GNC Creatine Monohydrate

Konusu 'Kreatinler' forumundadır ve mertakb tarafından 24 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarılı

34,5%
  2. orta karar

46,6%
  3. başarısız

19,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 38 üye.
  1. viperking

viperking Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Tozunu kullanmıştım, hiç tavsiye etmiyorum. Suda çok zor çözünüyor ve diğer markalardaki gib bir creatin etkisi görmüyorsunuz

2. ilbilge_11

ilbilge_11 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38

nasıl kullanmıştın sonuçta creatin creatindir

3. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Yükleme sonrasında artan enerjiden ötürü uykusuzluk problemiyle karşılaşan oldu mu ya da başka bir sıkıntıyla yaşayan oldu mu?

Tormentorius bunu beğendi.
  4. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    uyku problemim var ancak bu ürünle alakası yok yükleme dönemimde gece yatmadan evvel aldığımı bile hatırlarım uykumu kaçırması ile ilgili bi problem yaşamadım bence psikolojik şeyler bunlar.

5. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    toz kullamınında kaç gün yükleme yapılmalı ve kaç gram ve sonra günlük 5gram alarak ne kadar süre kullanılmalı ? ara verilmelimi kullanırken ?

6. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    1 hafta boyunca her gün sabah,öğle,akşam 5 er gram yükleme sonrasında spor öncesi ve sonrası 5er gr kullan 6 haftalık kullanımın ardından 2 hafta ara verip tekrar başla.

Scoobz bunu beğendi.
  7. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73

ben 54-55 kiloyum
    Şöyle yapmayı düşünmüştüm 5 gün boyunca; sabah 6.00da öğlen12.00de idman sonu 6.00da yatarken 24.00da 4er gram [günlük 16gram ]

daha sonrasında 4 hafta- 6 gün boyunca sadece idman sonu 6.00da 5gram kullanıcaktım.

yükleme günlerinde 80 gram sonrasında ise 170 gram tüketerek [250gram biticekti] elimdeki creatini öyle tüketicektim .

elimde 250gramlık olduğu için böyle yapmayı planladım ve faydasını gördüğüm taktirde tekrar 250 gram daha alarak 1hafta 1 gün daha kullanıp 6 haftaya tamamlayarak daha sonrasında ise 2 hafta ara vererek kullanmayı düşünmüştüm.

Son düzenleme: 13 Mart 2010
  8. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    dediğin gibide yapabilirsin ama 4 gr falan detaya girme bi çay kaşığı koy. Protein tozun varsa sabahki ve idman sonrası tüketiminde protein shake ine karıştırıp içebilirsin.

Scoobz bunu beğendi.
  9. Tormentorius

Tormentorius Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    estetik fenomen, ben de şuan yükleme dönemindeyim ve aşırı derecede uyku problemiyle karşılaştım. Abartısız olarak son 3 gecede toplam 4 saat uyudum. Bunun yanında, günde 3 litreden fazla su içmeme rağmen aşırı derecede ağız kuruluğu yapıyor. Özellikle geceleri yattığımda ağzımın kuruluğundan boğulacak gibi oluyorum. Performans için birşey diyemiyorum henüz çok erken..

10. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Özel mesaj ile de sormuşsunuz, cevapladım. ;)

Bu arada üç litre su tüketimi az... En az dört litre su tüketimi önerilir.

11. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73

100-110 gram civarında günlük protein tüketmeye calıstığım için protein tozuna başvurmadım o kadar büyük rakam değiller ayrıca maddiyatsızlıktanda gainer alamıyorum .

birde meyve suyu ve üzüm suyu hakkında sorum olucak süt&su ile olmaz deniliyor onlarla birlikte olmamasının zorunluluğu varmı yoksa sadece meyve suyu ile tavsiye edildiği için mi öyle.

12. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    Maddi durumunu tabiki tam olarak bilemem fakat creatine yerine üstüne para ekleyip protein tozu almayı denemeye çalışsan daha iyi olurdu ancak artık almışsın madem bundanda fayda görmeye çalış.

Sütle falan karıştırma hiç aynı zamanda su ilede karıştırma üzüm suyunu karbonhidrat içermesi sebebi ile tavsiye edebilirim, genelde katı meyve sularını tercih et eğer üzüm suyunu içemem dersen.

