Gogus ucu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve serkankartal tarafından 18 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. serkankartal

serkankartal Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaslar benim boy 1.95 kilo 91 disardan bakista gobegim yok altlarda birazcik yag var fakat gogus uclarim biraz fazla. T-shirtten belli oluyor ben bu duruma sinir oluyorum. Plastik cerraha gittim test sonuclarimda jinekomasti cikmadi. Meme uclarinda cilt alti yagli dokuda genisleme (psödojinekomasti) yalanci jinekomasti varmis. Fakat bu jinekomasti olmamasina ragmen doktor fitness ve body ile eritemeyecegimi soyledi care liposuction (liposakşın) dedi. Ben bu gogus uclarini eritebilirmiyim sizce? Hareket onerirmisiniz

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. SnycnYcl

SnycnYcl Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Marmaris
    Doktor erimeyeceğini söylediyse yapıcak bir şey yok gibi.Yani zaten direk göğüs ucuna etki eden bir hareket yok sende biliyorsun.Onun için normal göğüs programlarından birini uygulayabilirsin ama doktorun dediğine göre erimeyeceği için ameliyat şart gibi geçmiş olsun..

3. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    bende bulka başladığımdandır meme uçlarım büyüdü deli oluyorum iğrenç bir görüntü. bununla ilgili bir başlık vardı şu an kış oldugundan kazaktan belli olmuyor yazın erir heralde. dedğim başlıkta erimez diyordu heralde ama bende 1 ayda meme ucu büüyüdüyse geri gider o zaman. yağdan oluyor

Sayfayı Paylaş