Gnc Creatine Ve Glutamine İle İlgili

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Kahraman Türk tarafından 28 Mart 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    creatın denılınce ultımate markasından şaşmayın derım arkadaslar.proteın tozunda ıse şu anda vht real proteın çok guzel ındırımde.1 kılosu 55 ytl.yanından bıle geçmeyın dıyebılecegım bır dıger marka ıse nutrımax.şu sıralar reklam bocalaması içinde yarısmalar duzenleyıp sıteler ıle anlasma ıcerısınde.yuzde yuz turk malı ve 5 para etmez.durum okadar vahımkı ne alırsan al 1 kutu alana 1 kutu bedava.

2. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Hardline'da bir diğer alternatif protein tozu konusunda, ben yeni aldım, 178 lira 3.5 kilosu, pesin fiyatına 8 taksit, net 2800 gram protein iceriyor, miktarı cok, ama gram bazinda hesapladiginizda en ekonomik protein tozu ve 8 taksit olarak almak cok avantajli, ha 55 liraya almissiniz, ha 178 verip 8 ayda ödemişssiniz, bence Hardline bu konuda güzel.
    Aklımda hiç yokken Blitz aklıma soktu bunu, iyikide almışım, az önce ilk defa içtim, tadı güzel ve suyla cok rahat karısıyor.
    Aklınızda bulunsun...

3. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Arkadaşlar bende GNC creatine aldım. 1 kere kullandım onu da bugünkü antrenmanımdan önce. Vallahi ben pek bir faydasını göremedim. Hatta hiç göremedim :) Belki kullanımım hatalıdır, nasıl kullanılıyor bu meret? Ben 1 tepeleme çay kaşığı dolusunu 250 ml üzüm suyuna shakerda karıştırıp içtim, ancak bir faydasını göremedim. Bunu nasıl kullanmalıyız acaba arkadaşlar?

4. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    biraz forumu okusan öyle faydasini göreceksin ki creatinin..

5. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Vallahi creatin hakkında çok şey okudum, ama yani bu yüklenme dönemi falan olayını yapmadığım için mi faydasını göremedim? İlk kullanımda etkisini göstermiyor mu ne oluyor anlamadım vallahi :roll:

6. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    yükleme yapmalisin...

7. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Peki nasıl ne şekilde yapacağım bu yüklemeyi? 4 saatte bir falan 1 hafta boyunca almam gerekiyor diye okudum ama, antrenman olmadığı zaman boşuna almış olmuyormuyum?

8. N-aim

N-aim Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Adana
    arkadaşım antrenmanların dışındada vücut creatine ihtiyç duyar ve sen depolama yapmalısınki vücut creatin ihtiyacını karşılasın. :arrow:

9. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Arkadaşlar yükleme olayını uygulamaya başladım. Merak ettiğim bir konu acaba kaç ml üzüm suyu ile 5 gr(tepeleme dolusu çay kaşığı) creatini karıştırmalıyım? :?

10. Kahraman Türk

Kahraman Türk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    200 ml yeter.

11. Kahraman Türk

Kahraman Türk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    bu arada yüklemeyide 4 gün boyunca günde 4 defa 3-4 saat araylan yapabilirsin. koyacağın creatine; 1 çay kaşığı tepeleme olssun.

12. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Arkadaşlar yükleme dönemim bitti, yükleme dönemi bittikten sonraki ilk antrenmanımın olduğu gün sabah 200 ml üzüm suyu ve 5 gr creatine'i içtim. Ondan sonra antrenmandan 1 saat önce aynı şekilde içtim, ancak malesef ve de malesef bir etkisini göremedim :x acaba neden bir etki göstermiyor? Çıldırıcam kafayı yiyeceğim vallahi :x Antrenmandan önce de iyi beslendim, bol karbonhidrat+protein aldım ( 2 tane bol ton balıklı sandviç yedim)

13. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    creatin kısa dönemde antremanlarda etki gösteren bir ürün olsa ant.sonrası kullanımı tavsiye edilmezdi sanırım..hernekadar ürün tanıtımlarında patlamalı güç ihtiyacını giderir desede creatinin büyük rolü bir bakıma idman sonrası yıkımı önlemektir.uzun vadede etkisini idmanlarda da göreceksindir hiç şüphen olmasın..bunu creatini kullanımına ara verdikten sonra daha iyi farkediyor insan.

14. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Vallahi bilemiyorum da bir enayilik hissettim kendimde :) ya GNC'de iş yok, ya da benim biraz daha beklemem lazım. Ben mesela bu yükleme döneminden sonra atıyorum şu an bench press'te sadece ağırlık olarak bar hariç 40 kilo basıyorum, en azından bir 45 bekliyordum, ancak sonuç hüsran :(

15. mg_bat

mg_bat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar, 6 aydır body yapıyorum ve su an hacim kazanmak, kilo alıp irilesmek icin gnc weight gainer kullanıyorum. Yanında gnc den hangi amino acid turunu onerirsiniz? forumdaki yorumlara gore glutamine ya da bcaa oneriliyor ama tam bi karara varamadım. ikinci sorum ise bunların yan etkileri varmıdır? Vucudda kıllanma yaptıgını duydum ama ne kadar dogru bilmiyorum. Tesekkurler

16. Overlord

Overlord Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    hacim için gainerın yanına creatine iyi gider, bcaa ve glutamine de faydalı olur ama ben creatine derim hatta gainer+creatin+glutamine tadından yenmez :D glutamine ve bcaanın yan etkileri yok, creatinein için ise ufak tefek yan etkilerden bahsediliyor kramp falan gibi.

mg_bat bunu beğendi.
  17. mg_bat

mg_bat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Dediklerin muhakkak cok yardımcı olur fakat ben hepsini birarada alıp yuklenmek istemiyorum, sonucta profesyonel olarak devam etmeyecegim. Bugun bir kac sporcu arkadasın tavsiyesi uzerine GNC L-Arginine aldım. Glutamine hacime degil daha cok keskin bi vücut icin oneriliyormus. L-Arginine'in ise hacim kazanmama yardımcı olacagını soylediler, ki benim istedigimde bu. Kullanımı hakkında yardımcı olabilirmisiniz?

Sayfayı Paylaş