german volume training?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve rocky4141 tarafından 8 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. rocky4141

rocky4141 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    meraba arkadaşlar.
    bu sporu aralıklarla 8 aydır yapıyorum fakat en son aram uzun sürdü.başka tarz sporlara yöneldim ama genel olarak kuvvet çalışmalarına hiç yabancı kalmadım.şimdi vücut geliştirmeye geri döndüm ve 1 ay kadar tekrar başlangıç programlarını uyguladım.alışma aşaması bittikten sonra şimdi güzel bi programla çalışmalarıma devam edicem.
    benim sorum şu:aranızda hiç german volume training deneyen var mı?ne çeşit katkılar kazandınız.internetten biraz araştırdım ve bnu uygulamaya karar verdim.genel olarak izole hareketleri sevmiyorum bu bağlamda bana en uygun görünen programlardan biriydi.programımı şöyle oluşturdum:
    5 günde 3 gün çalışma 2 gün dinlenme
    1.gün 2.gün 4.gün
    bench pressx10 squatx10 dipsx10
    t-rowx10 good morningx10 lateral raisex10
    üst gögüs flyx3 deadliftx3 telde bicep curlx3
    dar barfiksx3 leg extensionx3 telde trisep extensionx3

3. ve 5.gün dinlenme günüm.bu günlerde de kardiyo yapmayı planlıyorum.ilk 2 hareket ve son 2 hareket kendi aralarında süper set.antrenman sonlarında ön kol calf ve mide var.
    aranızda bu german volume training uygulayanlar var mı?var sa görüş ve eleştrilerinizi paylaşabilir misiniz?

Sayfayı Paylaş