Glutamine + Bcaa alacağım, Glutamine seçtim, fakat....

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve Alpagut tarafından 15 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Alpagut

Alpagut Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    X-tend Scivation alacaktım fakat kararımı değiştirdim, bunun yerine BCAA + Glutamine alacağım. Glutamin olarak MHP-Glutamine SR (x-tend'den vazgeçme nedenim Glutamine-SR teknolojisine MHP adlı markanın geçmiş olması) almaya karar verdim, fakat BCAA konusunda kararsızım. Hangi BCAA'yı niçin önerirsiniz?

Bir de;

Protein tozu + Amino asit + Creatine + BCAA + Glutamine kombinesi yapacağım. Şöyle kullanmayı düşünüyorum;

- Antrenman öncesi BCAA + Glutamine + Creatine

- Antrenman sonrası ve sabah kalkınca protein tozu

- Günde 8 saat dersim oluyor, bu yüzden öğleden önce ve öğleden sonra 4 saatlik ders aralarının ortasında (2'grlık 2 tablet) amino asit hapı.

- Uyumadan önce Glutamine

Bu kullanım nasıldır arkadaşlar.

2. berg

berg Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0

uyumadan önce glutamine için mhp cok süper bir tercih bence , ben senin yerinde olsam Xtendide alırım( eğer durumun varsa) antremandan sonra creatinle karıştırıp meyve suyuyla onu içer yarım saat 45 dk sonrada protein tozumu içerdim. amino yerinede antremandan önce xtend kullanilabilir.

amino acidi sabah uyanır uyanmaz kalan proteinide öğün aralarına yerleştirileblir.

Alpagut bunu beğendi.
  3. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    mrm nin bcaa sı var 2.2 lbs 166 servis içinde b vitamini ve ayrıca glutamine var şahsen almayı düşünüyorum

Alpagut bunu beğendi.
  4. berg

berg Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    sadece bcaa iceren bir ürün istersen optimum bcaa 5000 powder olabilir, içinde glutamine c vitamini de olsun dersen dymatize recoup ama benim oyum xtenden yana

Alpagut bunu beğendi.
  5. Alpagut

Alpagut Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yalnız protein tozunu öğün aralarında alamamki ben, çünki öğün aralarında öğleden önce 4, öğleden sonra 4 saat olmak üzere hep okulda oluyorum. Tozu da karıştırıp içmem (shaker olmadan) bir 2-3 dk.mı alır, tozu taşımak da ayrı bir dert. Bunun yerine öğün aralarında amino asit almam daha uygun olmaz mı?

Bir de sabah kalkınca protein tozu daha etkili değil midir? Amino asit almam tavsiye edilmiş.

Sayfayı Paylaş