GNC L- arginine+L- Ornithine

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve leonessa tarafından 16 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    kadri123,

Açtığınız konuyu ilgili başlıkla birleştirdim.
    Bundan sonra konu açmadan önce forum kurallarını okumanızı rica ederim.

2. kadri123

kadri123 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    K. bakmayın.Özür dilerim:)1 daha olmaz:)

Cappi nin ismini vermis oldugu supplement lere de 1 baktım.
    Universal Gh Max da ornithin ve arginine nin haricinde de maddeler var.Ancak Arginine 5mg ve ornithine 2.5mg Cappini vermis oldugu orana uygun ancak diğerleriyle karsılastırdıgımızda mglerinin az oldugunu gordum.
    Weider Amino Liquid Mega Fortenin ise 11.075 mg serbest formda amino asit, 3000 mg L-Arginine, 3000 mg L-Ornithine içerdiğini gordum burada oranlar cok yuksek.

GNC nin L-Arginine & L-Ornithine sinde ise arginine 1500mg ornithine 1000mg ve baska 1madde yok.

benım kafam karıstı.1inde 2:1 oranı var ancak mgleri az 1diğerinde serbest formda amino asit bol miktarda ve bol miktarda L-Arginine & L-Ornithine var.
    GNC ninkinde ise orta miktarda olmakla sadece L-Arginine & L-Ornithine var.Hangisi benım ihtiyacıma en iyi cevabı verebilir?Cok sıkı 1 antreman tempom var.Haftanın 6 gunu 1-2 gun çift antreman olmak üzere. :D

1de baska bir sorum Simdi annem sadece GNC ye guveniyor ve benım kafamda da oyle 1 düşünce var.Sanki diğer markalar daha güvensiz.Diyorlar cevreeden iste ilerde basına problem alırsın.Kısır olursun vb. Boyle tehlikeler var mı?

bonatschi bunu beğendi.
  3. kadri123

kadri123 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar q bakmayın sanırım 1 hatadan dolayı edit edemedim mesajımı.Lütfen arkadaslar 1 bildiğiniz varsa paylasırm mısınız benım icin cok onemli!

4. kadri123

kadri123 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar lütfen bu konu benim icin cok onemli.Sİze göre komik 1soru olabilir ama benım icin cok önemli.Lütfen sorumu cevaplayın cok ihtiyacım var!

5. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    kadri123,

Ardarda mesajlar yazarak flood yapman kurallara aykırı.
    Lütfen sabırlı ol.
    Bilgili olan üye çıkarsa cevap verir.

saydam ve ALPEREN bunu beğendi.
  6. cag55

cag55 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hipotroidi olanlarda aol ilacını kullanabilir mi yanetkisi var mıdır?
    bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardım edermisiniz.. nede olsa hormon ilacı..

7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    arginine 'in vücutta NO'a dönüşerek dolaşım hızlandırıcı, nabız artırıcı özelliği var..hipotroidde bildiğim kadarı ile hipertroidin tersi olarak nabız azlığı, yorgunluk hali oluyor..

kullanımı hipertroidi olan birine kesinlikle yanına bile yaklaşma derdim ama hipoda ihtimal olabilir..

doktorunuza bu konuda özellikle arginine konusunda soru sorarak onay almalısınız..

8. archa

archa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Üstadlarım merhaba, ben bir konuda fıkrınızı almak istiyorum acaip kafam karışık birçok kişiye sordum ki doktorlar da dahil ve yanliş birşey yapmak istemiyorum.

Ben 1988 doğumluyum ve boyum 1.78 bunu biraz daha uzatmak istiyorum öncelikle neler yapmalıyım? Bir diğerideGNC'den L-arginine kullanmak istiyorum kullanan arkadaşlarım oldu ve 1-2 cm uzadılar. Şimdi eklemlerde ki büyüme hormanlarım durmuşsa eğer ters tepki yaparmış atiyorum çene uzaması, alın genişlemesi gibi bunu ortopedi ve fizik doktoru söyledi. Spor hekiminede sordum O'da kullanmamamı söyledi, endiskpoloji gibi latince bir hekime danışmadan. Bunun dışında satıcılar olsun diğer elemanlar olsun yan etkisinin olmadığını kullanmamı söylüyorlar. Dahiliye doktoruda kullanabılırsın dedi.

Şimdi bu hapı kullanıp, spor ve besinle desteklesem bir faydası olur mu?
    eğer cevaplarsanız mutlu olurum şimdiden teşekkürler
    Bol sporlu, sağlıklı ve mutlu günler.

9. Salash

Salash Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,yaşın 21 büyüme hormonunun daha ne kadar etkili olabileceği tartışılır yani durma noktasına gelmiştir büyük ihtimal. Bu yüzden azar azar almanda bir problem olmaz. Bunun dışında doğal yollarla boy uzatmak bir o kadar mümkündür. (bkz:Fındık)

10. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    En uygun kombinasyon 2:1 oranında arginine ve ornithine yazmış bi arkadaş. Bunların yanında glutamin alsak gh yükselmez mi yani? Bilen birisi cevap verirse çok sevinirim.

11. BuRaKxX

BuRaKxX Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    gh'nin artışında bir problem yaratmaz.

judgementday bunu beğendi.
  12. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Glutamine de gh tetikleyici ya ondan sormuştum.

Sayfayı Paylaş