GNC Stack

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Malebolgia tarafından 7 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Malebolgia

Malebolgia Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul

Merhaba arkadaşlar, tamamen GNC ürünlerinden oluşan bir kombinasyon yapmak istiyorum. Forumda genel olarak GNC’nin ürünleri pek beğenilmiyor, ama fiyat, güvenililirlik, muhatabının olması, edinmenin kolaylığı, vs. gibi nedenlerden ötürü GNC’yi tercih etmeye devam ediyorum.

Elimdeki ürünleri kendimce iki gruba ayırdım ve ayrı dönemlerde kullanmayı planlıyorum.

1. Grup

100% Whey Protein - Chocolate

Amino Burst 3000

L-Arginine & L-Ornithine

L-Glutamine 600

Men's Mega Men

Fish Body Oils 1000

2. Grup

1850 Weight Gainer - Vanilia

Creatine Caps (yükleme dönemi için)

Creatine Powder 500 (sonrası için)

Men's Arginmax

Antioxidant Formula

Sizce bu kombinasyon nasıl? Eklememi veya çıkarmamı tavsiye edeceğiniz bir şeyler var mı?

2. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    hatalı diyebiliriz ikisi içinde. ikincisinde creatin yüklenmişsin, birincisinde hiç yok. Birincisinde arginin, glutamin yüklenmişsin, ikincisinde hiç yok. Mega Men'deki arginin ile arginin-ornitinden aldığın arginin toplamı fazla olabilir. daha başka şeylerde gördüm ama onları yazmak yerine daha doğru bir kombinasyon yazayım.

-Whey protein
    -Amino burst
    -Creatin
    -arginin-ornithin
    -Glutamin
    -Multivitamin

Malebolgia bunu beğendi.
  3. cappi

cappi Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Karar tabii ki senin ama amino 3000 i hiç tavsiye etmem..değerleri çok düşük..ayrıca saf wheyden bile üretilmemiş, içinde yumurta proteini de var..yumurta yesen çok daha hesaplı..aynı şey arginine ornithin ve glutamin için de geçerli..mesela glutamine 1000 caps ne işe yarar bilemiyorum..bir kutuda yanılmıyorsam 90 kapsül vardı, etkiyi hissedebilmen için günün farklı zamanlarında 5 er hap yutmayı hesaba katarsan sen düşün artık ne kadar dayanır..tozu zaten yok gnc de..arginine ornithin ve glutamin yerine gnc de eas bcaa alabilirsin gnc shoplarda var...
    ben gnc ürünlerinin ekonomik olduğunu da düşünmüyorum sadece gold card haftasında belli ürünler için bu geçerli olabilir..

bana göre gnc den yapılabilecek en makul ve etkili stack şu olmalı:

-whey
    -creatin(toz)
    -omega 3
    -ultra mega (75 er mg. b kompleks vitaminleri barındıran multivitamin, içerik açısından mega men e göre daha uygun)

Malebolgia bunu beğendi.
  4. Kerem2018

Kerem2018 Guest

O kadar kaliteli ve etkili suplement markası dururken niye gnc? Doğrusu gnc önermem kimseye ama yine de tercih senin.

5. antimerkez

antimerkez Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gnc ürünleri hakkında

arkadaşlar gogle da arama yaparken yine sitemizdede değinilmiş olduğunu gördüm fakat konu biraz dağılmıştı.
    bu günlerde bende protoin tozu amino asit yağ yakıcı ve kreatin düşünüyorum bunların maliyeti oldukça yüksek ebay.com dan baktığımızda 7 de 8 de bir fiyatına görüyoruz fakat onlarında gümrükte sorun olması söz konusu.
    gnc buradada var fakat hiç ürünlerini duymadım yani tutuurmuşum ille optimumalıcam ddiye ama bu gnc mesela kalitelimidir alsam iş görürmü? ne dersiniz.yani ezbere çamur atıp övmektense. hani üstatlardan çıksa ve deseki al yada alma işi bilen yani atıyorum opitmumun yerini tumaz belki ama sen profosyenel oalrak uğraşmıyorsan işini görür kofdeğildir gibisinden?

6. rei

rei Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    ya gnc nin en iyi ürünü creatin bence ben aldım creatin monohydrate hiç fena diil ama gerisi için bisey diemem pek bilgim yok bu arada forumda arama yaparsan bu konu bi yerde daha geçmisti gnc ürünleri ile ilgili bilgiyi orda bulabilirsin

7. antimerkez

antimerkez Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ewt var da konu dağılmış iyi ama pahalı filan demiş genel olarak geçilmiş yani ben arabadan anlamam ama opel için iyi derim ya ona benziyo bana kullanmış e işi bilen biri lazım onun için açtım konu. birde dostum yağ oranın ne idi ne kadara tam olarak ne aldın ne kadar kullandın sonuç gördünmü yağ oalrak azaldınmı bak ben sıskayım boy 170 kilo 65 ama yağ oranı 34 ne yapcaz:) kardiyo yanına ne almam lazım tam işte

8. rei

rei Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    antimerkez ilk olarak creatinin yag oranının azalmasıyla alakası yok.l-carnitinle creatini birbirine karıstırma sitede arastır bi hepsi var. ayrıca boyun 1.70 kilon 65 ve kendine sıska diosun ama bana pek sıskasın gibi gelmedi:) eger yag yakmak için suplement istiosan yag yakıcı almalısın,üstüne düzenli sporunu yaparsan ve düzgün bi diyetle yag eritebilirsin yag oranı düsük protein agırlıklı beslenirsen yag eritir üstüne kas oranınıda arttırırsın sabır isi tabiki tekrar söylüyorum bence forumda arama yap kafandaki soru isaretlerini bi bitir önce gerçekten senin kafandaki sorulardan fazlası var bu forumda bi arastır o yüzden

9. antimerkez

antimerkez Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dostum eve ya karıştırdım performans artırııcydı o kimisi onu kreatin olarak k ile yazdığı için hızlı okurken gördüğüm her c ye yağ yakıcı gözü ile bakıyorum. ya imkan olsa da koysam foto ciddi sıskayım şişko değilim alaksı yok yani.

10. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    o kadar marka var niye gnc. Sadece vitaminini gnc den al. Onun dışında yazdıklarında kolay bulunabilinecek şeyler. Ben hardline dan memnunum.
    Aminoasit 2000 . creatine etyhl ester , hardline bipro, ve progainer + gnc mega men
    çok aman aman pahalı olmaz ve başlangıç için güzel bir stack eminim sana epeyce faydası olacaktır.hatta şöyle diyeyim gncden çok daha ucuz ve etkili olur

Malebolgia bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş