Gnc Creatine Ve Glutamine İle İlgili

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Kahraman Türk tarafından 28 Mart 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kahraman Türk

Kahraman Türk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    arkadaslar ben gnc marka creatine ve glutamine aldım. Daha önce hardline ın ürünlerini kullanıyordum. Bu sefer gnc'yi denemek istedim çünkü fiyat olarak biraz daha ucuzdu vede internette filan adını duyuyordum. size sorum; gnc kaliteli bi marka mı? Bu marka hakkıında ki tavsiyleriniz nelerdir?

2. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    GNC özellikle bitkisel takvilerde adını duyurmuş bir marka. Sporcu gıdalarında pek tercih edilmiyor.

3. Kahraman Türk

Kahraman Türk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    teşekkürler gnc hakkında ki yorumun için. zaten ben bunu bi deneyim sonuca bakarım ona göre haraket ederim bidahakine. tekrar hardline a filan dönerim eğer iyi bi sonuç almazsam. zaten hardline baya yarıyordu bana. tekrar sağol...

4. destro

destro Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    GNC görünce yazmadan geçemiyorum :) Alperen pek tercih edilmiyor dese de ben tercih ediyor ve kullanıyorum. Protein tozu + barı + creatin + glutamin + Amino 3000 + thermo power sporcu ürünlerini kullandım ve memnun kaldım, güvenerek kullanılabilecek bir marka olarak görüyorum.

Sağlıklı Günler...

5. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    gnc dünya çapında isim yapmış kaliteli bir marka,fakat türkiye piyasasına sunmuş olduğu ürünler vücut geliştirmeye yönelik değil..gnc nin yurt dışındaki ürünleri ile türkiyedeki ürünleri arasında epey fark var..burada satılan ürünlerinin serving sayıları çok çok düşük ve bununla beraber çok da pahalı..ben şuan için gnc den alınabilecek tek ürünün creatine olduğunu düşünüyorum.

6. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Barış sana tamamen katılıyorum, vitaminlerinin fiyatları hakkında yorum yapamam, Solgar'la aynı hemen hemen, ama ben kalite olarak kesinlikle solgar'ı tercih ederim vitamin ve mineral ürünlerinde.
    Yalnız, bu GNC'in yüzde 20 indirim sağlayan Gold Card'ını alındıgında, iyi bir fiyata sahip olduğunu düsündüğüm bir diğer ürünüde Whey Protein.
    684 gr., ve bunun yaklaşık 500 gramı net protein.
    Fiyatı ise 44 YTL'ye geliyor, eğer fiyat ve miktar konusunda yanılmıyorsam, son derece iyi bir fiyat Türkiye piyasasında, hemde GNC kalitesi (kalitesi çok yüksek değil ama kesinlikle güvenilir bir marka) çok kaliteli değil derken, eminim bir Hardline'dan kat kat kalitelidir, benim kıyasladığım markalar Twinlab, Optimum gibi markalar.

7. destro

destro Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Haklısın Barış, Türkiyedeki mağazalar ile Amerikadaki mağazaları arasında fiyat ve ürün çeşitliliği açısından uçurum var, bunu web sitelerinde de bariz bir şekilde görebiliyoruz. Serving sayısı konusu da tamamen doğru. Bende Amerika'ya gittiğimde neredeyse bir valizimi supplement ile doldurmuştum, hala stoktan devam ediyorum :D Ancak burada da diğer markalarla kıyaslayınca GNC de uygun sayılabilecek ürünler var, en son protein tozunu buradan almıştım ve goldcart lı fiyatı cazipti. Malesef Türkiyedeki yüksek kar marjları ve vergiler supplement pazarını çok kötü etkiliyor. Sürekli piyasa araştırması yapmak ve ne nerede daha ucuz diye bakınmak zorunda kalıyoruz. Aslında bu son zamanlarda tüm sektörlerde geçerli.

Sağlıklı Günler...

8. Kahraman Türk

Kahraman Türk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    bende zaten sadece creatine ve glutamine aldım. hardline ın malları kat kat tabiki daha iyi creatine ini kullandığımda çok faydalı olmuştu. tutmuştum protein tozları filan da baya iyi zaten. bu arada destro sen de ankaradasın gnc ürünleri karumdakinden mi alıyorsun yoksa büyük migrostakinden mi iki yerdeki mağazalarda fiyatlar arasında bi fark yok değil mi? ben çünkü migrostan aldım 250 gr creatine 30 kağıttı karumdada öyle mi acaba

9. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Rica ederim, faydasını gördüğünüz taktirde kullanmanız elbette doğal. Marka olarak kötü bir marka değil, bunu belirtmek isterim.

İyi çalışmalar...

10. destro

destro Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Ben Arcadium ve Bilkent mağazalarından alışveriş yapıyorum, bildiğim kadarı ile internet sitesinde de yazılan fiyatlar ile buralardaki fiyatda aynı, mağazaların uygulamalarında farklılıklar olabiliyor, mesela arcadium şubesi bir defa goldcard süremi ücretsiz uzatmıştı ve aldığım bir kitabın ücretini almamıştı ama bunun dışında bir farklılık görmedim. 250 gr lık creatin fiyatı 29.95
    GNC ürünlerini kullanmayı düşünüyorsan bir goldcard yada goldcard ı olan bir arkadaş :D edinmeni tavsiye ederim. Zira her ayın ilk 7 günü yüzde yirmi indirim yüklü alışverişlerde ciddi bir oran.

11. acaliss

acaliss Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    gnc'den creatin almayi dusunuyordum, bu gold card'ı nasil temin ediyoruz?

12. destro

destro Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Herhangi bir GNC mağazasından 20YTL karşılığı alabiliyorsun, dolayısı ile kartın avantajı ancak 100YTL alışveriş yaptıktan sonra başlıyor, bir diğer alternatif mağazada her ayın ilk yedi gününden tercihen bir cumartesi denk getirip biraz oyalanırsan Goldcard ı olan bir müşteriden rica edip onun kartını kullanabilirsin.

13. vigro

vigro Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara,izmir,konya
    peki gnc nin creatin i mi daha etkili hardline ın mı

14. vigro

vigro Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara,izmir,konya
  15. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    creatine plus çok gerekli bir ürün değil,creatin almayı düşünüyorsan monohidrat daha uygun olur..crea plus ta,creatine e artı olarak bazı amınoasitler eklenmiş,fakat bu amınoasitlerin miktarları çok düşük seviyelerde olduğu için çok bir etkisi olacağını zannetmiyorum..onun yerine cratin m.h. alırsan hem serving sayısı daha fazla olur hemde daha ucuza gelir..

16. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    gold cart+peşin de %25

gold card konusunda bende birşey belirtmek istiyorum,goldcardla yaptığınız alışverişlerde %20 indirm var ,artı nakit alışverişlerdede %5 indirim var.bu şekilde peşin fiyatına goldcardla beraber ürünü% 25 daha ucuza alabiliyorsunuz..ben geçen gün ,55 ytl lik creatini 41 ytl ye aldım..şu an piyasada internet siteleri dahil 41 ytl ye 500 gr lık creatine satan firma olduğunu zannetmiyorum.

17. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Evet bende almayı düşünüyorum, hem zaten Bodrum'da başka el altından supplement alınabilecek bir yer olduğunu bilmiyorum.

18. vincenzo234

vincenzo234 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    gnc creatine kullandım. 2 yıl bırakmıştım sporu yeniden başladım yani iyi bir etki almam gerekiyodu 5 kilo bile artmadı ağırlıklar kesinlikle bi terslik var gnc nin creatininde. Özellikle de bu sefer üzüm suyu bulup kullanmıştım ona rağmen nerdeyse ağırlık azalacaktı. Şahsen GNC nin creatine plusını tavsiye etmem/edemem.

NOT: Bundan 2 yıl önce 2 aylık bi cycle yapmıştım creatinle 80 kiloda takılmışken 100 kiloya çıkmıştı bench yani vücudum creatine tepki veren bi vücut.

19. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Benim çok işime yaradı gnc creatine, hemde üzüm suyu ile kullanmadığım halde, sporu bırakıp yeniden başlamanın getirdiği bir durum olabilir, bir terslik olmadığına eminim, böyle düşünmemin sebebi hem Gnc markası sağlam marka, hemde dediğim gibi bende soru işaretine yer bırakmayacak şekilde etki gösterdi.

20. N-aim

N-aim Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Adana
    arkadaşlar bende şu an GNC glutamine ,creatin monohydrate ve whey proteini vardı.creatini 2 aydır kullanıyorum neredeyse hiçbir etkisini görmedim diyebilirim.proteinide pek faydalı değil şişkinlik yapıyo.proteini artık değiştirdim mucletechin proteinini aldım.bench presslerde 34lbs yani 15 klo gibi ekstra güç artışıda sağlıyor.GNC glutamini kaliteli tavsiye ederim. :)

Sayfayı Paylaş