GNC Weight Gainer 1850 kullanimi?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve cagriartun tarafından 16 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. cagriartun

cagriartun Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Iyi gunler sayin BodyForumTR uyeleri ve gorevlileri.

Forum yaptigim arastirma sonucu kendi durumuma uygun bir cevap bulamadim bu konuda ondan dolayi sizlere danismaya karar verdim.

7 aydir duzenli fitness ile ugrasmaktayim. Boyum 1.77, kilo ise 66-67 civarinda seyrediyor. GNC Weight Gainer 1850 benim ilk supplementim sayilir. Kilomdan memnun olmadigim icin hocamla boyle bir yol seyretmeyi ongorduk.

Weight Gainer 1850'i henuz kullanmaya baslamadim ancak kutudan gordugum kadariyla olcek boyutlari epey buyuk ve bir gun icerisinde 3 olcek onerilen porsiyon olarak gorunuyor. Sizce bu yolla mi baslayayim yoksa onerebileceginiz baska bir yontem var mi?

Ayrica yanlis bilmiyorsam bu supplement'i arayla kullanmam gerekiyor ya da yanlis hatirliyor da olabilirim. Bu konuda da bilgi verebilirseniz sevinirim.

Saygilar.

ReveR bunu beğendi.
  2. ReveR

ReveR Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Evet bende bu konuyu arıyodum. Ölçek çok büyük tam anlamıyla bi kullanma yönetmi yokmu bunun ? bulursan bnada pm atarmısın teşkkler

3. manin

manin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

günde bir ölçek süte yada suya karıştırıp kullanabilirsiniz..
    ben faydasını gördüm epey kilo aldırdı. fakat sonra ishal yaptı :D şuan kullanamıyorum bu sebeple...

buna çözüm bulabilen var mı? yada başka alternatif besinler?

4. manin

manin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürünü ki,mse kullanmıyor mu ya? adamlar en çok satan ürünümüz bu diyorlar..

5. hcç

hcç Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bu urun hakkında bilgilendirme gerekli

6. desk

desk Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    San Francisco
    ürün öleçği normalden fazla ama porsiyon olarak bakıldığında çok da fark kalmıyor diğer gainerların ölçeği evt küçük ama onlarda da 1 porsiyon = 3 veya 4 ölçek olarak verildiği için hemen hemen aynı hesaba geliyor bu ürün benim ilk gainerimdi kullanıdklarım arasında en az yarar gördüğüm ürün diyebilirim...

Sayfayı Paylaş