Geri Dönüş

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kelt tarafından 14 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kelt

kelt Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    yaklaşık 2 yıl sonra body e dönüş yapıyorum ilk başta vücuttaki yağ oranımı düşürmem gerekiyor bunun için 1 ay boyunca kardiyo çalışmamı sizlerle paylşıcam yorumlarınızı bekliyorum

Pazartesi:
    20 dk koşu
    20 dk bisiklet
    5x10 bench makine (hafif ağırlık)

Çarşamba:
    20 dk H.I.I.T (interval) koşu

Perşembe:
    10 dk bisiklet
    5x10 leg press (orta ağırlık)

Cumartesi:
    20 dk H.I.I.T (interval) bisiklet

hazırlık okumaktayım o nedenle okula hiç gitmiyorum ing diplomasını sınavla alıcam yani bu sene seneye eylüle kadar tam anlamıyla boşum beslenmem tam buğday ekmeği (günde 3 4 dilim) haftada bir gün makarna ve ara sıra baklagil olmak üzere her gün bir kase salata dahil bunların dışında karbonhidrat almayı düşünmüyorum protein ağırlıklı beslenicem ilk başlarda etli yumurta tabuk göğsü balık baklagil ağırlıkta olcak sonra haşlama yumurta et tavuk balık şeklinde ileri seviyede ise bir ay sonunda yani karbonhidartı minimuma indirip bölgesel yağlardan kurtulucam ve body e başlıycam sonrasında tamamen boş olduğum için bir de savunma sanatına gitmeyi düşünüyorum bu yıl spor ve eğlence yılı bunu en verimli şekilde geçirmeyi planlıyorum. tavsiyeleriniz görüşleriniz nelerdir ?

2. kelt

kelt Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    eksik fazla bişe varmı ? önerisi olan yokmu ?

Sayfayı Paylaş