmış ve kimyasal bildiğim kadarı ile ya hiç yok ya bir tane var , tam emin değilim. Bu ilaç vaad ettiği sonuçları yüksek miktarda kafein, yeşil çay, acı bibier özü ve turunç kabuğuna borçlu. Fakat burada dikkat edilecek bileşen Turunç Kabuğudur ( bitter orange ) . Bu doğal bir bileşen olmasına rağmen olası yan etkilerin çoğununda kaynağı durumundadır. Kısacası kendiniz için araştıracaksanız bu konualra dikkat etmenizi öneririm. Benim gibi zaten gündelik hayatta yüksek kafein tüketiyorsanız, tahmin ediyorum ki fazla bir etki görmeyeceksiniz, ne terleme ne sıcaklama yaptı bende, gerçi henüz 5. gün. Eğer vücudunuz kafene çok alışkın değilse ilk bir hafta sabah bir tane 4-6 saat sonra ise 1 tane almanızı öneririm ki vücüdunuz alışssın. 1. haftanın sonunda sabah 2 4-6 saat sonra 2 kapsül almaya basşlayın derim. Günde 4 kapsülü aqsla aşmayın. Bir kutu bitirdikten sonra muhakkak 2-3 hafta ara verin. Ara vermek hem vücudun temizlenmesi açısından önemli hem de vücüd yüksek miktarda kafeine alıştıktan sonra ara verilmez ise 2. kutu asla ilk kutunun gösterdiği etkiyi göstermeyecektir. Benden bu kadar , unutmayın ki bir ürünün etkisi kişiden kişiye değişir, bende etki yapmaması sizde de yapmayacak anlamına gelmez veya tam tersi.
    sağlıklı günler beyler

14. Tufan74

Tufan74 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] Merhabalar,

Satın aldığım yağ yakıcıların etkilerini araştırırken bu forumu keşvettim ve yazmaya karar verdim.

Ben 41 yaşında 150 kilo üzerinde 4 yıldır felçli ve yatağa bağımlı yaşayan biriyim ve bu süre içinde acayip derecede kilo aldım ve göbeğim çok kötü şişti ve göğüslerim neredeyse
    südyenlik oldu. Araştırmalarım sonucunda internetten 3 adet farklı termojenik yağ yakıcı ilaç aldım (Resimleri yukarıda...) İlaçlar dün geldi ve bu sabah ilk olarak Grenade thermo detanator
    den aç karnına 2 adet içtim (aradan 1 saat geçti ama hiçbir etkisini göremedim) Ayrıca belirtiyim ben her sabah bir büyük kupa türk kahvesi içiyorum. Forumda yazanları dikkatlice
    okudum ve not aldım. Bu 3 ilacı bir arada complex olarak kullansam zararlı olurmu? İlaçları kullanırken şu anki durumuma bağlı olarak spor yapma olanağım yok. Temojenik ilaçların spor yapmadan da kullanıldığını okumuştum bir yerde. Bana önerebileceğiniz şeyler ne olabilir?

15. sabrselam

sabrselam Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    İstanbul
    Tufan74 derhal bir hastanenin obezite bölümüne başvurunuz , sizin için kendi başınıza böyle ilaçları kullanmanız hayati tehlikelere sebep olabilir!!!

Bozo-Baku bunu beğendi.
  16. TOLGA DİNÇER

TOLGA DİNÇER Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar. Ben ürünü bugun ilk kez kullanıyorum. Bende hiçbir etkisi olmadı sadece tokluk etkisi vardı. Normalmidir ? kilom 129 Boy 1.75 nasil kullanmayi önerirsiniz sabah 2 öğlen 2 kullaniyorum ama bi etkisi olmadı terleme de olmadı :(

17. feritferitxd

feritferitxd Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Lipo 6 black kullanmayı denedim,aşırı çarpıntı sorunu m başladı bu ürünlede yaşarmıyım ?

18. nurnur

nurnur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamlar graenade aldım günde 3-4 büyük fincan kahve içiyorum bu ilaç bende işe yararmı kullanırken kahveyi kesmelimiyim??? Yada çok kahve içtiğim için etki alamazmıyım acaba ??? vucudum kafeine fazla alışık çünkü

19. furkandvc07

furkandvc07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bu ürünü yeni kullanmaya başladım kesinlikle tokluk hissi veriyor ve enerji artışı sağlıyor yağ yakımı hakkında şuan birşey söylemek için erken bundan önce hydroxycut kullandım etkisi çok güzeldi kilo verdim sayesinde ama bu ürünü herkes tavsiye etti bunu denemek istedim
    Öncelikle ilk aldığım gün çok fazla tuvalete çıkardı ve bu gün 2.ci günüm sabah aldım üründen ve kahvaltı yapmış gibintok hissediyorum birde hapı yuttuktan 5 dk sonra midenizde hissediyorsunuz kesinlikle metabolizmanın arttığı aşikar ki zaten termojenik ama l carnitine yok diye de üzüldüm desem yalan olmaz

20. Dupondii

Dupondii Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hayırlı olsun. Yorumlarını merakla bekliyorum. Hatta bir süre sonra kullanığını söylediğin 2 ürünü karşılaştırırsan sevinirim. Ben Hyrdaxcut almayı düşünüyorum. Ama kararsızlık devam ediyor.

Sayfayı Paylaş