Grenade 50 calibre

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve aqualinebursa tarafından 17 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 93 üye.
  1. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Ürünü kullanmıştım zamanında.antreman sırasında artık damarları nasıl genişletiyosa baş dönmesinden bayılcak gibi olmuştum kan akışını beyninizde bile hissediyosunu:D belki sadece bende yaptı bu etkiyi bu Yüzden üründen tırsmıştım kutunun sonlarına doğru etkisini kaybetmişti tabi

2. hakan ergin

hakan ergin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhabalar,
    Deneyimimi palaşmak istedim.
    Ürünü bugün ilk defa kullandım ve kesinlikle memnun kaldım. Fokusta ve ağırlıkta ciddi bir fark hissettim. Sadece biraz karıncalanma ve terleme oldu. Oda sonlara doğru yok oldu. Yani bunu kllanıyorsak kesinlikle hakkınıda vermemiz gerekli. 2 hafta sonra da buraya deneyimlerimi aktarıcam.
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Haziran 2015 ---
    Merhabalar,
    Deneyimimi palaşmak istedim.
    Ürünü bugün ilk defa kullandım ve kesinlikle memnun kaldım. Fokusta ve ağırlıkta ciddi bir fark hissettim. Sadece biraz karıncalanma ve terleme oldu. Oda sonlara doğru yok oldu. Yani bunu kllanıyorsak kesinlikle hakkınıda vermemiz gerekli. 2 hafta sonra da buraya deneyimlerimi aktarıcam.

3. broscience

broscience Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar ürün içinden çıkan scoop (ölçek) ile kullanılmıyor yanlız. Ürün 50 servis tatlı kaşığı ile çakılması halinde (11 gram) 50 servis yapıyor. Fazla iyi ve abartılı yorum yapan arkadaşlar tahminimce içinden çıkan ölçeği kullanıyor ve o ölçek yaklaşık 3 katı normal dozun. 700 mg kafein alıyorsunuz tabiki enerji patlaması yaşatır.

mustafa ogunclu bunu beğendi.
  4. mustafa ogunclu

mustafa ogunclu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Urun paketlemesi fiyasko arkadaslarin dedigi gibi. Bende bas donmesi, hastalik etkisi yapti. Yine de kullanmak isteyenler elimde 13 Temmuz 2015te aldigim 03-2018 paketli supplementler.comdan aldigim urun var. Ilgilenenler ozel mesaj atabilirler.

5. senelfatih

senelfatih Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ürün duruyorsa alabilirim.

6. darkfather

darkfather Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Basın
    Yer:
    Beşiktaş
    Arkadaşlar size bir sorum var, biraz da önemli. Aldığım site cevaplamadı henüz. Sizin ürününüz de taş gibi miydi? Hani toz kıvamında değil de biraz sertti. Hava almış zaten kutunun içini biraz tozutmuştu geldiğinde. Aynı durumu yaşadınız mı? Tadı da iyi değildi. Pump etkisinden çok kafamı açtı. Şimdi deneyimlerimi anlatıyorum:

Ürünü dün sipariş ettim, bugün geldi. Antrenmandan 40 dakika önce yarım ölçek içtim. İşten çıkıp spor salonuna giderken bir acayip oldum. Vücudum değil ama beynim enerjiden patlıyor gibiydi. Antrenmanda pump etkisi göremedim pek. Fakat şimdi eve geldim, protein tozumu içtim ve hiç antrenman yapmamış gibiyim. Kafam hala uyanık. Vücudum dinç. Beynim karıncalı gibi. Halbuki kafeine alışkın biriyim. Kahve, yeşil çay içerim.

Bilgisi olan var mı bu konuda? Sizce bozuk mudur? SKT'yi de bulamadım kutusunda. Şu an yanımda değil ama supplementler adlı güvenilir sitenin de bozuk mal göndereceğini sanmıyorum.

7. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Bu ürünü tr de ilk kullanan sporcuyum gümrükten çıktıktan sonra depoya indirilen üründen almıştım dediğiniz durum normal anormal bir durum değil topaklanma ve sertleşme makul ölçülerde kabul edilebilir ..Bir ama olmalı değil mi Aması şudur bu ürün çok ciddi uyku sorunları yaşadığım bir üründü ayrıca bana kullandığım dönemde enerji güç verdiğinide düşünüyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Eylül 2015 ---
    Size tavsiyem kutunun içine kadın çorabı içerisine yada file içine iki tatlı kaşığı pirinç koyun topaklanmasına engel olacaktır..

8. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Urunu yurt disindan alip tr ye getiren biri olabilecegini dusunemedin sanirim,ilk kullanan oldugunuzu soylemenizde ki amac hava atmaktan baska ne anlam tasiyor ?

9. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Ürün konusundaki tecrübemi ifade etmek istedim sözümü cımbızlayarak kibir çıkartmak sizin suizanınız.

10. BeWater

BeWater Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    beyler geçen hafta supplementler.com dan 170 tl ye aldım sadece 1 ölçek kullandım ilk defa kullandığım için hafif çarpıntı yaptı bundan sonra kullanmayacam 130 tlye isteyen arkadaşa bırakabilirim
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Eylül 2015 ---
    grenade.jpg

11. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Belli deneyimden sonra Şunu farkettim belki biliniyordur gerçi ama Weider likid amino ile granadeyi kombin olarak birlikte kullandığımda iyi bir idman çıkmıyor hatta normal pump etkisinide bile hissetmiyordum sanırım granedenin içeriğinde likid aminodaki argeninin i baskılayacak bir kimyasal olmalı tekli kullanımda pump görüyorum ama kombin ettiğimde sonuç çok kötü..

12. NemesisSephiroth

NemesisSephiroth Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    kullandığım tadı en iğrenç nox...etki konusuna gelirsek , şu anda kullandığım elite labs pre-rage bunun yarısı kadar karıncalandırma yapmasa da bundan daha fazla pump ve ağırlık artışı sağlıyor...karıncalanma ve odaklanmada çok iyi ancak pump ve ağırlık artışında bir etkisini görmedim desem yeridir.tadı da cabası

13. H4k4nn

H4k4nn Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Ürün tatmin edici, topaklanma L-Citrulline Malate'dan kaynaklanıyor herhalde.

Ürünün agzı da bir hayli özensiz yapılmıs zaten.

Bana gelen urunun de hem kabı hemde ölçeği kırık çıktı.

3. dünya ülkesi olmak böyle birşey olsa gerek.

fbirfn bunu beğendi.
  14. Kimster

Kimster Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    sürekli kullanımda etkisi azalıyor. o yüzden haftada 1 kere kullanmak en mantıklısı.

15. tunabey

tunabey Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Vallahi ben haftada 1 kullansam da etki etmiyor artık. İlk 2-3 ölçeğim dışında hiç verim alamadım ayrıyetten midemi çok rahatsız ettiğini söyleyebilirim...

16. dexter03

dexter03 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Ben ürüne hardcore giriştim beyler yarım ölçek tam ölçek yarımı üzüm suyuyla tamı üzüm suyuyla denedim labaratuvar misali ilk kullanımın yarımdı bi bok yapmadı sonrasında tam aldım 400 ml su ile ellerim ayaklarım ensem yanıyodu karıncalandı mükemmel bir performans ama biraz spor geçmişiniz yoksa denemeyin tavsiye etmem

üzüm suyuyla içtiğimde yarım ölçeği suyla içilmişin tam ölçeği gibi etki etti
    üzüm suyuyla tam attıgınızda yeni dünya düzeni çarpıntıdan gidiyodum :)

süper bir pre workout :)

17. tanerjames

tanerjames Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Ürünü kullanıyorum ilk 1 hafta pump, güç, focus herşey oldu, tamam olay budur dedim :) bench press'ler, ağırlıklar bana mısın demedi, idman bitti hala enerjim bitmemişti...
    Aradan 7-8 gün geçti baktım vücutta tık yok, sonraki gün denedim yine tık yok, 7 gün ara verdim yine tık yok alla alla, 1,5 servis denedim yine tık yok, 2 servis denedim yine tık yok :)
    Sonuç olarak vücut belli zaman sonra alışıyor ve etkisi kayıp oluyor sanırım en az 15-20 gün ara vermek lazım, 1 hafta ara vermek veya servis sayısını arttırmak bana etki etmedi.

Şuanlık bomba elimde patladı :) Unutmadan bugün 2 servis denedim akşam çarpıntı yaptı, kafam leyla gibi...
    Servis sayısını arttırmak vücut sağlığı için pek mantıklı değil sanırım.

18. Kimster

Kimster Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    ilk 2 haftadan sonra ancak ayda 1 kere kullanınca verim alabiliyorsunuz. etki etsin diye dozajı arttırmak da bir fayda sağlamıyor. tek şansınız ayda 1 kere kullanmak.

19. ccccacacacac

ccccacacacac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    beyler öncelikle herkese merhabalar, benim bu ürünle alakalı ciddi bir iki sorum olcak,
    1- ürün dün geldi içinde priz almış beton gibi bir toz geldi? bu normal mi?
    2- ürünü dün ilk defa kullandım, tadı inanılmaz ekşi ve kötü zar zor içtim, hala hayattayım.. bu kadar ileri düzey kötü tada sahip olması normal mi? son kullanma tarihi 2018..
    3- ürün kutusunda gümrüğün kapattığı yerleri anlıyorum fakat marka olan ""GRENADE"" içindeki ""A"" harfi kapatılmış ve markası "GRENDE" olmuş ? bu normal mi?

şimdiden teşekkür ederim

20. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Dediğin gibi ürün beton ve kutunun içinde toz döküntüleri vardı semsert gibi paketlemesi gerçekten berbat, tadı da ekşi bende gerçekten begenmemistim ürün üzerinde orjinal yazinin ustunde etiketleme oluyor bu normal etiketi soktugunde alttaki yazi orjinal ise sıkıntı yok illa ki orjinalligini test etmek istiyorsan içtikten 15-30 dk sonra hissedilir bir karıncalanma yapar böyleyse orjinaldir :)

Sayfayı Paylaş