Gogusleri Cozemedim!!!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve cagatay tarafından 10 Ekim 2005 başlatılmıştır.

1. cagatay

cagatay Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bench-press ı gayet dogru yapıyorum hemde kendıme gore ıyı bır kıloyla yaklasık 55 kıloyla ıyı yapıyorum vede yanlıs yok.ama heryerde su yazıyor bench press yaparken gogsunuzdekı kasılmayaı vede acıyı hıssetmelısınız dıyor..olmuyorr olmuyorrrrrrr..oyle bişii yok..kollarıma yuk bınıyo gıbı gogsumde bısey yok.sankı ben halterı gogsumlemı kaldırıyorum ya nasıl kasılsınkı anlamadım yardım edın yanlıs nerde???ust gogustede aynı sorunum var(ınclıne press)ne yapayım gogusler zayıf omuzlar vede bıceps ler felan ıyı ama....

2. Kausal

Kausal Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Kasılma zaten zorlandığın yerde başlar.Gerçi bende mesela lat yaparken sırtımı deil bicepslerimi hissederim.Bence ya kg yu arttırcan ya da hareketi doğru yapcan.

3. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    forumda bench pressin nasıl yapılacağına dair mesajlar var...bir inceleyin...tutuş formunuz yanlış olabilir...omuz genişliğinden biraz daha geniş olacak kollarınızın barı tutuş konumu...ya da kg yetersiz kalıyordur, azar azar arttırın...indirirken birden indirmeyin...kontrollü indirin...ayrıca...göğsünüzün acımaması vs. göğüs kaslarının çalışmadığı anlamına gelmez...

4. canpolat

canpolat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    nakliye
    Yer:
    hatay
    piramit gir,konsantreyi unutma çalışan bölgeyi hissetmeye çalış,hareketi yavaş yap. birde böyle dene

5. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
  6. restricted

restricted Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Barı indirirken köprücük kemiğinin 5 cm. kadar altına ve vücuduna değecek kadar getiriyorsan ve hareketi yedire yedire yapıyorsan doğru yapıyorsun demektir .

7. keloglan

keloglan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    gögüs bence hareketi dogru yaptiktan sonra bencpress ozellikle kacirilmasi yanlis yapilmasi çok zor bir program en iyi hissetigim bolgem gögüs bolgem mutlaka her çalismadan sonra o hafif çalismislik s?z?s? mutlaka yillardir olmustur, bence anladigim kadar soylediginiz bir noktada kisada olsa kollar da bir baskidan bahsediyorsunuz gögüste degilde bencpreste bari genis tutmanizi tavsiye ederim size su an tuttugunuzdan her iki eldede 7ser cm daha acarak tutun bence genis tutmayla kollarinizdaki baski devreden çikip gögüslere yayilacaktir, cünkü sizde bilirsiniz gene bencpress sehpasinda çok tar tutusla gogse incirilerek çalisilan bir triceps hareketi vardir yani bardaki tutusunuzu ne kadar daraldirsaniz kollariniza düsecek baskida o kadar artar diyorum deneyimlerim ve arastirmalarim sonucunda bir deneyiniz bakalim ve sizede ozellikle piramit calismayi tavsiye ederim

8. esavus

esavus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bench-press yaparken hizli kaldir yavasca(kaldirdigin surenin iki kati bir surede) koprucuk kemiginin 5 cm altına indir.tekrar sayisiyla da alakali bir durum.programini bilmedigim icin tekrar sayisi hakkinda birsey diyemiycem.

Sayfayı Paylaş