Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    şişirme ürün tercih edebilirsin tercih meselesi. bu adamlar bu günlere kadar 0 reklam ile geldiler hiç reklam şişirme abartı vs olmadan sadece kaliteleri ile ayakta duruyorlar bende 1 numaralı müşterilerindenim aynı belki daha kalitesiz ürünlere daha fazla para vermek isteyende verebilir tabi tercih meselesi.

2. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Ben pure isolat kullanıyorum sanırım tr de yok satış fiyatı 56 Euro dur 100 Gr mında 91.8 Gr protein bulunur ve ben 180 TL ye alıyorum dediğim gibi bir kere aldım isteyen alır kullanır

3. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Ya ben de konuştum konuştum yine genrise' dan sipariş verdim bu yeni siteden. Ne olursa olsun hem kalitesine inanıyorum hem de türk. Yabancıya, komisyoncuya gideceğine emek veren türke gitsin işleri yürüsün belki Sadık Bey sesimizi duyar indirime gider belki yerli kaynak bulunur maliyet düşer dedim ithal ürüne elim gitmedi. Gerek de yok gaza geldim herhalde ben son zammı görünce. Bir de bende tam tersi yabancıya bir güvensizlik var yani. Isolat söyledim bakalım fark yaratan bir yanı var mı. İzlenimlerimi paylaşırım.

uykuadam ve mrthr35 bunu beğendi.
  4. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Birşey merak ettim sizler eskiden beri kullanıyorsunuz neden bu ürün nemli gibi ilk defa böyle bir ürün görüyorum sizede oylemi yani toz değil anlamadım gaz ve karın ağrısı yaptı bende

5. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    aynen bazı firmalar izole adı altında ürün çıkarıyor ama yüzde 15 i izole onu küçük yazı ile yazıyorlar millet izole diye alıyor :D genrisenin izolesi yüzde yüz ve içinde kreatine bile var 2 gr dı sanırım.
    bende hiç karın ağrısı yapmadı , ilk geldiğinde ürün normaldi ama havalar soğuyunca bayadır bekliyor üründe hafif nem oldu ama çok değil sorun olmuyo.

6. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Dün sabah içtim bide antrenman sonrası fazla geldi sanırım ondan yaptı ama içimi hafif şeker olmaması iyi kutu etiketinin işi bilen birisi tarafından yapılması lazım ciddi bir ürün gibi durmalı bu gün de içtim bakalım sorun olacak mı

7. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Benim için etiketi önemli değil hoşuma da gidiyor açıkçası sustanonlu decalı amcaların amix içiyorum hayvan gibi oluyorum temalı etiketlerindense bunu tercih ederim. Neme takılma ithaller nem tutmasın diye bir de koruyucu koyuyorlar. Tek sıkıntısı doğru bekleyince topak topak oluyor o da biraz zor karışıyor ancak çalkalayınca bir sıkıntısı kalmiyor zaten.

mrthr35 bunu beğendi.
  8. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Karışmasından hiç sıkıntı yok ürün güzel işte bazı yerlerde yorumlar okuyorsun ülkede denetimde yok ithal yerli test sonuçları yok doğal olarak emin olmadınmı şüphe diyor insan bir tüketici olarak bunları isticez sorucaz ithal olmuş yerli olmuş yeterki fiyatları uygun olsun dolar 4 bin oluyor ithal ürün satanlar ileriyi iyi görmeli azla yetinmeyen çoğu bulamaz

9. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    ithal ürünler 4 tl olunca dolar o tozlar 400 tl olucak almaya devam etsinler :D

10. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Valla kendilerine yaparlar ülke böyle bir zaman görmedi hiç biride gelecek tahmini yapacak durumda değil tabi bir gelecek kaldıysa
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Ocak 2017 ---
    Bide zaten ithal ürün satanlar doları 6000 den hesaplıyor onlara bir şey olmaz devamlı fiyat sabit kalır biraz üzülürler kâr düştü diye :)

Son düzenleme: 10 Ocak 2017
    mrthr35 bunu beğendi.
  11. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Ürünü 1 haftaya yakın kullanıyorum ilk başta nemli ve gaz yapmasından ürün beni germisti ben protein tozları da şu çok dikkat ederim tokluk hissi yapiyormu evet yapıyor gaz sorunu kalmadı helal olsun baştan çok eleştirdim ama şimdi çok memnunum forumda eskileri okudum yine öyle 2 tane alana mesela kutusu 100 teleye gelen kampanya yaparsa whey proteinden alıp denemek isterim burda genrise ile samimi biri varsa bu ricamız iletirse sevinirim saaten maaslarımız geç yatıyor şaşırdık ne yapacağımızı :(

12. umok35

umok35 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    optimum gibi 2273 gramlık kendini kanıtlamış bir ürünü 208 tlye alabiliyorken yerli firma 130tlye 2100 gramlık ürün satıyor. Nasıl iş gerçekten anlamak mümkün değil, mantığı çok merak ediyorum. fiyatları 90 tl iken 4 kutu almıştım kullanmıştım , uzun süre sonra azönce sipariş vermek için sitesine girdiğimde fiyatları görünce almaktan vazgeçtim.

ithal ürünler dolara endeksli , araya birde ithalatçı giriyor oda kar koyuyor, nakliyesi ve gümrük vergileri falan derken amerikadaki 30 dolarlık optimum türkiyede 200tl satılıyor. daha az tanınan firmalar daha ucuzada maledilebilir.
    peki sevgili genrise , sizin ne özelliğiniz var da ithal fiyatına yerli ürün satıyorsunuz? milli whey üretiyoruz diye haber yapıyorsunuz fiyatları dolara endeksliyorsunuz? dünya markaları milyon dolarlık reklamlar verirken 30 dolara ürün satabiliyor ama siz hiçbir sponsorluk reklam vs olmadan 130 tl nin altına inemiyoruz diyerek açıklama yapmışsınız.
    yemin ediyorum bizim memlekette ticaret kültürü yok kardeşim.önce bir kendini kanıtla değil mi, iyice büyü bakalım dünyaya açıl, ondan sonra zaten adam gibi kar etmeye başlarsın zaten, ama yok işimiz gücümüz şark kurnazlığı.
    yarın yerli araba üretilse onu da ithal fiyatına satarlar. kimse almayınca da vestel gibi ithal ürüne zam yaptırıp cazip hale getirmeye çalışırlar yerli ürünleri.

Miktatiz bunu beğendi.
  13. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Yerli ürün olan whey protein sanırım bana göre halen pahalı umarım whey proteininde bu fiyat politikasından vaz geçer isolatı da yabancı hammadde olarak alıyor sanırım ama yinede onunda fiyatı düşmeli yani demek istediğim yerli üretici ve uygun fiyat olmalı yoksa işi zor ama ben şu leblebi tadı nereden geliyor merak ediyorum bilen varsa cevaplasın.

14. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    hala mızmızlananlar var :D diğer ismini vermek istemediğim türk şirketi 220 tl üzeri en dandik wheyini satarken sesi çıkmıyor kimsenin. anlamıyorum insanları.

15. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Onu kullanana söylicen hardline diyorsan forumda onun hakkında yer var yazabilirsin

16. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    buna yerli ve pahalı diyorsunuz da pahalı görmemişsiniz o yüzden. sahte protein tozlarını bile bu fiyattan bulamazsınız yani :D

17. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Sen bilirsin bu tozdan leblebi tadı neden var

18. BigMen

BigMen Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
  19. Bulkybear

Bulkybear Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Vallahi arkadaşlar sırf şunları yazmak için üye oldum. Okudum burada yazılanları firmayı araştırdım ve iki ay sonunda sipariş vermeye karar verdim. Whey Protein Complex 2100g
    ve Creatine aldım kampanyadan yararlanıp toplamda 200liraya geldi ve ücretsiz kargo.

