Gerekli calisma

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve DaNiMaRKaLI tarafından 13 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. DaNiMaRKaLI

DaNiMaRKaLI Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Serbest Meslek
    Yer:
    Ankara/DK
    Merhaba herkese forumu coktan beri inceliyordum uygulamar yapiyordum verdiginiz programlara gøre bana bøyle devamli calisacagim haftalik 5 gunluk program lazim normalde ben kendi kafama gøre calisiyorum ama bir faydasini gørmuyorum :(

gøgusde yatarak 85 kilo kaldiriyorum 3x8 yapiyorum
    kol calisitigim zaman genel olarak 22 kilo kaldiriyorum tek dumpell
    omuz dumpell lar ile her biri 26 kilodan 52 3x8
    tricepsde 30 kiloya kadar cikabiliyorum

bu agirliklara gøre bir program uygulaybilirmiyim
    umarim anlamissinizdir bu arada forumda yazili olan ingilizce terimlerinin cogunu anlamiyorum :(

2. murinyo

murinyo Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    danimarkalı çalıştığın ağırlıkları yzmışsın bunları çok fazla takma mesala ben omuz yana açışı 13 kg la yaparken flexor hocamızın 10 kg çalıştığını duyunca çok şaşırmıştım.yani demk istediğim kalırdığın ağırlıktansa hareketleri yapış şeklin ve sisteminin burda çok daha önemi var..genelde 3set grmşsin onu 4 set pramit şeklinde girmeni tavsiye edrim.ve beslenmenede çok ama çok dikkat etmelsin..forumda da bidünya başlık var beslenmeyle ilgili onlara bikez daha bak.bide kafana göre çalııyorum demişsin,bence düzenli bi programın olsun yataktan kalktığında bugün ne çalışcağını bilmen hem daha iyi adepte olmanı hemde çalıştığın bölgeden daha çok verim almanı sağlıyacaktır...umarım sende beni anlmışındır :) kolay gelsin

3. DaNiMaRKaLI

DaNiMaRKaLI Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Serbest Meslek
    Yer:
    Ankara/DK
    ben seni anladim :) ama sen beni anlamissin yani bugun hangi bølegeleri hangi bølgeler ile calistirmam gerekir onu bilmiyorum corba gibi hepsini ben karistira karistira yapiyorum onun icin saglam bir programa ihtiyacim var

4. murinyo

murinyo Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    yeni başlayanlar die bölüm var ..ordan kendine yatkın bi program bulabilrsin..

Despo bunu beğendi.
  5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Forumu biraz gez, ayrica imzamdaki linklere tiklayarak BB hakkinda genis bir bilgi alabilirsin.
    Bunun disinda imzada site adresi yazmak kurallar geregi yasak.

6. DaNiMaRKaLI

DaNiMaRKaLI Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Serbest Meslek
    Yer:
    Ankara/DK
    tamam hemen degistiryorum imzami sizdeki programlarin coguna baktim ama hicbiri birine uymuyor kimi hocalar diyor gøgus calistigin zaman biceps veya treceps calismanin anlami yok v.s onun icin gøgus yapacagim gun yaninda ne yapmaliyim bacakmi calismaliyim veya biceps yapacagim zaman onun yaninda ne yapmaliyim?

7. DaNiMaRKaLI

DaNiMaRKaLI Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Serbest Meslek
    Yer:
    Ankara/DK
    Bu arada yeni gørdum Despo Danimarkadan mi ?

Sayfayı Paylaş