1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

gky

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve gky tarafından 15 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

1. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Slm arkadaşım ben bu yorum konusunda pek ii diilim yani o düzeyde diilim ama gercekten cok hızli ve ii bi gelişme göstermişsin yani 1 seneden fazla zamanda senin aldığın yolun(yağ eritme konusunda) yarısı alamayanlar var böle dewam edersen süper olucağın belli başarılar...

2. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Heh heh üzgünüm gky muhabbet önce bel/göğüs sonra da benim avatarımdaki göğüs sorunum üzerine oldu. Bu muhabbetleri senin başlıkta yapmasak gerçekten daha iyi olurdu.
    Her neyse, senin ilerlemene gelirsek; gerçekten örnek alınacak bir azim sergilediğini düşünüyorum, yabancı dergilerdeki before/after fotolarına benzeyen bir gelişim yaşıyorsun; biraz daha kilo verirsen gerçekten de bir yağ yakıcı reklamı olabilecek kadar iyi bir gelişim yakalayacağını düşünüyorum. Bundan 1-2 ay sonra da kas kütlesi kazanmaya yoğunlaşırsın herhalde.
    Haftada 5 gün idman ve her idman sonu 20-30dk. cardio ve mide çalışması örnek alınacak bir azim işareti. Haftada 1 gün sadece cardio yapmanı tavsiye ederim, şart değil ama kesin yararı olur. Sadece 1 gün uzun ama düşük tempolu da olmayan bir koşu çok işine yarayacaktır bence. Ben pazarları böyle koşular yapmaya çalışıyorum; 7-8 kilometrenin altına inmeden koşmak gerçekten çok verimli oluyor. O gün de kas kaybı yaşamamak için protein alımını yüksek tutmak lazım. Bence kas gelişimine olumsuz etkisi olur ancak senin şu anki hedefin definisyon olduğuna göre, bir süre kas geliştirme konusunda çok ciddi çaba sarfetmeden yağ yakmak üzerine eğilmen daha iyi olur.
    Karaşan'ın da dediği gibi 10kg. sonra belin 80cm. in altına inecek ve ondan sonra da salt kas yapmak üzerine kurulu çok az cardio içeren bir programa geçersin.
    Antrenman programın gayet güzel durdu benim gözüme ama bence tricepse 4 hareket girmene gerek yok ve de önkol antrenmanını o güne taşıyabilirsin çünkü omuz-bacak günü yorucu duruyor.
    Başarılarının devamını dilerim, ben de şu anda definisyon yapıyorum, senin kadar disiplinli bir antrenman düzenim malesef olamıyor, senin kadar olmasa da ben de bir miktar kiloyu hızlı bir şekilde ve kas kaybetmeden vermeye çalışıyorum. Kolay gelsin.

3. gky

gky Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. hepberaber daha iyi günlere işallah. tek derdim var bu ara. BB ye ısındıkça agırlıklarım artıyor. agırlık arttıkça da cardio verimim azalıyor. bu yüzden bende careyi cardio ya özel bir gün yapmaya karar verdim.

Saygılar.

Sayfayı Paylaş