geri dönmek istemiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve olgonu.10 tarafından 3 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. olgonu.10

olgonu.10 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    acıktığın zaman meyve yemek açlığı bastırır.

en azından benim açlığımı bastırıyor

2. hakoo

hakoo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar forumda yeniyim 2 ay önce spora başladım yaklaşık 10 kg verdim şu anki halimdende pek memnun degilim 75 kg ye düştüm ama kas hacimim artmasını istiyorum fakat bu sıralar kıtlıktan çıkmış gibi bir yemek yeme istegi var sürekli bişiler tıkınıyorum verdigim kiloları almak ta istemiyorum sınavlarım oldugu için spor salonuna gidemiyorum bir hafta kadar daha da gidemeyecegim bu sırada verdigim kiloları geri almamanın bir yolunu arıyorum... önce yemek yiyor tıka basa sonra pişman oluyorum ama kendimi alamıyorum bir önerisi olan varmı acaba???kafa_kafa_kafa_kafa_kafa_kafa_kafa_kafa_

3. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    krom pikolinat kullan..karb. isteiğini dengelersin..huzur....

4. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    kas hacmini artırmak ve kilo kontorolünü sağlamak istiyorsan yağ oranı düşük proteinli yiyecekler tüket ve en azından akşam 7 den sonra karbonhidrat ve yağlı gıdalr tüketme ...

5. himes

himes Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    sende başka önüne geçebilcek yok bu durumun,yağ oranı düşük gıda tüket mesela mevye ile kandır kendini salata ye havuç ye

6. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    2 ayda tam olarak 10 kilo vermek. Cok yuksek bir rakam ve çeşitli riskleri içeriyor. Özellikle çok kolay kilo vermek, cok basit bir şekilde yağlanmaya sebeb oluyor. Şahsen asla böyle birşeyi kimse yapmamalı.

Beslenme konusu ise çok hassas bir denge uzerine kurulu.

Yaşamak için haliyle beslenmekte şarttır ve Duzensiz bir beslenme ile nereye kadar giderki insan? Cunku ortalama 3-4 saatte bir insan acıkıcaktır ve bu 5-6. saatler arasında, ağız kokusuna ve tuaf bir miğde ağrısına donuşecektir ve kacınılmaz olarak kendınızı yemek yerken bulursunuz. Bu temel bir ihtiyaçtır ve onune geçilmesi imkansız. Cunku aclık su içmek ile aynı kaynaktan gelen bir istek.

Su+Beslenme ihtiyacı. Bu ikisi süratle giderilmeli ve kesinlikle bilincsiz bir şekilde kendi kafamıza göre beslenme uygulamak çok buyuk zarar verebilir bünyemize.

Simdi su konuya değineceğim, insanın bir sınırı vardır yağlanırsınız evet ama miktarı nedir bunun?

Surekli artan periyotlarda vücut yağınız artıyormu? Yoksa delicesine yemek yediğiniz halde vücut yağınız aynımı?

Kesinlikle aynı sorundan muzdaribim ve hayatımda daha once hiç kısıtlı bir beslenme programı uygulamadım. 118 cm bel çevresinde sabit kalmıstım.

Sıkı kardiolar neticesinde, hiç birşekilde beslenmemde hiç bir deisiklik yapmadan, 90 cm bel çevresine ulaştım. Tabi bunu yapmak epey uzun surdu. Ortalama 8 ayımı aldı. Öncelikle delicesine yemek yiyip yağ yakmak mumkunmudur? Evet mumkundur.

Eğer siz gunde 7-8 oğun yaparsanız ve 7-8 ogununuzude 3 oğunde aldıgınız yemeğe bolerseniz, antreman öncesi ve antreman sonrası oğunlerinize gereken önemi gösterirseniz gunde 3 litre su içerseniz + kardio ve interval kardio ile programınızıda desteklerseniz, kesinlikle bu şikayetiniz ortadan kalkacaktır.

Bu tarz sıkı beslenme uygulanan bir durumda, İnterval kardio çok harika bir biçimde işe yarıyor.

Sağolsun bir çok hocamız D.wolf bu konuda cok aydınlatıcı acıklamaları bizimle paylaşmışlar.

Ama sizin cozumunuz kesinlikle duzenli ve prensipli beslenme + çok iyi antreman disipline sahip olmaktan geçiyor.

Bel çevrenizide mutlaka belirtin, tartıdaki ağırlık ciddiye alınacak bir ağırlık değil cunku.

Beslenmenizide belirtirseniz, kesinlikle size yardım gelir.

Sayfayı Paylaş