Genshi Labs Steroit markası hakkında bilgisi olan ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bebeqte5tur tarafından 6 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. bebeqte5tur

bebeqte5tur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba Türkiyede sadece bir sitede internet üzerinden satışı yapıldığına rastladım, kişiler ürünlerinin kesinlikle orjinal olduğunu savunmakta, ve bu ilaçların fiyatları fazlasıyla uygun. deca 200 mg 10 tl gibi. bilgisi olan var mı ? bu ürünler sahte mi gerçek mi nereden anlarız, google da bile elle tutulur bilgiler bulamadım, ne varsa yine tecrübesi olan arakdaşlarda var yardımcı olursanız çok sevinirim, çünkü alışverişi yapmak üzereyim :)

2. tramer

tramer Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    made ın turkey gens-hı

3. yseyhan

yseyhan Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    ankara
    Yunan Adalarınin birinde uretilmeye devam edildiği ve Avrupanın çoğu ihtiyacini karşıladığı bana gelen sağlam bir kaynaktan aldığım duyumdur. Eskiden vardi zaten. Sonra batti falan dediler. Ama yarismaci bir arkadasim bu durumdan bahsetti ve guzel calisan ilaclar dedi.gerci kendisi opiox kullanıyor ama genshi yi övdü. Ama fiyatlar öyle ucuz degil bildigim kadariyla. Ve dolarla satiyorlar bildigim saticilar. Ben efedrinini kullanmis ve memnun kalmistim.propionat ve trenbolonunudan o dönem bir etki alamadim. Fakat o yaptigim kür pek istikrarli degildi. Ama bizim forumlarda bir iki firma hariç hepsi turkiyede üretiliyor deniyor. Ben nerde uretildigine bakmam, çalışmasına bakarim. Ama o fiyatlar absürd denecek kadar ucuz.

4. NİKE

NİKE Üye

Beğenileri:
    1.586
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    MÜHENDİS
    genshi hakkında forumda arama yapıp nbu konu hakkında yterli bilgiye ulasablırsın.

5. emrah_yazgan

emrah_yazgan Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşım uzak dur. Türk malı ve hiçbir etki alamazsın. SAdece ilaç kullanmış olursun

6. bebeqte5tur

bebeqte5tur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Belli ki o önerdiğiniz kısımlara hiç bakmamışsınız ? forumda genshi yazıp her bir yoruma kadar okuduktan sonra bu başlığı açtım, ne yazmışım Bu ürünlerin sahte olup olmadığını nereden anlarız yazmışım ? bunun cevabı var mı o önerdiğiniz yerlerde, yoook. Forumu ve bilgi paylaşımını yavaşlatıyorsunuz, her konuda sizin gibi agresif, okumadan yorum yapan bi akıllı çıkıveriyor lütfen yeter !

7. greenrain

greenrain Üye

Beğenileri:
    362
    Ödül Puanları:
    73
    hala genshi almayı düşünen birinin olması çok şaşırtıcı. kardeş onu alma ben sana bi ampule zeytinyağı doldurayım 1 tl den veririm. daha iyi.

Parliament ve onurr_535 bunu beğendi.
  8. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    73
    Bana hic guvenilir gelmiyor satsini yapan sahisla konustum.guvenilir gelmedi.uc kurus daha verip daha saglam markalar vara alpha paharma.generic .gibi.

9. tramer

tramer Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bende duydum genshının optımumun uzantısı olduğunu önemlı olan urunun calışması yurt dısından bır suru urun gelmekte kımısı calısıyor kımısı calışmıyor o yuzden nerede uretıldığı değil çalışıp çalışmadığı önemlıdır bırde aldığnız kısı tanıdık olmasına veya her zaman ulaşabılceğnız bırı olmasına özen gösterın urun calışmadığnda ıade edın veya ıadelı calısan yerden alın paranız boşa gıtmesın derım

10. NİKE

NİKE Üye

Beğenileri:
    1.586
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    MÜHENDİS
    genshının içinde gectıgı yazılarda ne olup olmadıgı forumda yazılıdır. arsstırmak derken ustunkoru bakmaktan degıldır bu gorusum.genshı, optımumun uzantısı degıldır .ayrı bır fırmadır.
    forumda yavaslatma benım yazılarımdansa ozuru bır borc bılırımkı bu forumda kımseye karsı saldırgan bır tutumum olmamıstır aslada olammaz,fakat arastırmak derken bıraz daha detaya ınsek daha ıyı olur dusuncesındeyım.

yavaslatnmak aynı konuları defalarca acmakla olur.burada her konu hakkında ınanılmaz bılgıler mevcuttur. pctler,kurler arastır tusuna basıp yuzlerce onlarca cıkan sayfadan sadece bastakılere bakmakla bu işler olmaz.ben 7 senedır bu nforumda bır bucuk saatımı arastırmakla gectıgını bılırım.
    yınede sizde böyle bır ıntıba olduysa kusura bakmayın.akıllı lafınızıda teesuf edıyorum.siz bizden dahada akıllısınız,

forumu yavaslatma ısıne gelınce elımden geldıgı kadar hazırladıgım arkadaslarda.elde ettıgım tecrubelerımı,yurtdısı takıp ettıgım yayınların ingılızceden turkceye cevırılerını buraya eklemekle ugrasıyorum.insallah yaptıgın arastırmalarla benım yavaslattıgım forumu hızlandırırsın

nacızane tavsıyem genshıden orjınalının bıle ne oldugu su an muamma bu soylenebılır.
    etrafınızda tanıdık bıldık ınsanlardan almaya calısın demekten baska bırsey soyleyemıyecegım.cunku su an steroıd satıcıları kul hakkından bi haber

saygılar dılerım.

11. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : genshi

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş