GNC AMP Amplified Wheybolic Extreme 60

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 19 Mart 2012 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 27
    62,8%
  2. Orta karar

oy sayısı 10
    23,3%
  3. Başarısız

oy sayısı 6
    14,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 29 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    • 30% Increase in Muscle Strength**
    • Rapid Absorbing Whey Isolates & Hydrolysates
    • 7.7g of Leucine Plus 8.5g of Micronized Aminos
    • Increase Strength & Stamina with Half the Sets*

What is Amplified Wheybolic Extreme 60™?
    Looking for a protein that will help AMPlify your game? When it comes to enhancing your strength, size and stamina, nothing compliments your training regimen like Amplified Wheybolic Extreme 60™! It is GNC's top protein formula with a base of whey and leucine - proven in clinical studies to give you a 30% increase in strength, increased muscle size, and a 100% improvement in exercise efficiency.* That's better fuel for a stronger body - premium protein for ADVANCED MUSCLE PERFORMANCE.*

The Amplified Wheybolic Extreme 60™ Evolution
    How is this protein AMPlified? GNC's scientists worked with leading exercise and sports nutrition experts and went beyond the extreme to develop this distinct product...

Highly Effective Whey-Leucine Base - The impressive 60 grams of protein is made entirely from the highest quality, fast-absorbing forms of whey protein - isolates and hydrolysates. With 7.7 grams of leucine, this creates an ideal environment for muscle protein synthesis. This potent blend upregulates multiple Genetic Signaling Pathways (GSP) to enhance anabolism and muscle performance.* In fact, the whey and leucine blend in Amplified Wheybolic Extreme 60™ has been shown to increase muscle strength and stamina with half the sets.*

Micronized Amino Acids - Using MicroSorb™ Amino Technology, the amino acids added to this formula are pulverized, or "micronized" from large molecules into smaller particles to facilitate faster absorption. Why is that important? Better absorption of amino acids means better muscle fuel. These key amino acids support muscle building and recovery.*

Amino Acceleration System - This digestive enzyme blend is designed to accelerate the availability and absorption of amino acids to be efficiently used by the muscles.

More Key Aminos - In addition to a whopping 7.7 grams of leucine - this formula is loaded with an array of aminos necessary for your muscles. This complex blend of amino acids delivers 3.6 grams of arginine, which is involved in creatine synthesis, and over 10 grams of glutamine providing anabolic effects. The amino acid L-carnitine is included to help transform fatty acids into energy for muscles and the body's energy production system.*

The Proof is in the Protein - and then some...
    This cutting-edge formula is scientifically engineered to AMPlify your game.

Amino Acceleration System
    Features an Amino Acceleration System - a digestive enzyme blend with proven bioactivity. This proprietary enzyme blend provides a 12% greater protein breakdown for improved amino acid uptake.**

Who can benefit from taking Amplified Wheybolic Extreme 60™?
    Those who are participating in resistance training regimens seeking improvements in muscle strength, size and stamina.

When Should I Take It?
    Once per day, consume 3 scoops (79g) of Amplified Wheybolic Extreme 60™ in 12 oz. of cold water 30 minutes after your workout. On non-training days, consume 3 scoops first thing in the morning. For extreme results, take twice a day, pre- and post-workout.
    * These statements have not been evaluated by the Food and Drug Administration. This product is not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease.

Ekli Dosyalar:

yakuza35, savass ve themertyildiz bunu beğendi.
  2. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    QNT whey ve amıno almak ıcın grdıgım gnc den bu urunle cıktım. bakayım formda kullanan varmı dedım ama sanırım yok.
    malıyet mıktar oranında cok pahalı bı urun ancak suplementler konusunda sunu ogrendım onemlı olan ıse yarayıp yaramaması yoksa 30 40 gr proteın aldık dıye kendımızı kandırıyoruz. vucut bunu kullanıyormu? bazı urunlerde suphelı. neyse kampanya vardı 2 kutu aldım. ustunde gunde 3 olcek kullanın dıyorda tabıkı kullanmayacagım yoksa 17 servıste bıtıyormus. en cok 2 sup alırım. 2 kutu bıtsın gorusumu yazarım.

3. Allen Iverson

Allen Iverson Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende gaspari almaya gittim 2 kutu amp ile çıktım bugün:D
    iki aldım bende miconize aminolar falan var içinde kaliteli geldi bana bende ilerleyen dönemlerde etkisini yazarım

4. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Fiyat performans olarak en fahiş ürünlerden biridir.Bana sorarsanız o paraya saf glutamin,iso93+bcaa alırım elimde gene para kalır.

5. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    ben 2 aydır kullanıyorum kullandığım diğer ürünlere göre kat kat iyi;

1. topaklanma olmuyor
    2. tadı güzel
    3. içerik olarak çok iyi
    4. antreman sonrasında kullanıldığında yorgunluk hissi kalmıyor / antreman sonrasındaki ağrılar kesildi ( kilo artırmama rağmen)

fiyat konusuna gelince diğer ürünlere göre pahalı ama deyiyor.

6. Darkevil

Darkevil Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende sözde muscletech almaya diye girdim iki kutu bu ürünle çıktım
    stok fazlasımı var acaba herkese bundan satmaya çalışıyolar
    umarım işe yarar

7. olymposx

olymposx Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    En kaliteli protein tozun'dan biridir.. İçinde saf protein miktarı piyasadaki ürünlere göre daha fazladır.. ayrıca içinde yüksek miktarda L-Leucine vardır. yani vücudun en çabuk ve en kolay protein emilimi yapmasını sağlar. protein sentezinin yanında doku yapımı ve kas hücrelerinin daha çabuk toparlanmasını sağlar. Ayrıca Gnc'nin internet sitesinde iddaa ettiğine göre en fazla satılan Protein tozu'dur.. Yalnız Amerika'yı mı Türkiye'yi mi kastetmişler tereddüt'te kaldım.

themertyildiz bunu beğendi.
  8. olymposx

olymposx Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Edit: açık ara tadı en güzel protein tozudur.. diğer protein tozlarının yapay tadlarına karşılık sanki nesquik içermiş gibisine güzel bir tad sağlıyor, shaker ve blendar'a da gerek yok gayet kolay karışıyor,tadıda mükemmel,bunuda söylemeden geçmeyeyim.

9. StR@nGeR

StR@nGeR Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    GNC de karşılaştığım ve gerçekten merak ettiğim bir ürün elimdeki ON lar bittikten sonra denemeyi düşünüyorum açıkçası.

10. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    benden başka kullanmış olanlarda var. kullananların fikirlerini merak ediyorum açıkcası

11. savass

savass Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul-Anadolu
    daha fazla yorum olsa iyi olurmuş ... 4 ay oldu başlayalı spora ve bu üründen almayı düşünüyorum..

12. HaTToRi

HaTToRi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Biraz önce gnc mağazasını aradım, internetteki kampanya mağazada geçerlimi diye soracaktım, bana geçerli olduğunu hatta 3 al 2 öde kampanyasının olduğunu söyledi (internet sitelerinde yok) Normalde bu ürünün 1 adedi 154 TL - ikilisi 286 TL. 3 al 1 öde ile tanesi 102,5 TL ye geliyor. Kampanya yarın bitiyormuş. Birazdan gidip 3 al 1 öde şeklinde alacağım, almayı düşünenler kaçırmasın.

13. alp007

alp007 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu urun ve gaspari myofusıon arasinda gidip geliyorum bi yardim edin arkadaslar simdiden tesekkurler

14. color

color Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar

öncelikle buı protein tozunu 1 haftadır kullanıyorum yanlız size bir sorum olucak ben kilo problemi yaşıyorum onunla ilgisi varmı ilacı araştırdığımda yağ yakımını hızlandırdığı onda da yardımcı olduğu yazıyor kullananlar geçekmi beni bilgilendirirse çok sevinicem çünkü kilo problemimvar yakmak için baya kasıyorum cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

15. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    birincisi bu bir ilaç değil.

ikincisi yağ yakmak için kullanacağın ürün L-Carnitine olmalı. yada antremandan yarım saat önce sade (sütsüz) acı nescafe içmelisin. ve güzel bir diet yapmalısın

melo_16 bunu beğendi.
  16. ISMAIL UFUK

ISMAIL UFUK Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bu yorumun çok benzerini yazacağım için alıntı ile katkı yapmak istedim.

Yağsız 300 - 400 cc süt ile birlikte içiyorum, lezzeti o kadar güzel ki, hani hiç spor yapmasam canım istiyor.
    Henüz 1/5 ini tükettim, fayda bazında bir yorum katamayacağım ancak Gaspari BCAA ile kullanıyorum, umuyorum faydalarını göreceğim.
    Kullandığımdan bu yana yaşıma karşın ağırlık kaldırma gücümde artış hissediyorum.
    Ağırlıkları özellikle yavaş arttırmama rağmen, bu ürünün etkisi oldu diyebilirim.

17. olymposx

olymposx Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    birincisi ürünün içeriğini bilmeden buraya yorum atmamanı tavsiye ederim, bu ürünün içinde 500 mg L-Carnitine mevcut, zaten komple bir ürün... Açık konuşmak gerekirse bu ürün fiyat-performans açısından biraz pahalı olsada profesyonel'lerin kullandığı bir ürün çok müthiş komple bir ürün... Hem yüksek hidrolize protein, hem tatmin edici miktardaki aminoasitler, leucine..mikronize amino asitler, L-carnitine vb.... ilk yazan arkadaş senin soruna gelincede antremandan önce ve sonra bir ölçek alıp sıkı bir kardiyo yapabilirsen çok iyi sonuçlar alırsın.

18. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    dikkat edersen bu ürünü burdaki çoğu kişiden önce kullandım. biraz dikkatli incele. 2.si 500 mg karnitin dooru düzgün bir işe yaramaz. insanlar yağ yakmak için neden ayrıca l karnitin kullanıyor düşündün mü ? eğer yağ yakmak için bu oran yeterli gelseydi insanlar ek olarak l karnitin almaz..

2 kutu bitirdim yağ yakımına çok aşırı derecede fark ettirecek kadar yağ yaktırdığını görmedim definasyon döneminde de.

Son düzenleme: 24 Eylül 2012
    emrebroken bunu beğendi.
  19. triptofan

triptofan Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ben 1 senelik aradan sonra vgye tekrar başladım. protein tozu da kullanmak istiyorum . sanırım en kalitelisi bu araştırmalarıma göre. almayı düşünüyorum pahalı olsa da. ne dersiniz arkadaşlar?

bunu kullanırsam aa hapı da almalımıyım yoksa içeriğinde varmı yeterli miktarda ?

20. color

color Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki kardiyo için ve diyet için bana önerebiliceğiniz bişeyler varmı kardiyo programımın çok yeterli olduğunu düşünmüyorum onun dışında evde yapabiliceğim kardiyo programı nerden edine bilirim ve diyet konusundada beni aydınlatırsanız çok sevinirim not:ilacı 3 haftadır kullanıyorum yağ yakımı gerçekten çok iyi (bence)

Sayfayı Paylaş