Gevrekler

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve faroz19 tarafından 23 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. faroz19

faroz19 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    Arkadaşlar vitamin, mineral ve besin değeri açısından zenginleştirilmiş mısır ve buğday gevrekleri ara öğün olarak tüketilebilirlermi ? günün hangi saati tüketilse uygun olur ve ayrıca günlük tüketimi ne kadar olmalıdır?kullananlar varsa lütfen yorumlarınızı bekliyorum.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:43 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:03 ----------

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/m-s-r-gevrekleri-t24801p3.html

burda konuyu buldum ama aradığım cevaplar yok ayrıca mısır gevreğimi,buğdaymı ?

2. atesdagli

atesdagli Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Ben prinç ve buğday karışımından oluşan bir gevreği sabah kahvaltılarım için tercih etmiş ve kullanmıştım pratik olması ve besin değerlerinin tatmin edici seviyede görünmesi gevreği kullanmamda etkili olmuştu ancak daha sonra gevrek yerine sabahları birsürü fabrikasyon işleme tabi tutulduktan sonra ambalajlarında günlerce satılmayı bekleyen gevrekler yerine sabahları haşlanmış yumurta domates salatalık zeytin bir bardak süt gibi bana daha doğla gelen yiyeceklerle devam etmeye karar verdim.

Sayfayı Paylaş