Giyim Tarzi

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Reinhard tarafından 8 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Reinhard

Reinhard Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Vucudunuzu sergilemek icin ne tur kiyafetler tercih ediyorsunuz?Vucuda yapisan,atlet tarzi vb?

2. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    Gizli olan daha çekicidir diye düşünüyorum bu nedenle,asla atlet vs tarzı kıyafetler giymem ..Normal herkes gibi hoşuma giden şeyleri alıp giyiorum zaten fit kaslı bir vucuda ne giyerseniz giyin yakışıyor ve iyi bir vucuda sahip olduğunuz ne olursa olsun belli oluyor.Bu nedenle ekstra çaba sarfetmeye gerek yok bana kalırsa.

Zevkler ve renkler tartışılmaz tabiki ama bu tarz giyim bana çok itici geliyor ve böyle giyinip kasım kasım dolanan arkadaşlar nedeniyle de bu spora farklı bakıldığını düşünüyorum.

İyi çalışmalar dilerim.

3. bodytaha

bodytaha Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Bende fazla gösterme taraftarı değilim özellikle atletle çıkanlara gıcık oluyorum :) Ama bende üstüme bol gelen şeyler giymektense daha vücuduma oturan ve belli eden şeyleri giymeyi seviyorum.

4. Reinhard

Reinhard Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    atletle cikanlar tirbüne oynuyorlar :) ama düsünmedimde degil aslinda atletle cikip gezmeyi :) kesinlikle benimde giyimde tercihim üste otaran tipte kiyafetler ozellikle salas giyinmekten kaciniyorum..:badgrin:

5. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa
    cristiano ronaldo gibi vücudum olsun üstüme birsey giymeden cıkarım tabi benim hedeflediğim vücut o :D

ynss bunu beğendi.
  6. Reinhard

Reinhard Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    christianonun cok abartili bi vucudu yok bence sadece define

7. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    vücudumda dikkat cekmek istsem heryerde cekerim ama amaç aklınla dikkat cekmek sen oldugun icin karakterinle dikkat cekmek bundan yanayım kimseye salon dısında poz vermem kas gösterisi yapmam :)

8. ynss

ynss Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    tamamen katılıyorum sana :D hele o armani reklamlarında bi pozu var dehset yani:) zaten ondan fazla kas ta hoş durmuyo bence :D

9. Berk_

Berk_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Afedersinz ama bi yerimden ter akıtıp, o kadar kendimi zorlayıp, vücudumu yapmışsam gösteririm kardeşim. Atletini de giyerim, dar t-shirt ünüde. Yakıştığı, üzerinde hoş durduğu biçimde tabi..
    Çok zayıf yada çok kilolu olan kişi atlet giyerse iyi durmaz zaten. Fit adam ne giyse durur üzerinde.

Sayfayı Paylaş