Grenade 50 calibre

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve aqualinebursa tarafından 17 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 93 üye.
  1. fbirfn

fbirfn Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Nasıl kullanılıyor hocam anlatsanıza biraz

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Kendi açından haklısın, ben 3-4 defa kullandım ve inanılmaz etkisini gördüm. Kalbim yerinden fırlayacak gibiydi, nabzım fena artmıştı. Kan ter içinde kaldım ama pek yorulmadım.Yani hem hızlı bir metabolizma hem de güç verdi.
    Ben arjinin ve Pycnogenol alıyordum bu ürünü almadan yirmi dakika kadar önce.(Damarları rahatlatmak için)
    grenade 50 yi ise,alfa lipoic asit ile beraber alıyorum(içindeki kreatinin etkisini artırmak amacı ile)

Bir de, kreatin ve kafeinin aynı anda bulunduğu ürünler; Body de işe yaramaz.Yani Body yapıyorsanız, pek katkısı olmaz. Ben kendi penceremden bakınca, genelleme yapmışım:)
    Bu konuda yapılan araştırmalar, yüksek yoğunluklu antremanlarda kafein+kreatinin etkili olduğu ve performans artırdığı görülmüş. Ben de kick boks antremanları öncesi alıyorum.
    Powerlifting antremanından önce kulalnmıyorum. Sadece kreatin +whey+bcaa alıyorum..Çünkü ağırlık çalışmalarında, kafein+kreatin kombinesi, tek başına kreatin alımından elde edileni bile vermiyor.Ya da fark etmiyor.

Powerlifting ya da body çalışacakların kullanmasının pek yararı olmaz; kick boks,atletizm gibi sporlarda ise faydası olduğu kanıtlanmış(kreatin+kafein)
    Ben bu etkiyi gördükçe, uzun yıllar kullanırım sanıyorum ama arada mola vererek:)
    https://examine.com/nutrition/does-caffeine-counteract-creatine/

zzzxxz ve fbirfn bunu beğendi.
  3. fbirfn

fbirfn Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Doğru olabilir. Belkide o yüzfen hiçbir işe yaramadı 5x5 çalışıyordum preyi kullandığım sıralar. Hatta 3-4 gr da dışardan alıyordum kreatini. Teşekkürler bilgi için.

zzzxxz bunu beğendi.
  4. rearviewmirror

rearviewmirror Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Başka aroma kalmadığı için kola aldım kola hiç sevmem başka şeylerle karıştırıp içerim diye düşünmüştüm. İlk gün çok az aldım alerji riski için kayda değer etki görmedim. İkinci gün biraz acıkmaya başlamışken yarım ölçek aldım burnumu tıkayıp içtim çünkü midem kalktı ama bu kadar kısa sürede bu kadar etkileneceğimi beklemiyordum her yerim karıncalandı metabolizmam hızlandı resmen her yerimde yanma hissettim güç artışı yaptı doğal olarak. Etkisi yok diyenler bir de aç karnına almayı deneyin hem alınan doz hem de midenin boş olması çok şeyi değiştiriyor. Fitness eğitmeni ürünün kadınlara uygun olmadığını, arjinin içerdiğini, bana fazla geleceğini ve damarlanma yapacağını söyledi? Bu konuda bilgisi olan var mı? Bunun yerine scivation extend önerdi. Ben yine de kullanmaya devam etmeyi planlıyordum ama her içmeye çalıştığımda midemi bulandırdı satıyorum şimdi o yüzden.

5. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Tabi ölçeğe dikkat etmek lazım, bizim arkadaş 2 ölçek aldı, acile kaldırdık, birkaç saat acilde kaldı. Serum taktılar vs.. gece yarısından sonra hastaneden çıkış verdiler.Bünye meselesi sanırım, grenade 50, ona yoğun geldi sanırım.

6. fbirfn

fbirfn Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    İşe yaramıyor diye sinirlenip 2 ölçek aldım yine hiçbişe olmadı. Kola kahvede içmem halbuki 16 yaşımdayım

7. rearviewmirror

rearviewmirror Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Bence yaşın küçük bu tip supplementler kullanma. Bir de işe yaramıyor diye doz arttırıyorsun senin yaşında hiç gerek yok zaten yeterli enerjiye sahipsin yaş itibariyle.

fbirfn bunu beğendi.
  8. fbirfn

fbirfn Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Kreatin dışında kullanmıyorum artık zaten. Tek işe yarayan sıpplement bence, onuda 1 ay on 1 ay off şeklinde yapıyorum

9. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Ben senin yaşlarındayken, supplement nedir deseler onu bilmezdim(ama senin yaşlarında kick boksta türkiye dereceleri alıyordum)
    Yani, suplement hatta steorid almadan belli yerlere gelmek mümkün ve yaşın daha çok genç. Kreatin dahil 20-21 yaşından sonra almaya başlaman daha iyi olur.
    Kreatinin uzamana zarar verip vermeyeceğini araştır.
    Bu arada grenade 50 nin de içinde kreatin var.(kreatin+beta alanin+kafein)

10. fbirfn

fbirfn Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38

Boy a cidden bir etkisi varmı yanetkileri olabilecek şeylerde hiç görmedim. Hemen bakıyorum

11. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    2 ölçek napmış öyle. 1gr üstü kafein var heralde kaldırırlar acile.

12. tonytr

tonytr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    ben bu ürünü kullanmadan önce sütüme kahve koyardım vucud kafeine alıştığı için ürün işe yaramaz diye 10 gün kahveyi bıraktım o sürede performansımda inanılmaz artış oldu kreatin kullandım o sürede tek tekimeyle zumba gibiydim ancak ne zaman calibre kullanmaya başladım performans düştü daha doğrusu daha çok yorulmaya başladım o zımba halimi daha çok seviyordum üstüne üstelik ben ekstradan bi kez daha kreatin alıyorum calibre üstüne antremandan önce yani para verdim bu yüzden kullanıyorum kreatin daha etkili bende...

13. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Grenade calibrede kreatin zaten var:

14. tonytr

tonytr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    varda 1520 mg az

15. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Eğer body yapıyorsan, Grenade 50 nin ciddi faydasını görmezsin zaten.Bunun sebebi, kafein+kreatin in birlikte alınması.
    Ama atletizm, kick boks, halter vs...çalışmalarında fayda sağlar.

16. tonytr

tonytr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    ozaman boşuna para vermeyelim preworkoutlara bcaa lara ayıralım bütçemizi :)

17. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Grenade 50 yi ilk aldığım zamanlar, gereksiz duygu patlaması ile çok abarttım bu ürünü. İyi ama o kadar abartmaya da gerek yok :)

18. Dollyanna1

Dollyanna1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    alınabilecek en iyi supplement creatine vsye para harcamayın yarım ölçek kullanıyorum etkisi güzel 50 ölçekten 100 antreman cıkarır haftada 4 gün gitsen nerdeyse 6 ay bi kutuyla inanılmaz

19. Kardanadam88

Kardanadam88 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    Istanbul
    Forumda bu başlık altında çok araştırmıştım sonunda aldım. Ben kesinlikle tavsiye ediyorum bende gerçekten etki etti. Çok ciddi bir pump etkisi var , içtikten 20 dakika sonra etkisi gelmeye başlıyor kesinlikle başarılı bir supplement. Almayı düşünüp de tereddüt eden varsa bence 1 sn bile beklemesin.

20. Zizxy

Zizxy Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Mobilya Makina Operatoru
    Yer:
    istanbul
    Türkiyede kola dışında başka aroma bulamadım. bildiğin site varmı hocam?
    Mesajımı gören arkadaşlar kola aroması alınır mı yoksa başka arama bakmalı mıyım?

Sayfayı Paylaş