Gram takıntısı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve OROCHI69 tarafından 30 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. OROCHI69

OROCHI69 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Ankara Özveren sokak Maltepe
    Arkadşlar ayın 4 ünde ilk antremanımı yaptım o zamandan beri body yapıyorum arada beslenmeyi ve antremanları aksattığım oluyor ama çok değil sorum şu hepiniz görmüşüsnüzdür frmda 100 gram yulaf ezmesi beyaz peynir gibi şeyler yazar bunu neye göre belirliyorsunuz mesela 100 gram beyaz peynir için 2 yemek kaşığı yemek yeterli midir kaba hesap olarak önerileriniz neler

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Kendimden örnek vermem gerekirse uzun süredir net ölçümler yapmıyorum ama daha önceden yaptığım ölçümlerden sonra göz alışkanlığı falan oldu aşağı yukarı ortalama olarak yazıyorum.

3. cikcik

cikcik Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    şimdi sana 1 su bardağı yulaf 100 gr desem senin bardakla benim bardak ölçüm tutmayabilir kesin çözüm mutfak tartısı alıcaksın bir süre sonra gözün alışıyor zaten tartısız tam net şu şukadar demen imkansız

4. OROCHI69

OROCHI69 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Ankara Özveren sokak Maltepe
    Net bi ölçüm olmasına gerek yok standart şeyler gerekl i ölçerken ymek kaşığı,çağ bardağı gibi

5. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    1 Su Bardağı Yulaf Ezmesi 60 gramdır. Bardağın alttan ince üstten kalın olduğunu düşünürsek, 1.5 su bardağı yulaf ezmesi 100 gram oluyor.

Saygılar...

Sayfayı Paylaş