Gondoldan Tek Korkan Ben Miyim?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ulscnkrdmn tarafından 17 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. ulscnkrdmn

ulscnkrdmn Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Beyler sınıfça iftara gittik ertesinde sahil filan derken gondola bindik. Millet 2 tur bindi ben 2. tura zorla bindirildim. Tam en doruğa çıktıgında titremeye başladım valla millet kahkaha atıyo ben titriyom piskolojim bozuldu. Bide çok bağırıyorum diye gondoldaki adam indirdi beni ortada öyle kaldım mal gibi rezil oldum :( Allahını seven teselli versin Gondoldan Tek Korkan Ben Miyim?

2. StoLen

StoLen Üye

Beğenileri:
    161
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Hayır çoğu kişinin korkulu rüyasıdır Gondol ben ilk bindiğimde fazlasıyla korkmustum zamanla alışırsın bazen denk geldiğinde biniyorum ve hala ilk bindiğim gibi bir korku sarıyor içimi bence kendini rahat bırakıp tadını çıkarmalısın ancak öyle yenersin korkunu.

3. lucesgo

lucesgo Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    kardeşim bu bakış açına göre değişir ben 15 yaşındayım köyde yaşıyorum lunaparka gittim ama 3 yılda bir 12 yaşımda küçüktüm simdi ise gondola da bindim ve hiç sarmadı korkunç da değildi ama tumble (360) ve ranger çok güzelde en güzeli tumble bakış açını değiştir eğlence olarak gör ama fazlada binme miden çok kötü oluyor bende baş dönmesi bile oldu...

4. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    O tür aletlerden hep korkmuşumdur. Canımızı sokakta mı bulduk yav =)

5. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    çoğu kişi korkar bu tip aksiyondan.ama zaten korkmak için biniyoruz sen biraz fazla korkuyor olabilirsin.bence üsteleme zaten gondolon manyağıyım diyen adam bile yılda 10 kez binmez sende hiç binmezsin.

6. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Gondol demeyin , ben şimdi sevmem öyle tepeye çıkmalı felan alet , arkadaşlarda korkuyorsun felan bastırdı ben dedim korkmam makinedenmi korkcam yok öyle yok şöyle bindim.En tepeye çıkıyoz bağırıyorum :D yok böyle mide kuscak gibi oluyor.Sonunda 1-2 tur kalmış adama dedim indir beni artık bağırıyorum sonunda durdu.Midem bitti başım döndü felan korkulcak birşey yokta insanın midesi acayip oluyor kuscak gibi.

7. bblokee

bblokee Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben binmedim binmemde hayatım boyunca :D

8. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    13 yaşındaki yeğenim bile korkmadı , ama bu işler yaşa bakmıyor , en tepeden aşagı inerken gerçekten bazılarının midesi kalkıyor ama bende öyle bir sorun yok çok şükür :)

9. Gkhan_D

Gkhan_D Guest

Ben bindiğimde adam tepeye kaldırdığında hani 90 derece tarzı yaptığında diyeyim ayaklarım yerden kesiliyordu zevkine bağırıyordukda bazen ama ben güvenlik önlemlerinin az olduğunu düşünüyordum bildiğin ayaklarım gondolun tabanından kesilmiş öndeki o kilitledikleri demirler var ya onla duruyorum anca aradan kaysam nolcak hani ? sonra diyom fazla basma yandaki arkadaş da bas abi bas gaz veriyor adam da coşturuyor orasını sevmem adrenalin bakımından fena değil ama inerken nefes kesilme olayı kötü.Skydiving bile daha güvenli gözüküyor bana gondola binmektense.

Sayfayı Paylaş