Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bence sen affedersin kazık yiyorsun sadece , reklamdan kazanan şişirme ürünler kullandığınız supplementler. Reklamını yapan büyük sporcular dahi kullanmıyor bunları ve protein tozuyla veya herhangi bir gıda takviyesi ile gelişimi kıyaslamak ise büyük bir saçmalıktır.İlla kullanılacaksa bile bütçeye uygun olan kullanılmalıdır, şişirilmiş reklam ürünleri değil.

zzzxxz bunu beğendi.
  2. Aurain

Aurain Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Yaptığım mizahı anlayamamışsın :)

3. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Anladım tabikide ama demek istediğim proteinin 100 tl veya 300 tl olması önemli değil bcaa oranı iyise gerisi boşl ,altı üstü gıda takviyesi.

4. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    mizahlık bir durum yok ama malesef , büyümekte olan bir türk suplement firması 30 gr da 27 gr protein içeren ve aminoasit değerleri 300 tl verdiğin tozlarla aynı olan bir ürünü 160 170 tlye piyasaya sürüyorlar :)

5. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    arkadaşlar genrisenin fiyatları hala diğer ürünlere oranla makul
    benim kızdığım konu 20 lira indirim verip aynı anda fiyatları yükseltmeleri oldu ali cengiz oyunu gibi oldu
    şunuda belirteyim en kral protein tozlarınıda kullandım sizi psikolojik olarak rahatlatacaksa pahalısını kullanabilirsiniz aradaki fark sadece psikolojik

mrthr35 bunu beğendi.
  6. grkmzdmr

grkmzdmr Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Genrise kullandım bende 1 küçük kutu.Etkisi gördüğüm kadarıyla iyi.Fakat firmanın biraz daha müşterisini desteklemesi gerek diye düşünüyorum.Bazı sitelerdeki basit satıcılar bile kargo bedava anlaşması ile ürün satabilirken bizim aldığımız 50-70 tl arası küçük tozlarda 10 tl de kargo masrafı eklemek pek hoş olmuyor.2016 bitmeden herkese yönelik şöyle güzel bir kampanya yapılabilir diye düşünüyorum

mrthr35 bunu beğendi.
  7. KrAll5759

KrAll5759 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam öğrenciyiz korkuyor insan öyle ünlü hocalarda hiç demiyor genrise alın diye

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    ciddi bir kullanıcı kitlesi var gerçekten hocalarının söylediği ürünlerden de kalitelidir emin ol

9. KrAll5759

KrAll5759 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Optimum bitsin spinat extract ile beraber 1 kutu almayı düşüniyorum vallahi

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. grkmzdmr

grkmzdmr Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Bu ürünün şu andaki en iyi rakibi ultimate prostar gibi duruyor kıyaslama fırsatı olan arkadaşlar oldu mu?

11. çılgınjoe

çılgınjoe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    genrıse kullandım 1 olcek yanında genrıse kreatınde kullandım sabah spora 1 ay ara vermışdim.protein tozu cidden bayram şekeri gibi:D:D kreatin,proteın ikisi de pudra halinde.kreatin suda çabuk karışıyor 0,5 pet şişeye 2 çay kaşı kreatın atıyorum o kadarda tadı değişmiyor suyun bi ona kıllandım başka da sorun yokk memnunum:)

12. eediz

eediz Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    en güzel aroma hangisi sizce?

13. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    sadece çikolatalı kullanıyorum ben tadı da bence çok güzel

14. tunabey

tunabey Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi tüm Genrise ürünlerini halen sanal kart fiyatlarından (ortalama %10-15 daha ucuz) site üzerinden adınıza almaya devam ediyorum. Fiyatları soranlar olmuş sanal kart fiyat listesini excell şeklinde isteyenlere atabilirim, buraya dosya formatından dolayı yüklenmiyor. Her türlü sorunuz ve ihtiyacınız için özel mesaj atabilirsiniz,iyi günler... ;)

Jacc0 bunu beğendi.
  15. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Selam arkadaşlar ben denemek için aldım isolat olanından ben isolatların laktozsuz olduğunu düşünüyordum ama bende çok gaz yaptı bide içtikten 4 saat sonra tuvalete çıktım özür diliyorum yumuşak yani tam ishal değildim sonra içim süt laktozsuz sütle içtim sıkıntım kalmadı pınar sut ile içtim laktozsuz la bir fark olmadı sanırım içim sütte laktoz enzimi olduğundan sorunsuz olarak kullanmaktayım sadece sütle karıştırmak canımı sıkıyor ama kullanmaya devam edicem tek istediğim yabancı ürünleri fiyatları şu bizde şu fiyata satalım bizi tercih etsinler mantığı ile devam etmesinler ben 1404 lira maaş alan biriyim ayda 180 lira bizim gibi insanları yoruyor yabancı ülkelerde adamların askeri geliri yüksek 40 dolar verdimi çok umursamıyor ama madem yerli bir firmamız rica ediyorum fiyatları indirsin firma ile teması olanlar bu konuyu dile getirsin iyi forumlar arkadaşlar

16. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    ben konuştum da dolar zammından sonra yükseldi fiyatlar , hammaddeler yurtdışından geldiği için dolar artınca fiyatlarda artmak zorunda kalıyor ne yazık ki. ben 3 aydır kullanıyorum hep sade su ile tüketttim tad konusunda hiç sorun hissetmedim

17. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Tadıyla ilgili sorun yok gayet güzel ama hepimiz biliriz dolarda olan artışla bizim ürünlere gelen zamlar hiç mantıklı değil herşeyi ya yüksek vergilere yada dolara atmak bizim esnafın alışkanlığı olmuş bence artık ABD gibi Avrupa birliği gibi ürünlerde az kar çok satış mantığını anlamaları lazım %100 üzeri karlar çok yüksek

18. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    hammaddeleri dolar ile yurtdışından getiriyorlar. kar oranı çok düşük zaten. x firması 100 de yüz kar ederken genrise zaten yüzde 10 15 kar ediyordur en fazla. 130 tlye normal whey 170 tl civarına yüzde yüz izole whey veren hiç bir ürün görmedim ben. diğer yerli firmalarla kıyaslasan bile ciddi fiyat farkları var

19. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    %10 ila 15 kar olduğunu nereden biliyorsun senin kalbin temiz ☺ geçtim 15 i %50 den az kârı olsun satıcıların ben bişey bilmiyorum güzel kardeşim normal olan whey bu ülke şartlarında senin dediğin gibi yerli.olandan bahsediyorum max satış fiyatı 80 TL geçmemelidir tabiki bu benim dusuncem ama ne var bu işi yapan ithal mal alan sıf genrise değil biraz çevresi olan ithal hamaddelerin fiyatlarını Türkiye'de maliyetlerini bilir gizli sırlar değildir

20. jada

jada Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    çok uzun süre genrise whey kullandım ancak son fiyatları bana makul gelmiyor, geçen bi sitede mp iron wheyi havale ile 160tl kargo bedava bi kaç kutu aldım stokladım, bu tip indirimleri yakaladıkça aradaki 20 30 tl için genrisea devam etmem mantıklı gelmiyor bana, bu şekilde devam ettiği sürece major markalara yönelmeye devam edicem

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Miktatiz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş