Geri dondum (Amerika)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve _Fabregas_ tarafından 10 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. _Fabregas_

_Fabregas_ Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Selam turkiyenin en iyi vg sitesi uyeleri uzun zmndir girmemistim :) yaklasik 1 yildir Amerikadayim gelgerci beni hatrlayan belki bir iki kisi vardir :) hayallerimi gerceklestrmeye geldm suan bir college de dil ogreniyorum (hayla) sonrada kismetse universite suan bb yap(a)miyorum vakitsizlikten ama 1 2 ay sonra basliycam burayla ilgili merak ettiginiz ogrenmek istediginiz gerek body buildingle alakali gerek baska bir konu size yardimci olmaktan zevk duyarim basta flexor hocam olmak uzere tum uyelere sevgiler

Despo, yeniyim ve Danny Boy bunu beğendi.
  2. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    hoşgeldin abi :)

3. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Dil egıtımı ıcın mı gıttınız amerıkaya ?

4. OKİ

OKİ Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Hosgeldin. Amerika nasi iyimi :)

5. _Fabregas_

_Fabregas_ Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Hosbulduk:) Amerika ondan istedgini almayi biliyorsan iyi bir yer ben New Yorktayim o tvde gorulen buyuk binalar (Manhattan) ada cok gittim fakat yuzlerce homeless(evsiz insanda )gordum ama birseyi gercekten yapmak istiyorsan Amerika harika bir yer mesela suan okulum 7 saat 12 saatde calisiyorum benm yasim 19 tamamen kendi emegimle ugras veriyorum suanda Allah suana kadar bir sikintida vermedi cok sukur

Universite egitimi icin kismetse

6. osmanaga

osmanaga Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    28
    Senin yerinde olsam bavul bavul supplement alırdım

7. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    orada spor yapabiliyormusun ? spor salonlarını gezme imakanı buldunmu ? eger bulabildiysen buradaki spor salonlarıyla karşılaştırabilirmisin , özellikle gold gym , power gym tarzı yerleri degilde daha küçük spor salonlarında durum nasıl burayla karşılaştırırsak......

otomobil ve benzin fiyatlarının çok ucuz oldugunu hepimiz biliyoruzda , peki vergileri ne alemde ?

8. _Fabregas_

_Fabregas_ Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Evet salonlari gorme imkanim oldu aylik 15 dolarlik cok guzel bir salona gittim duslu falan cok kaliteli bir salondu buyuklerden world gyme gittim orasi zaten mukemmeldi araba sorusuna gelnce 99 cadillac cts im var 1500 dolara aldim 50 dolara depoyu fulluyorum soyle kolayca ornek verebilirm bir gunde kazandgm paranin yarisina depo fulluyorum fakat gel gorki bas belasi insurance (sigorta) yillik sigorta param tam tamina 5 bin dolar yanlis duymadn arabadan 3 kat pahali:)

serkan1984 bunu beğendi.
  9. OKİ

OKİ Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Vay be. Peki bize abd'ye gitme konusunda birseyler anlatir misin? nasil gideriz? orda ne is yapariz, ne kadar maas aliriz. biz turklere ya da ordaki yabancilara bakis acilari nasildir, enflasyon nasildir vs. vs. bunlardan bahsedebilir misin peki?

10. DCloud

DCloud Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    gitmeden ingilzcen var mıydı ? İngilizcesi olmayanlar icin kurslarda degılde sokakta daha rahat ogrenılecegı soylenıyor.Gelsek cozer mıyız bu ingilizceyi ? Birde cok merak ettigim toplum baskısı ne durumda orada.Özgürlük şehri , Amerikan Rüyası gibi kavramlar dogru mudur ?

11. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    zaten yazdığın kelimelerin türkcesini biliyor ve parantez içinde belirtiyorken ?! neden ingilizcelerini yazıyorsun onu anlayamadım öncelikle?

anadilin dünyadaki en güzel ve en zengin dillerden birisi, heyecanla öğrenmek istediğin ingilizce'yi öğrendiğinde bunu gerçekten farkedeceksin.
    bir abi tavsiyesi olarak eğer kabul edersen, yabancı dil öğrenmen ileride sana çok faydalı olacak ancak ne yaparsan yap yozlaşma ve asimile olmamaya çalış.sana havalı gelen şey birçoklarına komik gelebilir.

allah yardımcın olsun

saygılar,

yeniyim ve Pluchart bunu beğendi.
  12. _Fabregas_

_Fabregas_ Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Yorumuna saygi duyuyorum fakat bir yanlislik olmus neden bilmiyorum oyle yazdim fakat editliycem rahatsiz edici oldugunu bilmiyordum asimile konusuna gelincede ben hayla ayni benim Sabah kahvaltida sucuklu yumurtami yaparm iftar sahur yaparim yani 19dan sonra olmasi zor
    Uyari icin saol

pashacan bunu beğendi.
  13. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    rahatsızlık veriyor vs. değil eleştirmek yada tartışma yaratmak gibi bi amacım da yok..zaten üzerime vazife olarak gördüğüm birşey değil.sadece dikkatimi çektiği için yazmadan edemedim.eminim kişiliği karakteri sağlam bi arkadaşsın ancak inan bana 19 değil 39 unda bile kişiliği oturmamış kıvrak kaygan adamlar biliyorum.
    nazik yanıtına teşekkürler.

saygılar,

14. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    bende merak ettim amerikaya gitmek için neler istiyolar ? orada iş bulma şansımız maaş durumu nasıl giderler nasıl aylık kazanç ile giderin nasıl ?

15. triplle3

triplle3 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0

tebrık edıyorm bu kıbar cevap ıcın bu zamanda herkes bu kdr hosgorulu olamıyor bu arada ozel mesaja bakar mısın ?

16. _Fabregas_

_Fabregas_ Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Baktim malesef msne giricek vaktim telefondan giriyorm foruma oda trendeyken okul arasinda falan Amerikaya nasil gelinir konusuna gelincede Amerikaya gelmden once hangi statuyle gelmek istediginizi secmelisiniz turistmi ogrencimi? turist olarak gelirseniz 6 ay sonra Us yi terketmek zorundasiniz ogrenci vizesinde ise ogrenci oldugunuz surece yasalsinizdir gelip calisabilmeniz icin green cardiniz olmasi gerekmektedir hersene yapilan loto cekilisinde dunya genelinde 50 bin kusur adet verilir nasil basvuruldugu hakkinda bir bilgim yok yada Amerikali biriyle evlenirsiniz:) dedigim gibi once statunuzu belirlemelisiniz

17. -Fabregas-

-Fabregas- Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Sifremi unutmusum hesabima giremiyorum.Aklima geldi girip bir bakiyim dedim.Zaman ne kadar da cabuk geciyor.Ben suan Golds gym e gidiyorum burda spor salonu trainer lari cok pahali oldugu icin(60$ bir ders) Ben hâla sagolsun flexor abiden ogrendigim programlarla calisiyorum.Herkese selamlar. Birde bir sure ara vermistim simdi,optimum hydrowhey aldim ,once ve sonrasi olarak kullanicam ,iyimidir baska birseyle kombine etmeye gerek varmidir?

stefan35 bunu beğendi.
  18. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bende bu konuyu okuyordum tamda baştan sona dedim eski bir konu o anda sen yazdın :):):)
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Ocak 2016 ---
    istersen bir de kreatin ekleyebilirsin diğerlerine gerek yok

19. -Fabregas-

-Fabregas- Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Tesadufe bak:) Ben genelde sabah gidiyorum gyme once sert bir kahve ictigim icin enerji sorunu yasamiyorum ,7 senedir vucut calisiyorum hep aralar vererek:) Ama hic creatin kullanmadim,vucutta su topluyormus galiba birde o korkutuyor beni ,birde bagimlilikdan korkuyorum.

stefan35 bunu beğendi.
  20. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    aynen tesadüf :)
    yok öyle bir şey dostum su tutma olayına gelirsek çok az miktarda onuda vücut kardiyo ile falan hemen atıyor.
    ben bulk dönemlerimde kullanırım ara ara..
    7 sene uzun bayağı ara vermeden yapsan daha iyi olacaktır :) vücutta iyidir yine herhalde..

-Fabregas- bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş