glutamin mi kreatin mi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kingking59 tarafından 26 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kingking59

kingking59 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar özellikle 2 ay boyunca çok yoğun çalışıyorum güzel bir programım var etkili ve yoğun bir program optimum whey gold standart aldım onu kullanıyorum içinde 4 gr glutamin var sizce glutamin mi alayım ek olarak kreatin mi yoksa ikisi birden mi Edit:glutamin i multipower kreatin i hard line belki optimum alabilirim

2. marsfield

marsfield Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    kreatin al marka cok onemli degil. glutamin alma. l-glutamine gercekten para harcanmasi gereken bir supplement mi ? bu konu hakkinda youtube ve google da cok soru isareti var.

3. kingking59

kingking59 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    glutamin için en önemli aminoasit diyorlar kasların en çok ihtiyaç duyduğu aminoasit ne kadar doğru tartışılır tabiki

4. zeus66

zeus66 Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Hic dogru degil tabiki

5. kingking59

kingking59 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    vücudum hafif kilolu hocam kreatin alırsan vücutta su tutar seni daha kilolu gösterir dedi o yüzden aklım glutamine kaydı

6. servet dağlı

servet dağlı Üye

Beğenileri:
    926
    Ödül Puanları:
    103
    Glutamin kas onariminda onemli bir amino asit olursa guzel olur..

Kreatin de vucutta var olan bir madde kirmizi ette bolca bulunur disardan alindiginda atp uretimini vucuda oksijen harcatmadan gerceklestirir bu da antremanda verimliligi arttirir.

Dogrudur kreatin su tutar fakat bu odem seklinde gerceklesmez,kas liflerinde su tutumu gerceklestirerek liflerin daha dayanikli ve kuvvetli olmasina etki eder,lifler glikojen bakimindan ve kreatinin tuttugu su bakimindan ne kadar zenginse antreman kalitesi artar,kaldirilan kilolara da pozitif etki eder,kasa ne kadar siddet uygulanirsa o kadar verim alinir..

Kreatinin benim tercih ettigim alim zamani antreman oncesi ve basit sekerli(uzum suyu gibi)icecekle tuketilerek hizlica emiliminin saglanmasidir

Velhasil-i kelam glutaminde kreatin de ayri seylerdir duzenli sert antreman yapan sporculara dogal beslenme yaninda pozitif etki saglayacak urunlerdir..

kingking59, stefan35 ve batu78 bunu beğendi.
  7. kingking59

kingking59 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    teşekkür ederim yeterince açıklayıcı oldu

Sayfayı Paylaş