Gh Max + Tribulus + Creatine

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ozzy tarafından 23 Kasım 2006 başlatılmıştır.

1. ozzy

ozzy Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Kocaeli/İzmit
    Arkadaşlar elimde:

Universal GH MAX
    Universal Tribulus
    Hardline Creapure Creatine Monohydrate var.

Bu üç ürünü kombine etmeyi düşünüyorum. Bunların haricinde bir de Protein tozu ve amino acid'de var bu kombinasyona bunları da eklemeli miyim? eğer amino acid ve protein tozunu da eklersem bunların miktarını azaltmalı mıyım sizce? Mesela günde 12 amino acid yerine 6, günde 2 ölçek protein tozu yerine 1 ölçek..gibi.
    Aksi durumda sanki vücuda çok yüklenecekmişim gibi geliyor. siz ne düşünüyorsunuz?
    Teşekkürler.

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    ilk 2 supplement hormon tetikleyici malum..testosteron ve gh hormonlarının artmasi protein sentez hızını ve hücrelere taşınmasını artırıcı etki yapıyor..bu dönemde amino yada whey proteini azaltmak doğru olmaz..hormonlardaki bu artışın faydasını ve alacağın verimi max.a çıkarmanı yeterli miktarda alacağın protein ve temel taşları sağlayacaktır.

glorious1907 bunu beğendi.
  3. SinanATASOY

SinanATASOY Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Vücuda supplement olarak yükleniyorsan idmanda hakkını vereceksin, gerçekten aldıklarını harcadığına emin olmadan bırakmayacaksın.. yoksa saydıkların zaten doğal katkılar, aşırı yüklemede idrarla vesair atarsın zaten fazlasını..

4. ozzy

ozzy Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Kocaeli/İzmit
    Bilgileriniz için teşekkür ediyorum. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda fazla yükleme yapmadığımı öğrenerek rahatladıktan sonra supplement'ların alım zamanlarını değiştirerek çözüm buldum. Normalde antremandan yarım saat önce protein tozu+creatin antremandan hemen önce de amino alıyordum normal durumda bunların üzerine diğerleri de eklenince inanılmaz bir mide problemi ortaya çıkıyor, antremanda hepsi ağzımdan geliyordu. Şimdi protein tozunu antremandan sonra alıyorum gh max+aminoyu antremandan önce.

5. keremcem

keremcem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana soracak olursan türkiyedeki tribulus türevlerini kullanma derim. çünkü kullananlar memnun değil. ama bulgaristanda ve yurtdışında satılan bulgarian tribulus terrestis bulursan kullan derim. bunun yanında GH Max gerçekten etkili bir ürün. Yanında creatine ve glutamine iyi olur.

6. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    protein alımı artmalı

protein alımını mümkün oldugunca arttırmalısın..
    bence GH-MAX ve Tribulus ile
    sabahleyin ac karnina 1 olcek 350ml sutle 1 olcek whey + antremandan sonra ac karnına 400 ml sutle 1 olcek whey protein tozu
    +
    antremandan hemen sonra 4 tablet aminoasit almalısın..
    fazla yuklenmezsin merak etme :)
    benim su an aldıklarım:

multivitamin
    1000mg C Vitamini
    2500mg FlaxSeed Oil
    1000mg Glucosamine
    10g. creatine /day
    10g. glutamine /day
    2 ölcek whey protein
    antremandan sonra 10g. likit amino
    6g. AAKG

:roll: