gold card ve %20 indirim(eleştiridir)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve skaron tarafından 4 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. skaron

skaron Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar belki yeri burası olmayabilir isim vermek istiyorum eğer hatalı bir durumsa adminler kaldırsın ancak kaldırdıktan sonra özelden en azından bi yardım ediversinler.

Ben daha önceden de gold card ile gnc den alışveriş yapıyordum ancak uyandım ve baktımki indirim felan yok hatta piyasada daha uygun fiyata bulunuyor ürünler. Piyasada 160 lira olan ürüne 200 lira fiyat yazıp sonra %20 indirim yaptık şimdi fiyatı 160 lira diyorlar. Etiket sahteciliğinden vs. dava açabilirmiyim acaba diye düşünmedim değil.

Az önce gnc yi aradım ve bir de e-mail attım.
    Biz ithalatçıyız gnc nin satış politikası bu elimizde olan bişey yok dendi. Zaten fiyatlar acayip uçuk birde firmaların olayı eklenince dahada cekilmez oluyor. Gold card haftası başladı en azından uyarı olsun alışveriş yaparken dikkatli olun.

2. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    amerika gnc de böyle burdakiler de haklı satış politikasını merkez belirliyor, yanlış mı yanlış tabi orası ayrı

Zerk, Danny Boy ve Kara Kalem bunu beğendi.
  3. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    adamlarında yapacak bişeyi yok ama satış yapıyorlar bızım burdaki haftada bir yeni malzemeler getiriyor sanırım zengin kesim alışveriş yapıyor

4. oguzaltindal

oguzaltindal Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    İst
    gnc den bende alışveriş yapıyorum ama ne yalan söyleyeyim içimin en rahat ettiği yer (sahtecilik bakımından)

5. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bazı ürünler cidden indirimli alınabiliyor. Ama genel de piyasa fiyatlarından daha pahalıya satıyorlar ve indirim zamanında piyasa fiyatlarına indiriyorlar. Satış politikası bu yani bu bayiyle alakası yok.

skaron bunu beğendi.
  6. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    En azından bir piyasa araştırması yapabilirdin veya forumda ürün hakkında bilgi edinebilirdin.

hasanateş bunu beğendi.
  7. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Ben bugun 2lbs sensation iso93 120 tl ye aldim. Gnc nin onunden bile gecmem.

8. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Gnc o fiyatlarla nasıl satış yapıyor gerçekten anlamıyorum, piyasada ürün 100 liraysa onlarda 150 lira, geçen ay mesaj geldi %50 indirim var kart sahiplerine diye gittim %50 indirimli hali piyasanın 10 lira altında, gerisini siz düşünün.

hasanateş bunu beğendi.
  9. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Urun kalitesi bakımından sahtecilik bakımından insanın icinin en rahat ettigi yer ama adamlar indirim yazıyor piyasa fiyatlarına satıyor resmen supplementlerin teknosa si:)

skaron ve oguzaltindal bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş