gordugunuz en sacma ruyalar

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve jkdo tarafından 24 Eylül 2006 başlatılmıştır.

1. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    hepimiz sacma ruyalargormusunuzdur msla ben cok sacma ruyalar gordum bugun
    ilk ruyam Prison break dizisinin karakterleriyle beraberim bende hucremde oturuyorum ve bisyey oluyor disari cikiyorum diger elemanlari kurtaricam anahtari aliyorum ve birinin hucresini aciyorum kapinin anahtarini saldigim mahkuma veriyorum digerlerini de ac die sonra polis gelio dur yoksa ates ederim die sonra bende bi anda annemin oklavasini elimde buluyorum iyi mi aliyorum oklavayi kosa kosa eskrim yaparak polisin ustune gidiyorum ve oklavayi sungu gibi polisin karin bosluguna sapliyorum ondan sonra silahini alip arkaya dizinin basrol oyuncusu yakisikli bi abi var adi heralde seinfeld mi bisi di iste ona veriyorum derken alarm caliyo sonra diger polislerde geliyor ben yine kosuyorum elimde oklava birinin karin bosluguna daha sokuyorum sanirim sonra geri kaciyorum silahi alip sonra bisi oluyor ben son poliste tikaniyorum ama onada iyi bi sag patlatiyorum derken yerde yarali yatiyorum klasik siz gidin beni birakin diyorum neyse

ordan kayboluyorum ve kendimi aniden evde buluyorum sozde survivor adli yarisma bizim evde oluyor benim odamda fln sinav cekme yarismasi fln yapiyoruz ondan sonra ben yine mekan degistiriyorum arkadaslarla lahmacuncudayiz iftarda millerla lahmacun goturuyoz boyle arkadaslar ben manyak miyim sade ben mi goruyorum bole ruyalar sizde goruyomusunuz eger goruyosaniz paylasin ltfen ben normal miyim

2. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Şimdi saçma rüya yoktur, onlar bilinçaltında kalan bilgi tanecikleridir ve aslında çok önemlidirler diyeceğim ama bunu uzunca yazmak lazım o yüzden sonra yazıcam 8)

Edit: Makale eklendi.

Psikolog Ufuk Maviengin

Orjinal yazının linki: http://www.analitikpsikoloji.com/analitik/id4.htm

3. overmars

overmars Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    İSTANBUL
    ben bir keresinde uçak pilotuydum. :D .bisiklet sürermiş gibi uçak kullanıyordum.

4. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    madonna konseri

:D ruyamda madonna benim okudugum eski ilkokulda konser veriyodu sonra mahallede zidan ben ronaldo beckham figo kahn mahalle maci yapiyoduk tabi guzel macti bi keresinde de ise rustu barcelonaya ilk gittigi siralar bi kac sene once onla barcanin stadinda konusuyodum niye gittin abi ama gercekten de cok uzulmustum o olaya bi de aziz yildirim geldi bana para vermisti bozuk para fenr yeniliyo bana dedi al bi kac dua oku dedi bende felak falan okudun

5. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    dogru bilincalti

sacma deil aslinda gordugum ruyalar galiba ic dunyami yansitiyo tamamen ayrica makale cok ii oturmus konuya

6. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Ben gördüğüm saçma rüyaları anlatmaya kalksam çok yer alır aslında korkunç rüyaları bunlar bazn bazı güçlerin etkisinde kalınarak görülüomuş bu arada..

7. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    yok ole bisi

valla ben bilmiyorum ole bisey kotu ruh fln filan

8. flash

flash Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Matbaaci
    Yer:
    Kirklareli
    rüyalar bencede bilinç altınla alakalı en son knigt diye bir oyun oynamıştım çok canafarlı bir oyun 8) neyse o oyunu öğrenip oynamayı çok istiyordum geçen akşam o oyundaki küçük ve dikenli bir canafar vardı :lol: geceleyin odamda uyurkene birden yanımda olduğunu gördüm boyu filan benden kısaydı bende yataktan fırladım yastığımı ve yorganımı bir kalkan gibi kullanıp musafir odasını fırladım :D sonra babamın sesini duydum ''oyytt ne oluyor olum'' cevabım ''dur bea rüya görmüşüm'' :D

9. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    ;:::) koptum walla flash harbiden oldumu bu olay yahu??

10. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar rüya bile bekarken güzel yaaa.ne yaklasik 5 yildir evliyim ve ne zaman güzel bi rüya görmeye baslasam bizim hanimin sesini duyuyorum , sissssssssssssttttt gürkan kalk ise gec kaliyon :)

11. flash

flash Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Matbaaci
    Yer:
    Kirklareli
    oldu wallah çok güldüm yatağa tekrar yatınca :lol:

12. izzet

izzet Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Body_Land
    zuhahahaha koptum walla :D :D :D :D :D

13. overmars

overmars Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    İSTANBUL
    bak ona benzer bir şey bendede oldu.hani eskiden sadettin teksoyun sunduğu teksoy görevde diye bir program vardı.işte bir gün o programda firavunun mezarını gösteriyordu.bende yaşım o zamanlar ufaksayılır.gece uyurken birden uyandım.yatağımın hemen yanında firavunun mezarı vardı.korkudan yorganınaltına girip öyle uyumuştum.deavmlı etkilenmeme rağmen o programı seyretmeye devam etmiştim.tabi hep rüyalarımda ruhlar periler ölüler tabutlar olmuştu. :shock: [/quote]

14. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    EHE, valla baban hırsız falan sanıp ya Allah deseydi napacaktın :)

15. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar,

peki rüyayı renkli mi yoksa reksiz mi görüyorsunuz? [/b]

16. elrunks

elrunks Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    ...kabuslar siyah tonlarda oluyor,

ama gördüğüm tüm ferrari ler KIRMIZI... bilinçaltına nasıl işlemişse artık rüyamdaki arabaların hepsi ferrari ve kırmızı renkte oluyor; bir gün de BEJ renkli bir ANADOL görmedim doğrusu...

rüyalarımızda genelde önemsediğimiz bizim için anlamlı, sevdiğimiz renkleri görüyoruz herhalde; kırmızı, lacivert, mavi genelde rüyalarımı bu renklerle süslüyorum... tabi bazen kaymalar oluyor, mesela bir gün;

yemyeşil ormanda yürürken bir uçurumdayım uçurumunun kenarına geliyorum ve aşağıdaki denize bakıyorum SİMSİYAH ... nedeni de bir hafta önce gördüğüm manzaranın yansıması... (bodrumda Orman yangını gögyüzü SİMSİYAH, deniz de bunun yansıması olarak SİMSİYAH...

yani rüyada böyle anılardan bir parçalar yakalamak mümkün, nasıl olsa bilinçaltı sözkonusu...

17. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Bu renk konusunu ben bir türlü netleştiremedim. Ama en son rüyamda kırmızı tonlar gördüğümü hatırlıyorum. :) Bu rüya konusu çok ilginç.

18. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    size hemen taze bir olay anlatiim geçen gün gördüğüm acaip rüya,rüyanın tabiri ve tabire uyan bir olay;Birkaç gece önce rüyamda bir cin gördüm aslında nesne olarak görmedim sadece rüyada öle bişi olduğunu biliorum ve beni izliyor ve adıda Nuh,rüyanın ayrıntılarına girmezsek rüya bu ve tabiride şu eğer sadece rüyanızda cin görürseniz Hileci aşağılık bir kişiyi belirtirmiş daha değişik şekillerde gördünmüde farklı yorumları var ve ne mi oldu sonra ister inanın ister inanmayın bu tariflere uyan bi kişiyle karşılaştım yani benim hayatımı etkiledi beni deli etti daha doğrusu...

19. SinanATASOY

SinanATASOY Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Saçma rüya gördüğünüzde, kalktığınızda bakın pencereler kapalı üstünüz ötrülümü diye :D

20. aminoasit

aminoasit Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    BODY BUİLDİNG
    colemanla antreman yapıyordum "ş" :D aka şaka

Sayfayı Paylaş