geri dönüş

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kelt tarafından 9 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kelt

kelt Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar ben uzun bir aradan spora tekrar başladım. bu sefer supplementimi de aldım ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum araştırdım biraz zaten öncedende nasıl içileceği konusunda bilgim var fakat dozaj ı çözemedim. optimum serious mass aldım . ingilizceden az çok anlarım 2 tepeleme kepçeyi 710 ml suya karıştır diyor blendır dan felan bahsediyor. kilo başına hesap göremedim yazılarında bu yüzden soruyorum aynı ürünü kullanan varsa içindeki ölçekten ne kadarını doldurup ne kadar su ile karıştırmalıyım. sütle karıştırsam aynı etkiyi elde edermiyim ?(forumda cevaplanmış ama farketmez denmiş fakat sütün laktozdan dolayı daha yavaş sindirime karıştığı bi gerçek protein tozu bundan etkilenirmi?) 80-85 arası kilom var ve yağlı bir vücuda sahibim. bu supplement de karbo içeriyor soruları toplarsam.
    1)kullanım 80-85 kg arası birine göre bir kullanımda ne kadar ve günde kaç kere kullanmalıyım? (antremanım 3 gün bb boş bulduğum günlerde ise kardiyo olacak) birde nasıl kullanmalıyım. yani kahvaltıdan öncemi sonra mı yemeklerle arasında kaç saat olmalı ? antremandan sonra mı kullanmalımıyım önce mi? kullanırsam kaç saat sonra yemek yemeliyim?
    2)süt ile içmek işime gelir fakat sindirim hızına etki edermi ?
    3)vücuttan yağ atıp kas kütlesi kazanmaya çalışan biri için 100 de 75,5 karbo 100 de 14,9 protein ideal midir?
    cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

not: supplementlerde konu açamıyorum hesabım eski olmasına rağmen ve resim yükleyemiyorum resim yükleyebilsem atıcaktım ama bu ürünü çok yerde duyduğum için içindeki ölçeği biliyorsunuzdur bu nedenle resim atmadan konuyu açıyorum.

not2: bu sorular bilgisizlikten değil sizin tecrübelerinizden faydalanmam için soruldu. yoksa 2 tepeleme koyup yapabilirdim ama siz önerirsiniz?
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Mayıs 2015 ---
    Pardon yanlış yere açmışım kitleyebilirmisiniz?

Son düzenleme: 9 Mayıs 2015
  2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Arama Kelimeleri : optimum serious mass

Yukarıdaki arama kelimelerini arama bölümündeki "sadece başlıklarda ara" sekmesini tıklayarak aratınız. Çıkan arama sonuçlarından sorunuza en uygun bulduğunuz başlığı inceleyiniz.Aradığınız cevabı bulamadığınızı düşünüyorsanız dahi sorunuzu o başlıkta sorunuz.Çok özel bir durum olmadıkça yeni başlık açmayınız.Aksi takdirde başlık kirliliğine neden olursunuz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş