gh artımı ve kemik kalınlaştırma

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sercan001 tarafından 2 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. sercan001

sercan001 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese selam. ben kemiklerimi kalınlaştırmak için bir yöntem arıyorum. kendi mantığımı ve forumdaki yazıları okuyarak biraz bilgi edindim. kendime bir formül geliştirdim. bu formülün hatalarını ve eksiklerini sizin giderebileceğinizi düşünüyorum. bilgili forum üyelerini yardıma bekliyorum.
    Öncelikle benim problemim kemik kalınlığını arttırmak. neden böyle birşey istediğime gelirsek boy problemim var. yaşım 21 boy 1.60 cm.
    eminim çoğu kişi doktora git gibi kalıp cümleler kullanacak. 18 yaşında doktora gittim sağ el röntgeni artı kan tahlili v.s yaptırdım. doktor genç biriydi. en fazla 24
    neyse 20 yaşında sorunlar daha da büyümeye başlayınca bir doktora daha gittim. uzman bir doktor. röntgen kan tahlili v.s bana omurganın 32 kemikten oluştuğunu her birinin 1 mm kalınlaştırılarak 3 cm kazanılacağını söyledi. sonradan neden se vazgeçti tedaviden olmaz dedi. amacımı anladınız umarım.
    ------------------------------
    gelelim formüle:
    *öncelikle sigara içiyorum onu bırakıcam.
    *yüzme kursuna başlıyorum. omurga aralıkları rahatlaması için ve sağlık için
    *sonra çinko magnezyum ve kalsiyum hapları kullanmayı düşünüyorum. kemikle ilgili biraz araştırma yaptım. kemiğin içerisindeki vitamin ve minarelleri almak açısından kullanıcam. saat 6 civarı bunları kullanıcam.
    gece yatmadan hemen öncede yeteri kadar suyla aç karnına 6 adet universal gh max hapı yutmayı düşünüyorum. growth hormonunu uyarıp hücre bölünmesini tetikleyip yeni kemik hücreleri oluşturması açısından.

BİLGİLİ FORUM ÜYELERİNDEN YORUMLARI BEKLİYORUM...

2. army1010

army1010 Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    izmir
    ayak aağırlıklarıyla barfiks ve ip atlamayıda tavsiye ederim onlarda omurga açıcı egzersizler

H-u-n-t-e-r ve sercan001 bunu beğendi.
  3. sercan001

sercan001 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet haklısın yatmadan önce yaparak omurga açık bir şekilde yatmış olurum. ip atlayarak ta kalp atışını hareketlendirebilirim. tşkkr.

4. sercan001

sercan001 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    başka bilgisi ve önerisi olan bilgili forum üyelerinden yorumları bekliyorum...

5. PablitoStyLE

PablitoStyLE Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    sağlıklı beslenirsen 1 2 santim garanti uzarsın(hastalığın yoksa) ip atlamak ve barfiks de yardımcı olur evinde yapabileceğin

sercan001 bunu beğendi.
  6. himes

himes Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    Büyüme hormonunu arttırmak için:yüksek güç az tekrar mantığı uygulamalısın.Mesela 1dk olabıldıgınce hızlı ip atlama ardından 1 dk dınlenme ve tekrar atmala.veya 30 sn son sürat koşma 30-60 sn dınlenme ve tekrar etme.Elinde topla yuksek sıçramayla değebildiğin biryere sıçrama yapabılırsın çift el.
    Yüzme olayını yapıyosan en büyük destektir zaten ilk öncelikle imkanın gerçekten varsa sana yardımcı olcak en büyük spor.ondada yüksek güç az tekrar mantığını uygulamalısın.
    Örnek olarak youtobe vs sitelerden ünlü yüzücülerin ve basketbolcuların antremanlarına bakabilirsin.
    Beslenmende en önemli iş.Birincisi GH 191 tane amino asitten olusur demekki protein çok önemli,sonra kalsiyum çok önemli(peynirden rahatlıkla sağlayabilirsin hap kullanmasan daha iyi)kalsiyumu kemiklere alan D vitaminidir(vücudun %5inin güneşe 15 dk maruz kalması haftada enaz 2kez yeterlidir,daha fazlada olabılır öğle saatlerindeki güneş özellikle,ayrıca vucudunun salgıladıgı bu d vitamini için 255 litre süt içmekle sağlayabilrisin bunuda hatırlatayım).Tüm mineral ve vitaminler carbonhidrat yağ vesayre hepsi önemli hiçbirni birbirinden ayıramayız.Pilates egzersizleride yapman müthiş fayla sağlar.Uzun süreç yılmamalısında,uzamak değilde bunlar muthiş sağlıklı şeyler zaten uzamadım dıye psikolojini bozma.Ayrıca sigara içmen de çok garibime gitti :S

Son düzenleme: 4 Ocak 2010
    sercan001 bunu beğendi.
  7. sercan001

sercan001 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için. sigara arkadaşlarım sağolsun. alıştırdılar. en büyük kötülük dostlarımdan geldi. küçük yaşta başladım. ona da bağlıyorum boy problemini ama neyse. tekrar teşekkür ederim

8. Zerstorer

Zerstorer Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş ben 3. sınıf tıp ögrencisiyim ...
    yazdıklarını okudumda şimdi sen 21 yaşına gelmişsin zaten kemik gelişimini tamamlamışsın bu saatten sonra kemiklerinin büyümesi zor ??
    demişssinki gh arttırıcı ilaç kullanıcam...
    sen zannedio musunki gh kullandıgın zaman sadece kemiklere etki edio ?
    gh direkt alınımı senin kemik çeneni kafa kemiklerini vsvs buraları kalınlaştırıcak...
    akromegali denen sendrom bile ortaya cıkabilir....
    carpel tunnel sendromu görülür...
    aynı zamanda bu gh beyinde etkilere yol açacaktır...
    eger boyla ilgili sorunların varsa uzatma yöntemleri var...
    bence bunu internetten baskalarından destek alacagına gidip adam gibi uzman bir doktorla konusmalısın...
    24 yaşındaki 1 doktor yeni mezun pratisyen yada uzmanlıgına yeni başlamış sayılır...

Mert Balkar bunu beğendi.
  9. sercan001

sercan001 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yorumun için teşekkür ederim. 24 yaşındaki doktor ilk gittiğim doktordu. 2nci gittiğim doktor uzmandı.
    gh konusunda ben fazla bişey istemiyorum abartı seviyesine kaçmıycam. kemiklerde 1 mm kalınlık benim için yeterli. o dedğiniz riskleri ben zaten göz önüne aldım.

boy uzatma yöntemi olarak benim araştırdığım kadarıyla sadece ameliyat seçeneği var benim durumum için. oda fazla risk ve 15 bin tl istiyor.

sizin bildiğiniz başka yöntem var ise yazarsanız sevinirim

10. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    3. sınıf tıp öğrencisisin ve dışardan alınan hgh ile gh tetikleyen supplementleri ayıramıyosun kafa_

YSF-JOSEPH bunu beğendi.
  11. Zerstorer

Zerstorer Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    he ben salagım onun dısarıdan supplement almak istedigini anlamadım..
    sence tetikletmekle arttırmak arasındaki farknedir ?:D
    tetiklettirince artmıyacak mı :D

12. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    o gh tetikleyen supplementler doğal ürünler arginine senin yediğin fındığın içinde bile var
    bahsettiğin yan etkiler dışardan alınan hormon tedavisi sonrasında olur forumda bunun hakkında tonlarca konu var
    bence 3 yılı boşuna okumuşsun :D

YSF-JOSEPH bunu beğendi.
  13. Zerstorer

Zerstorer Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    o senin aldıgın supplementların birde karacigere olan etkisini okumanı isterim :D
    bence sen 3 sene bosuna aranmıssın :D

14. sercan001

sercan001 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tatlı atışıyosunuz eywallah ta biraz bilgi serpiştirsek muhabbete
    güzel olmaz mı :)

sevgili 3. sınıf tıp öğrencisi sorum sana. mesela bir yerin kesildi diyelim. beden kesilen yerin iyileşmesi için yani ölen hücrelerin yerine yeni hücrelerin oluşması için hgh salgılar mı?
    hücre bölünmesi ıgf-1 olayı yani

15. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    atışma yok arkadaş kafasına göre sallıyo biri tutmazsa diğeri mantığıyla

YSF-JOSEPH bunu beğendi.
  16. sercan001

sercan001 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ammmmmaaaaaan cııızzzzz tarzı yaklaşıyo olaya

17. Zerstorer

Zerstorer Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bi yerin şimdi kesige göre değişir bu dedigin...
    atıyorum bir bıcak yarası yaptın kanama baslar kanama thrombositler o kanamanın oldugu yere toplanırlar kanamayı durdururlar...
    daha sonra deri kendini yeniler(scar(yara dokusu oluşur kabuk baglar düşer vs...
    ama bıcak yarası atıyorum bicepsini deldi...
    inanılmaz agırılı bişiy olur herhalde...
    o zmn doku rejenerasyonu baslar...bnim kanaatimce growth hormon salınımı degilde growth factor salınımı olur...(yani damarlar filan büyür beslenme acısından )

18. emmure22

emmure22 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar ben 21 yaşındayım boy için gh max bende kullanmak istiyorum esneme egzersizleri ve barfix yapıyorum omurgadaki çarklar için çünkü doktora gitmiştim kemik uçlarım kapanmış birde kemiklerim incebenim kemik hacmi olarak bi kalınlık sağlarmı boy için olmasada bu amaçla kullanmak istiyorum 1 sene kadar body yaptım aralıksız fakat üniversitem bu yıl bitti tekrar spora devam edicem esneme egzersizleride yapıcam kemik irileşmesi açısındanda fayda sağlarmı acaba bu ilaç sercan kardeşim sen kullandınmı acaba kullandıysan etkileri faydaları oldumu acaba mailde verebilirim pmden beni bi bilgi sahibi yaparsanız memnun olucam =)

19. sercan001

sercan001 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dostum bu boy kısalığı çok beter bişey. sürekli çözümler arıyosun. psikolojin öyle bi duruma geliyo ki kendi kendine bunun bir çözümü var mutlaka diyosun. ümidini hiç kaybetmiyosun. bazıları çok şanslı. bazıları da (ben ve benim gibiler) doğuştan şanssız. şanssızlık genlerimize yazılmış. bende ümidimi hiç bir zaman kaybetmeyip olmayan tıbbi bilgilerim dahilinde mantık yürüttüm sürekli. internet ortamından okuduğum bilgilerimide mantığıma katıp ilerlerdim. mantığımı kendi isteklerime yorumladım. en sonunda bu ürün çıktı önüme. ölümsüz ümidim bu ürünü kullan dedi bana. ama fos çıktı. boşu boşunada param gitti.

kemiklerinin kapandığını söylemişsin, benim durumumda aynı. kemiklerim kapanmış ve yaşım 22 oldu. hiç ümitlenme. anüsünüde yırtsan 1 santim fayda etmez. seni üzmek istemezdim ama durum böyle. ben durumu kabullendim sende kabullen. boşu boşuna kendini üzüp paralarını harcama. KAL SAĞLICAKLA...

20. AnkTıp92

AnkTıp92 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tıp Fakültesi Öğrencisi
    Yer:
    Ankara
    1) Uykuya dikkat.
    2) Beslenmeye dikkat*
    3) Sağlam ve ağır egzersiz**

* Süt, kefir, peynir, yoğurt, maden suyu, yeşil yapraklı sebzeler, kuruyemişler tüketilmeli ( Bilinçli bir şekilde )

** Çoğu insan bilmez bacak ve sırt çalışmalı Gh salgısını feedback mekanizmasında artıracak en etkili 2 husustur. Özellikle Full-Squat yapabilecek gücünüz varsa yapın.

Sayfayı Paylaş