Gerçekten bilen insanlardan destek almak istiyorum..

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve Oğuzhan ÖZYURT tarafından 21 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Oğuzhan ÖZYURT

Oğuzhan ÖZYURT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hangi spor salonuna gitsem saçma sapan, gün içerisinde cidden uygulayamayacağım diyetlerle karşılaşıyorum. 2 yıl öncesi 95 kiloydum ve 1.5 2 ay içerisinde 65 kiloya kadar düştüm o yıl. 65 kilo olmamdan 4 5 ay sonra 70 75 80 derken 80de kaldım ve 2 yıl geçti 86 kiloyum. Kilom özgüven ve diğer açılardan bana çok rahatsızlık veriyo. Mağazada çalışıyorum sabah 9 akşam 9 arası. İradem sağlamdır spor ve diyet yapabilirim ama doğru yolda ilerlemek istiyorum. Hızlı kilo alıp vermekten vücudum yağlandı ve göğüslerim büyüdü. Onları bile saklayamıyorum artık. Kilo vermek ve kas yapmak istiyorum. Kas oluşumunun zor olduğunu biliyorum ama en azından hızlı şekilde bi 10 15 kilo vermek istiyorum. Lütfen bilen birileri bana bi yol çizebilir mi. Bugün diyete başladım. Sabah bi 200mg meyveli yoğurt ve bir yeşilelma öğlen de kepek ekmekle menemen kavun ve üzüm yedim. Akşam da bi yeşil elma yeyip koşuya çıkıcam yarım saat koşucam. Eve gelince de mekik ve şınav düşünüyorum. Ay başına kadar bu şekilde devam edip ondan sonra bir spor sa

2. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    63
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Bence bu diyeti acilen birakmalisiniz. Sporcu beslenmesi m, vucut gelistirme beslenmesi kelimelerini kullanarak arastirma yapin. Forumda da baslangic asamasindakiler icin beslenme programlari var.

Olum diyeti yaptiginiz icin vucudunuz kendini korumak icin kaslari acilen yok etmis. Saglikli beslenme.konusunda fikriniz olmadigi, beslenme aliskanliklarini degistirmediginiz icin de tekrsr.kilo almissiniz. Gogusleriniz daha buyuk gozulmesinin sebebi de budur. Kilo vermis olsaniz bile kaslar azalmis, yag oraniniz artmis muhtemelen.

Ac birakan diyetleri yapmayin. Spor dolu karinla yapilir.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş