gitmeyen göbek..

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve furkan.okten.f tarafından 22 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. furkan.okten.f

furkan.okten.f Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar merhaba. oncelikle spor geçmişimden bahsedeyim kisaca. oldum olasi vucudum siki dursun diye evde sinav mekik asilirim. atletik denebilecek bi vucudum var. yorulmak nedir bilmem mesela. 2 sene once bisiklete binmeye basladim aktif olarak bu surecte 2 ay kick boksa gittim.. zaman zaman turlara ciksamda duzenli spor yoktu son 1 senedir. yalniz beslenmeme hep dikkat etmisimdir. son 2 aydırda fitnissa gidiyorum. amacim daha sert daha siki bi vucuda sahip olmak+six pack dedigimiz kas gruplarinida belirginleştirip kickboksa başlamak.

yaşım 21 boyum 169 kilom 66
    bel çevrem gobek hizasindan 76santim simit dedigimiz kisimdan 78 santim gogus 98 popo 93 bir iki santim oynayabilir ama asagi yukari ölçlerim bunlar.

arkadaslar hocamla konuştum. vucudumdakilerin yagdan ziyade ödem oldugunu soyledi. odem attirici seyler kullaniyorum ama çok bir fark yok. karinda ki kalın tabakadan bir türlü kurtulamiyorum. bu konuda tavsiye bekliyorum sizlerden.

beslenme olarak gunluk almam gerekem kaloriyi gecmedigime eminim. guzel beslendigimi rahatlikla soyleyebilirim. seker 0 full ev yemegi tavuk et yumurta peynir sebze findik ceviz seklinde dogal besleniyorum. ve hicbir zaman abartiya kacmiyorum. gunde +4 litre su iciyorum. hayatim boyunca hiçbir zaman zayif gobeksiz bir kimse olmadigimi da belirteyim.

bol bol fotograf yükledim. vucudumun duruşuna karşın kalin tabakayi anlayin diye en sonda derimi iki parmak arasına alarak fotograf cektim. fotograflarin en yenisi 2 gun once en eskisi 2 hafta kadar once cekildi

[​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

2. furkan.okten.f

furkan.okten.f Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    cevap vercek bi vatandaş yok mu

SM-A500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. furkan.okten.f

furkan.okten.f Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    cok mu zor sordum yav

4. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    491
    Ödül Puanları:
    93
    hocan haklı gibi. su tutumuna benziyor ama tabiki çok az daha yağ oranı var alt göbek kısmında. su ve ödem attırıcı bitki çayları deneyebilirsin veya max 1 kg yağ yakımı deneyebilirsin

5. furkan.okten.f

furkan.okten.f Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşım cok teşekkür ederim kaale alıp cevap verdigin için.. bitki caylarini her gun içiyorum bu arada..

Sayfayı Paylaş