GNC Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

79,9%
  2. orta karar

14,3%
  3. başarisiz

5,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 96 üye.
  1. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Anlıyorum gnc whey proteini bu forumda kullanıp tavsiye eden olmadığı için denemeyeceğim ve farklı bir markaya yönleneceğim ki okadarda sizlerin tavsiyesini ciddiye alıyorum. Ama kesinlikle GNC gainer'ı son derece etkili, kilo alma başlığında özellikle marka belirtmedim ama kilo alma kısmı somut bir örnek olduğundan rahatlıkla söylenebilir. Son olarak burada protein tozu işe yaramaz diyorsanız sizin gibi bir üstadı ciddiye alırım ama diğer arkadaşların tüm gnc ürünleri dandik demesi bu ürüne otomatikmen haksızlık yapıldığını anlamama neden oluyor. Bunuda bilende bilmeyende konuşuyor olarak yorumluyorum.

galactica bunu beğendi.
  2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    gnc saflık anlamında piyasadaki en temiz malları çıkarıyor fakat daha öncede belirttiğim gibi body camiasına yönelik ürünlerin olması gerkeenlerini ülkemize sokmuyorlar.diğer sattıkları ise fiyat olarak bana biraz yuksek geliyor.gold kart kampanyaları nasıldır bilmiyorum ama kapının onunden geçerken hadi alayım diyen birisine fiyat yuksek gelir.gaıner hemen her markayı denedim ama gnc denemedim.deneyen biri olarak tad,karışım ve süresel olarak etkisini açıklarsan bence denemeyenler için ideal bir tecrübe olur.

3. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Öncelikle gold kartı sahibi olmanız şart çünkü 75 ytl iken yüzde yirmi indirimle 55 ytl 2kg lık bir gnc gainer sahibi olursunuz.(bu arada gold kart sadece ayın 1-8 arası geçerlidir. Biirde doğum günü ayına denk gelirseniz %20 yerine %30 indirim alırsınız tadından yenmez)
    Tad olarak damak keyfine göre değişir ama ben çikolatalısını tavsiye ederim vanilyalıya oranla çok daha lezzetli. Bildiğiniz nesquik tadı, keyifle içiliyor. 3 ölçeği 750ml süt ile servis öneriliyor fakat üç ölçeği 750ml süt ile eritmek imkansız gibi.(blander şu bu fark etmiyor)
    O yüzden 1 litre süte 2 ölçek katarak kullanıyorum. Shaker 500ml yarım litreye bir buçuk ölçek katarak iki seferde gece yatmadan önce tüketiyorum. En az bir ay kullanımda gözle görülür bir artış oluyor. Benim gibi tavsiye ettiğim birkaç kişide net sonuç verdi. Şuan kilomu korumak için bir ölçek 750ml sütle tüketiyorum bu sayede yaklaşık 55 ytl ile 2 ay (aşağı-yukarı) çıkarıyorum hemde formumu korumuş oluyorum.

galactica bunu beğendi.
  4. yanaray

yanaray Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gnc den aliyorum hep ( yanlız yeni başladım :)

5. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    ben de bizim cocuklarin kampanya imecesiyle bir adet aldim ve bitmek uzere, ciltte hafif kasinti yapti sanki ama urune de baglamamak lazim fazla protein alerji de yapmis olabilir,

6. burakjudo

burakjudo Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
  7. cappi

cappi Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Diğer whey ile aynı bileşime sahip tek farkı aromalı olması...1300 gr'lık kutularda 130 ytl şu an..hesabını sen yap

8. Drs

Drs Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Baketbol
    Yer:
    Ankara
    ben yaklaşık 2 yıldır gnc nin ürünlerini kullanıyorum samki hiç etki etmiyor gibi en az 9 10 kutu whey protein bitirmişimdir ama hiç istediğim kg ulaşamamışımdır

9. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    iyide drs madem etki göremedin neden 10 kutuya kadar devam ettin.dünya gnc üzerine kurulu değilki!

punkermanmania ve antalya_07 bunu beğendi.
  10. Drs

Drs Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Baketbol
    Yer:
    Ankara

başka markaları bilmiyordum bu konuda biraz cahil kalmıştımm 1 2 aya kadarda çevremde bu konularda bana yardımcı olucak kimse yoktu ama şimdi araştırıyorum soruyorum coğu kişi whey proteini tavsiye etmiyor bile kondisyonere sordum bana hard lıne %90 lığını tavsiye etti diyetisyenime sordum oda hiç bişey kullanmamı eğer illa kullanırsanda hard lıne kullanmamı önerdi gerçi ona kalsa sadece beslenme ile kilo almmaı söylüyor ama benim için cok zor

11. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    kilo alımında hard lıne 90 biraz yetersız kalabilir.proteın tozu ve gaıner karışımı hazırlayarak en iyi etki sağlanabilir.proteın tozunda optımum,hardlıne veya ultımate tercih edebilirsin.whey veya ısolate okadarda sorun değil.

Drs bunu beğendi.
  12. kaanizmengellenemez

kaanizmengellenemez Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    protein tozu ve gainer aynı anda nasıl kullanılır ? bilgisi olan varsa paylaşabilir mi,,,

13. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
  14. kerwan

kerwan Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    hafta sonu gnc de kampanya vardı 3 al 2 öde yazıyordu , 638 gr x 3 adet 1,914kg 140 ytl.

15. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    fiyat indirimde bile fahiş bence.optımum 5 lbs piyasada 150-170 oynarken gnc 3 al 2 ödede yetersız kalmış.

16. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    uzun zamandir sporun icindeyim optimum muscletech,weider, universal, vs. bir cok marka whey denedim aralarinda en tirt bu cikti. ilk baslarda hic bir desigiklik olmadi, ikiser olcek ictim. bir sure sonra protein cesitliligi artsin diye yaninda yagsiz laktozsuz sutle kullandim, bal muz karistirip post workout gainer yapiyim dedim yine bi ise yaramadi, en son bir de kasinti yaratti ki allahtan bi buyuk kutu boylece bitmis oldu. zaten 2+1 kampanyasi ile alan arkadaslardan gelmisti.

yerine 2-3 kilo yagsiz et alin gunun bir ogununde 300 er gr bolup yiyin daha yararli...

benim kisisel gorusum bunlar, siz begendiyseniz alip icmeye devam edin, kisaca kimseye tavsiye etmiyorum.

foranimati10 bunu beğendi.
  17. born2win

born2win Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat muh.
    Yer:
    istanbul
    3 al 2 öde kampanyasına bugun denk geldim.msjım tam olarak bu başlığa uygun olmasa da yeni başlık açanın boş yer kaplayacagını düşünüorum.
    powercrunch bar aldım.24 adedine kampanya öncesi 80 ytl verirken kampanyalı haliyle 60 ytl ye geldi.1bar=2.5ytl...forum üyelerinin bilgisine.günlük ara öğünlerimizden birini bu şekilde uygun maliyete karşılayabiliriz.
    birde likid amino vardı,internet sitesinde görünmüyor.kampanyalı hali ile adedi 4ytl geliordu.yani 20 ampul 25ml 80 ytl. h. içi alacağım.bulunsun evde.likid aa herzaman sevmişimdir.

18. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    özel bir fitness salonunda çalışıyorum
    Yer:
    mersin
    gnc hiç bir ürününü sevmiyorum 5 para etmez.ben kendim de en iyi etkiyi all star_optimum_multi powerda gördüm

19. Mightywings

Mightywings Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    G N C

Arkadaşlar bu ürünleri alacağım. Yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler..

20. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    eger turkıyede yasıyorsan bu urunler turk gnc de yok :)

Sayfayı Paylaş