Scoobz bunu beğendi.
  13. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73

tamam teşekkürler üzüm suyu yada meyve suyu ile tüketicem. Birde okudumuğa göre ;

EFSANE
    Kreatin yüklemesi zorunludur .
    GERÇEK
    Bir daha söylemek gerekirse araştırma , kreatinden sonuç elde etmek için daha az kreatine ihtiyaç olduğunu destekliyor . Yukarıda belirtilen araştırma aynı zamanda kreatin yüklemesinin israftan başka bir şey olamayabileceğini belirtiyor . Yükleme yapmalı mısınız? Çoğu durumda , muhtemelen hayır . Seçkin sınıfında bir atletseniz profesyonel bir vücutçu ya da yarışmacı bir ağırlıkçı(powerlifter) gibi , sadece bu gibi durumlarda yükleme yapmayı dikkate alabilirsiniz . Geri kalanlarımız için ise tam olarak 5 gramlık alım

Bende 55 kiloyum ve ne kadar ağır girebilirimki en fazla ... yükleme konusunda kafam karıştı kullananlarlada konustum yapanda var yapmayanda ve her 2side olumlu sonuç alıyor aklıma şu geldi acaba 2sininde aynı sonuc almasının sebebi 5gram zaten aldıkları içinmiydi yoksa o yükleme gercekten faydalımıydı? yoksa gereksizmi fazla olanı vücut idrar yoluyla atıyormu ?

Son düzenleme: 14 Mart 2010
  14. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    Madem çevrendekiler sana kendilerini örnek vermiş bende kendimi örnek vereyim ben bugüne kadar 4 çeşit creatine mono kullanmış biriyim ilk aldığım creatine i yükleme yapmadan güzel sonuçlar aldığımı söyleyebilirimki ancak ilk kullandığım için etki zaten olucaktı.Daha sonraki creatine deneyimlerimde çeşitli yükleme dönemleri denedim günde 5 defa 5er gram,3 defa 5er gram gibisinden fakat en iyi sonucu sana yukarıda söylediğim gibi sabah-öğle-akşam yüklememde aldığımı rahatlıkla söyleyebilirim benden sana tavsiyedir creatine yüklemesi yap zararına olmaz, creatine vücutta su tutar zayıfım diyorsun ve senin için su tutması senin moralini yerine getirecektir buna eminim.

Scoobz bunu beğendi.
  15. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    benim tekrar creatin alma imkanım yada baska bir ek besin alma imkanım yok ben eğer yükleme yapmazsam 6hafta kullanıp 2hafta aradan sonra tekrar kullanabilirim fakat yükleme yaparsam sadece 1kere kullanabilicem 6hafta kadar , fazlasının zararı olmaz fakat vücut atarsa gereksiz kullanım olucak ve böbrekler cok calısıcak ki ben birde antibiyotik alıyorum günlük su tüketimim normal günlerde 3 idman günlerinde ise [haftada 4gün ] 4litreye yakın daha fazlasını zaten içemem ... ve ilk defa bir ek besin alıyorum yükleme yapmadan kullanmayı düşünüyorum . ama hala karar veremedim

16. ertan86

ertan86 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mrb ben yurt disinda yasiyorum buranin urunu olan BALANCE marka creatine almisdim ama nasi kullanicagim hakkinda cok bi bilgi sahibi olmadgimdan dolayi kullanmadim.. Bugunlerde baslamayi dusunuyorum ama idmandan ne kadar once ne kadar almaliyim idman yapmicagim gunlerdede almalimiyim? kisacasi nasi kullanicagim hakkinda yardimci olurmusunuz?

Tesekkurler

17. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73

yükleme yapmayı düşünüyorsanız ilk 4 gün 20 gram daha sonrasında ise idman sonrası 5gram almanız yeterlidir
    [meyve suyu ile tüketebilirsiniz , üzüm suyu tercih edilir karbonhidrat içerdiği için ],

yükleme günlerinde 4er saatle 5er gram alarak günlük 20 gram alabilirsiniz . ama yükleme yapmadan kullanmak istersenizde 5 gram günlük alarak 6 hafta kullanıp 2hafta ara vererek kullanabilirsiniz . anlamadığınız takıldığınız bir yer olursa yazarsınız birde teşekkür yerine buton kullanırsak :)

sifiryedi_wien bunu beğendi.
  18. viperking

viperking Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Kullandığım creatine ler içersinde fayda sağlamayan tek ürün bu oldu

19. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73

benimde bugün 5.günüm bir etki yok fakat aklımda soru var ; çok fazla su içiyorum idman günü 4litreyi buluyor normalde 3litre , acaba bu kadar fazla su içmem metabolizma hızımı hızlandırıp kilo almama engel olabilirmi ?

20. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    Ne beklediğinizi bilmiyorum ama mucize beklemeyin birde creatine kullandığınız içinmi 3-4 litre su içiyorsunuz yoksa normaldedemi içiyordunuz eğer creatine için içiyorsanız bu kadar abartılacak bi durum yok günde 4 litre falan creatine bu kadar ağır bi supplement değil normal su tüketiminizi gerçekleştirin steroid muhammelesi yapmak ve o etkiyi beklemek yanlış olur.

Sayfayı Paylaş