GNC Pro Crunch

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ahmetakisik tarafından 17 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ahmetakisik

ahmetakisik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar çok aşırı ağır olmamakla birlikte haftada 4 gün profesyonel bir hocanın verdiği programla spor yapıyorum.

Her antremandan sonra bir adet pro crunch yiyorum (chocolate-bar).

İçinde 16 gr protein var.

1.85 boyunda 75 kiloyum.

Sizce bana bir zararı olur mu bu ürünün uzun vadede ?

Ya da ne gibi yararları olur?

Teşekkürler şimdiden..

2. dr.ismael

dr.ismael Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım 16 gram protein ne karaciğerini ne de başka bir orgnını AŞIRI yormayacaktır . yani kimyasal maddelere (şuanki çoğu paket sular bile kimyasal işlemden geçmekte) aşırı duyarlılığın yoksa rahatlıkla kullanabilirsin. ama 16 gr protein sana yetmez ağırlığın çarpı 2 gr protein almalısın

sağlıcakla

3. boran90

boran90 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    bu adamı dinlemeni önermem.. kafasına göre yazdığı çok saçma şeyler gördüm bisürü topicin altına demin. neyse. o çikolatanın baya tıkadığını duymustum.bence her antreman sonrası ona vericeğin para yerine bitane whey protein al senin için daha iyi sonuç verir diye düşünüyorum:)

4. dr.ismael

dr.ismael Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    bi örenek verirmisin boran90??

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:26 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:15 ----------

benim cevabımda bi yanlışlık görüyomusun buarada boran90 çok merak ettim ne saçma olan şey

Sayfayı Paylaş