Öncelikle protein tozunun tadı içtiklerim arasında en iyisi diyebilirim papaya, ıspanak, ananas özütü ve kakao aroması var. Gerçekten çok değişik ve hoş bir tadı var. Bana andırdığı tat; hani üstü fıstıklı baklavanın en üstteki fazla şerbet emmemiş hamurunu damağına yapıştıra yapıştıra yersin ya böyle ağızda hafif tatlı bir his bırakır aynı onun gibi. Tadı asla baymıyor. Zaten içinde şeker yok tatlandırıcı olarak sorbitol var ki çok iyi.
    Şişirme falan olmadı, kokusu hoş, gayet iyi karışıyor benim shakerım yok sulukta kullanıyorum ona rağmen 5 6 çalkaladıktan sonra topak mopak kalmıyor. Kutu içinde topaklanma falan da yok toz gayet kıvamında. Bir haftadır kullanıyorum sonuçta bu bir besin desteği 1 ay veya 2 ay kullanıp bir anda normal dışı bir kas gelişimi beklememek lazım beklemek saçma zaten. Şahsi diyetinize ekleyebileceğiniz güzel bir protein takviyesi. Ki bir kaç kişi protein oranları hakkında inceleme falan yaptırmış ve sağlık bakanlığı zaten beyan edilenin dışında bir ürünün piyasaya sürülmesini yasaklıyor ve büyük cezaları var. Neyse uzattım biraz creatineden bahsedeyim.

Antrenman sonrası ikisini karıştırıp içiyorum. Daha ilk hafta olduğu için yükleme yaptım ve yararını gördüm açıkçası. Normal kaldırdığım ağırlığın en az %10-15 fazlasını kaldırabiliyorum. Belki psikolojik belki ürün kaynaklı ama bir fark var. Özellikle setin son tekrarlarında yaşadığım güç düşüşünü artık yaşamıyorum daha doğrusu aynı ağırlıkla önceden 10. tekrarda bitiyorsam şimdi 12yi rahat çıkartıyorum. Haliyle ağırlık artışına gitmeye zorladı. Bu arada diyetim hala aynı. Sonuç olarak ikamesi ürünlerden bir farkı yok tek farkı p/f oranının daha yüksek olması.

Sonuç olarak Türk markası diye güvenmeyenler var aramızda. Ben bu insanları da anlamıyorum. Ülkede herkes köylü kurnazı değil; edebiyle, adabıyla, hakkıyla, alın teriyle ülke ve ülke insanına herhangi bir şekilde fayda sağlamaya çalışan insanlar da var ve bunları diğerlerinden ayırıp destek olmamız gerekiyor. Tabi ki kar yapacak. Bir düşünün siz bir ürün üretiyorsunuz ve maliyetine satıyorsunuz. Devamlı maliyetine satıyorsunuz ve birikim yapamıyorsunuz, fakat insanlar sizden devamlı gelişmenizi, yenilenmenizi istiyorlar. İsyan etmez misiniz duruma? Artık art niyetli olmayı bırakıp yerli ve HAK EDEN üreticiye desteğinizi gösterin. Hepimiz ülkenin gelişmesini istiyorsak önce kendi insanımıza değer vermeliyiz.

Sağlıklı günler, sporla kalın...:)

20. çağan13

çağan13 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara
    Slm,
    Arkadaşlar kardeşim kasım 2016 da BSN WHEY DNA çikolatalı protein tozunu almış bi müddet kullanmış tadını sevmediği için koymuş bi kenara bana gönder bir de ben kullanayım dedim açıkçası benim de çok hoşuma gitmedi yoğun olmasını sevmedim ben proteinde tada önem veririm tad konusunda artık GENRİSE benim favorim başka proteinleri tadına güvenmediğim için kolay kolay almam. Bu proteini satmayı düşünüyorum. Geçen geniş bir tabağa ölçeğiyle tek tek sayarak koydum tam 34 SERVİS çıkıyor almak isteyenler Ankara Dışkapıda beni bulabilirler özelden mesaj atsınlar telefonlaşalım. 80 TLye bırakıyorum. SKT Mayıs 2017 fotoğrafları da eklemeye çalıştım ama nedense hata veriyor. Neyse siz bakarsınız işte BSN WHEY DNA çikolatalı

Sayfayı Paylaş