GreenStreet Beslenme Günlüğü

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve GreenStreet tarafından 26 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. GreenStreet

GreenStreet Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Sistem Uzmanı
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba,

Bugün 5 hareketle omuz antremanı yaptım. Ek olarak karın çalıştım 2 hareketle. Yemek düzenim standarttı.Antrenman sonrası muz ve protein tozu. Antrenman sonrası 2. öğünde ise makarna ve ton balığı kullandım.

24.jpg

Yarın da salona gidicem. Cuma günü halı saha maçım olacak. O günü salona gitmeyi düşünmüyorum. Yarın kaçamak günü yapacağım. Öğle yemeğinde zararlı şeyler yiyeceğim :D . Birde dondurma keyfi yapabilirim. Duruma göre bakalım :).Kaloriyi ona göre ayarlamaya çalışacağım.

2. GreenStreet

GreenStreet Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Sistem Uzmanı
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba,

25.Gün
    Hile günümdü. Öğle öğünümde pide yedim :) . Genel olarak iyi gün geçirdim ama hafta sonu çalışacağımı öğrendim. Yüksek ihtimal spora gidemeyeceğim. Bugün biceps triceps çalıştım. Antrenman normal düzeyde geçti. Normalde antrenman sonrası 2. öğünden kh alıyordum. Bugün almadım. Normal günlük sınırın biraz üzerinde kalori aldım. Öğleden sonra olan ara öğünde dondurma yedim . Bu kaloriyi biraz daha yükseltti. Haftada bir günün çok sakıncalı olacağını sanmıyorum :). Listede dondurma yok ekstra olarak 300 kalori ekli olarak düşünebilirsiniz.
    25.jpg

Yarın halı saha maçı yapacağım. Kardio niyetine :). Salona gitmeyeceğim. Cumartesi ve pazar günü çalışacağımdan yüksek ihtimal bu günlerde gitmeyeceğim. Yemek listelerini girmeye çalışacağım. Aksatmamaya çalışacağım. Bu ara iş çok üst üste geldi.

3. GreenStreet

GreenStreet Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Sistem Uzmanı
    Yer:
    İstanbul
    Selamlar,

Foruma girebilme fırsatı buldum. Kısa bir özet geçeyim 2 gün için. Dün baya yorucu bir gün geçti. Kalori olarak biraz arttırma yapmak zorunda hissettim kendimi.2900 Kcal aldım. 2 Halı saha maçı yaptım. İyi beslendim genelinde. Dünkü beslenme günlüğümü liste halinde veremeyeceğim.

Bugüne gelirsek.İstediğim gibi beslendim. İşlerden dolayı inanılmaz yoruldum. Antrenman bugün ve yarın yok. Pazartesi anca yapabileceğim. Bugün 2300 kalori aldım. Dün biraz arttırıma gittiğim için bugün az biraz kaloriden kıstım. Bugünkü listem;

27.jpg

Bugün erken yatıp iyi bir dinlemeliyim sanırım. Buara ciddi dinlenme konusunda zaman bulamıyorum. Biraz uyumalı :).

Sayfayı Paylaş