Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    @çılgınjoe muhtemelen senin baktigim değerler optimum için 1 ölçek yani 30 Gr urun için... Genrise ise 100 Gr urun için.. bu sebeple değerler çok farklı gibi gorunuyor...

2. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba arkadaşlar,

Uzun süredir forumda aktif değilim fakat bu Genrise markası dikkatimi çekti daha önce pek kullanmadım fakat üzerinde araştırmalarda bulundum kendimce. Hepimizin bildiği gibi bazı protein tozları genelde aromalı ve tadı çok güzel gelmekte , aslında tamda işte bu konuda yanlış tutumda bulunuyoruz.Bir protein tozunun tadı ve aroması ne kadar güzel olursa o kadar gereksiz madde barındırdığına işaret eder bu da şişirilmiş ürün olarak karşımıza çıkıverir.Eski sporcular bunu daha iyi bilir eskiden protein tozları daha sade ve aroması yok denilecek kadar azdı. Artan rekabet ile birlikte daha fazla aromalı şekerli,karbonhidratlı protein tozları karşımıza çıkmaya başladı , tabi içimi kolay içtikçe içesi geliyor insanın demi, çünkü içindeki karbonhidrat ve gereksiz maddelerden dolayı :)
    Her neyse fazla kafa karıştırmaya gerek yok , Genrise proetin tozunu diğer markalarla kıyaslayınca şişirilmemiş olması büyük dikkatimi çekti , hepimiz biliyoruz ki fazladan karbonhidrat katılması maaliyeti düşürüyor ama bize ucuz maliyetle pahalıya patlıyor bu yüzden aldığımız ürünlerin içeriğine dikkat edelim ,unutmayın ki sade aroması az olan bir tat daha iyidir her zaman.Tabikide kas gelişimi için karbonhidrata ihitiyaç var fakat bu ihtiyacı her şeyden karşılayabiliriz en basiti makarna, pilav,ekmek ne kadar ucuz demi bu besinler ;) o halde karar sizin ...

Herkese iyi sporlar.

Jacc0, wrestler ve mrthr35 bunu beğendi.
  3. çılgınjoe

çılgınjoe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    aynen maıl attım gerı dönduler 100 gramında 20-22 gr bcaa var dedıler bır porsıyonunda 6 gr civarı bcaa var ozaman yakında alıcam.Kampanya ne zaman olur urunde bilgisi olan var mı?

4. Darkmoon53

Darkmoon53 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Benimde 1.kutu bitti bitmek uzere. Shakere koyunca topaklama yapip karismiyor yek sikinti.bu.

HTC One mini 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. wrestler

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Ben bildiğin 500 ml pet su şişesine koyuyorum. Güçlü şekilde 10sn kadar calkaladigimda hiç topaklanma yaşamıyorum. Calkalamayi biraz sert yapmak faydalı oluyor galiba..

Darkmoon53 bunu beğendi.
  6. Darkmoon53

Darkmoon53 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Pet şisenin içine tozu koymak icin nasil bir yontem uyguluyorsunuz. Bende oyke yapmayi dusunuyorum

HTC One mini 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Kardanadam88

Kardanadam88 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    Istanbul
    Kağıttan huni yap , ben BCAA'yı öyle dolduruyorum. :)

SmartEolution ve wrestler bunu beğendi.
  8. wrestler

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Küçük bir plastik hunim var. Kutunun içinde durur sürekli... Genrise whey toz çok akıcı değil. Huniyi biraz sallayarak şişeye dökülmesini sağlamak lazım.

9. Ludendorff

Ludendorff Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    73
    2.kutu bitmek üzere.. lakin artık instant yerine isolat tercih etmem gerekiyor, laktoz sorunum 2.kutuda tavan yaptı.. yine genrise kreatin de oldukça etkili..

10. grkmzdmr

grkmzdmr Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Son zamlardan sonra fiyat olarak hiç bir avantajı kalmadı malesef tozun

11. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    genriseyi son yaptığı hareketinden ötürü kınıyorum
    şöyleki; bir mesaj geldi telefonuma 200 lira üzeri alışverişlerde 20 lira indirim verilecekmiş tamam fena değil dedim
    not;daha genrise ürünleri kullanmadım ama kullanmayı düşündüğüm için siteye abone olmuştum
    siteye bir girdim daha önce baktığım protein tozu zamlanmış düşündüğüm tozdan iki kutu alıp 20 lira düşünce zaten eski fiyatına gelmiş oluyor
    belkide gerçekten alışveriş yapma niyetiyle girdim siteye ama bu hareketini doğru bulmadım

mrthr35 bunu beğendi.
  12. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    gerçekten garip, daha ithal ürünlere zam gelmemişken genrise ciddi bir artış yapmış

zzzxxz bunu beğendi.
  13. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog
    Önceki fiyatlar hakkında bilgim yoktu ama şu an sitesine girdiğimde gayet uygun fiyatlar görüyorum piyasaya göre bedavaya mı veriyorlardı acaba bundan önce ? o_O

14. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    her ürüne 10 15 tl gibi bir fiyat zammı uygulamışlar, ayrıca içerdiği 21 gr protein ile o fiyat normal

15. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog
    Ölçek başı 21 gram gayet makul bir oran optimum goldun ölçek değeri 24 gram ve aralarında 2x fiyat farkı var bu durum da ürünü normal değil ucuz yapıyor.

16. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    2x değil hatta daha karlı olan ürünü de var şuan 154 servis 370 tl genrise izoleyle aynı değerler gibi. genrise izole 175 tl 2 yle çar 350 tlye 140 servis 2 kat fark nerde. hiç fark kalmamış dünyaca ünlü bir marka ile arasında.

17. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    attığım ürün izole değilmiş o yüzden fiyatı düşük normalde optimum daha pahalı ürün kalitesi düşünce fiyatıda düşmüş tespitlerime göre, genriseyi desteklememiz lazım 10 tl zam yaptılar diye biraz çıkıştım ama izolesi yüzde 100 olan bir ürün bu fiyata hiç bir yerde gerçekten yok, genriseye devam etmek en mantıklısı

stefan35 bunu beğendi.
  18. Aurain

Aurain Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Sen 100 tl lik protein tozu aldığın halde bak hala aynı yerde sayıyosun ben 300 tl lik protein tozuyla neler yapıyorum aradaki fark işte ;)

19. nuhtekin

nuhtekin Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Genrise turkiye piyasin en uygunu bence avrupa ürünlerde kullandim sadece tatlandirici oldugu için avrupa ürünler daha lezzetli geliyor kalite bakimin dan hiç bir fark yok degerler ayni kalite ayni aradaki fark almis basini gidiyor yerli ürün oldugu ve kar marji az oldugu için piyasada kötülüyorlar halbuki üründen çok memnunum

Muhammet Karameşe, stefan35 ve mrthr35 bunu beğendi.
  20. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    kendini 4 aydır spor yapan birisiyle kıyaslıyabilecek seviyedeysen ne mutlu sana ve 300 tl verdiğin tozuna.
    2012 den spor yapıyomuşsun profiline koyduğun ışık açısıyla yakaladığın fotoğrafla beni kıyaslaman saçma olur, seninle aynı spor geçmişi olan mesela berkay türkkan la kendini kıyaslarsan daha mantıklı olur senden 1 yıl eksiği var , veya 2 yıllık ege fitness ile kıyasla kendini.

KrAll5759 ve zzzxxz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş