Genrise Whey Protein Çikolata

Konusu 'Marka Marka Besin Değerleri' forumundadır ve Scoobz tarafından 3 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 59 üye.
  1. obenturkcan

obenturkcan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hocam cevapların için çok teşekkür edrim ben de on kullanıyorum ve fiyatından çok rahatsızım son zamlarda cabası burada benim amacım tartışarak doğruyu bulmak hepimiz parayı kolay kazanmıyoruz neyse hocam sana bir kaç soru daha soracağım yanıtlarsan sevinirim
    1- PCV complex bu ürünü sadece antrenman sonu için mi öneriyorsun?antrenman öncesi ve sabah kalkar kalkmaz kullanım için(sana göre gereklimidir protein alımı? ) ne önerirsin ?
    2-creatin olarak yine ben o.n. kullanıyorum onun yerine bu ürüne
    Creatine monohydrat 1000g toz
    ne dersin?
    teşekkürler.

2. RocKuN

RocKuN Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Ürünü sipariş ettim hafta sonuna denk geldiği için kargo diğer haftaya kaldı..Bu markanın ortaya çıkması ile suplemente başlamam kesinleşti..Ürün sipariş süresince beni bir çok kez aradılar ki bu ilgi ve müşteri memnuniyetidir bunlar da onemli tabii.
    Bence bu markayı bu site üyeleri meşhur edicek bu gidişle..Adamları bizim kadar konuşan yoktur gibime geliyor.. :)Ki burdan Genrise'ye yönelen suplement kullanıcıları Genrise'yi harekete geçirir bence ve yeni ürünler çıkarabilirler ambalaj sorunu ortadan kalkar..

Ayrıca böyle bir ucuzluk varken ellerinde Shaker de olması lazımdı.Aradıklarında sordum yok dediler şuan kötü tarafı bu galiba
    :))

3. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    pcv urununun ıcındekılere bakınca urun sabah ve antrenman sonrası ıcın ıdeal bı urun ama antrenman sonrası cok daha ıyı olur

evet sabh uyanır uyanmaz 1 olcek proteın tozu ıcmek bence artık herkesın yapması ve oturtması gereken bır alıskanlık olmalı

creatınını kullnmıstım daha once klasık kreatın monohıdrat yanı butun kreatınler gıbı aynı

daha kompleks olarak trı creatın 300gr var o daha ıyı cunku ıcınde creatın dısında glutamın falanda var :) ama eger butcenız musaıtse bunu alın a yok degılse kreatın urunu en ıdealıdır

obenturkcan ve sultanmehmed bunu beğendi.
  4. obenturkcan

obenturkcan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çok soru yönelttim ama konu önemli hem ben hem forumdaki arkadaşlar yararlanırlar son olarak hem creatin monohidrat ve tricreatinin nasıl kullanılacağını yazarsanız sevinirim çünkü bayadır araştırıyorum ama net bir bilgi edinemedim kimi kaynaklarda yükleme ve devam dozu diyor kimisinde yükleme dozu yalan oldu sürekli kullanın diyor kimi 1 ay kullan 1 ay ara ver diyor yani baya karışık doğrusu nedir hocam?

5. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    aslında teorıde bende kreatının yuklemeye ıhtıyacı olmadıgını savunuyorum ama burda yalan solemım :) yukleme olunca daha bır yararlı oluyor gercekten etkılerı daha ıyı oluyor :)

benım onerım su aslında ya creatın alın 5 gun gunde 4 kez 5er gr yukleme yapın ve sonra gunde 5 gr-10gr olarak devam edın

yada su daha mantıklı kı bu trıcreatın alcaklara benım tavsıyem ılk once normal sade kreatınle yuklemenızı yapın yukleme bıtıncede gunde antrenman sonrası olcak sekılde bır porsıyon 15 gr ıle trıkreatınle devam edın

yanı su sekılde

1-2-3-4-5. gunler = 4 kez 5 er gr kreatın
    6.gun sonrası = antrenman sonrası bır porsıyon 15 gr trıcreatın

ama maddı durumunuz ıkısını almaya yetmıyorsa kı trıkreatın urunu 20 gunluk en ıyısı sadece kreatınle devam etmenız

genel kullnımı 6 hafta kullnıp bı 7-10 gun kadar ara vermek sonra yıne devam etmek

obenturkcan ve sultanmehmed bunu beğendi.
  6. obenturkcan

obenturkcan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bana da yükleme ticari gibi geliyor o yüzden sordum net bişi yok ??????

7. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    perşembe akşam üzeri vermiş olduğum sipariş an itibariyle elime geçti.

öte yandan bu süreç içerisinde genrise'dan sipariş maili haricindne hiçbir geridönüş almadım.dolayısıyla cuma günü ben onlara bir mail attim, nedir ne değidlir diye, siparişin kargoya cuma günü verileceğini belirten hızlı bir geri dönüş aldım. ve az önce elime geçti.

siparişim genrise protein 95 çukulata aromalı. ve tricreatine plus (galiba aromasız)
    hemen protein tozunu denedim. kutusu gayet güzel hatta şurup şişelerinde ağıza konulan bir plastik tıpa benzeri kocaman bir plastik tıpası var. toz çok yumuşak. ölçek her zamanki gibi altlarda muhtemelen. mevcut ölçeği kullandım. 300ml kadar süt ile denedim. karışım fena değil ama 30 sn kadar çalkalamama rağmen tam karışmadığını belirtmem gerekir, içim sırasında ağza hala minik toz parçaçıkları geliyor. benim için çok da problem değil. tadı enteresandır çukulata ile pek alakası yok gibi, vanilya tozu tarzı bir tat aldım. kötü değil. ama şu ana kadar içtiğim çukulatalı protein tozlarının gerisinde. tat meselesi de benim için problem değil. o bakımdan sorun yok.

etkisine gelince bunu antreman sonunda görecez :)

haa bu arada kutudan ek olarak havlu da çıktı. şık bir şey.fyi.

Son düzenleme: 19 Eylül 2011
    sultanmehmed bunu beğendi.
  8. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Savaş abi ,

Protein olaran isolate proteini mi aldın ?
    Bende düşünüyorum da almayı , herkes isolate proteini tavsiye ediyor genrise nin...

Tad benim için de önemli değil , önemli olan isolate proteini , konsantre den daha ucuza alabiliyor olmamız ..

9. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    hayır isolate almadım. ben yüksek protein oranlısından aldım, çeşidine hiç bakmadım. 100gramında 94.3gr protein var. adı: protein 95.

10. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih

Anladım abi , teşkr ederim ...
    Elimdeki twinlab bitince mutlaka deniyicem genrise ı...
    Sanırım benim tercihim isolate olucak , gerçi tam araştıramadım genrise protein çeşitlerini , deneriz gider her ikisini de :badgrin:

11. rasas

rasas Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaslar genrise urunlerini kendi sitesinden daha ucuza alabilecegimiz bir site varsa lutfen mesaj atın siteyi aradım ama bulamadım malesef

12. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    g e n r i s e s h o p dıye aratınca cıkar

Son düzenleme: 5 Ekim 2011
  13. rasas

rasas Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    yanlıs anladınız sanırım genrise shopu biliyorum ancak zam gelmiş fiyatlara eski fiyatlarla yada daha uygun satan bildiginiz bir yer varmı diye sormustum

14. occaner

occaner Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    konya
    rasas

daha nasıl ucuz olmasını beklıyorsun, bedavaya verecek degıller ya.

en guvenılır ve normal fıyatta urunu fırmanın kendı sıtesınden alırsın..

sporcu., sultanmehmed ve Danny Boy bunu beğendi.
  15. HiDYA

HiDYA Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    genrise whey portein isolat complex 700 gr nı kullanıyorum 28.09.2011 de aldım bugün 06.10.2010 bgn sabah aldım bir ölçek ve bu bana yetmedi sanırım 9. günü 150 gr ya kaldı yada kalmadı ama karısımı ve içimi çok rahat bir ürün soya olanını neden tavsiye etmiyorlar yeni ürü alıcam ne tavsiye ediyorsunuz.????? bcaa da alıcaktık ama kalmamış

16. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    genrise isolat complex aldım 2 kutu 700er gram.. Dibinde 200-300 gr optimum olan 5 lbslik kutuya boşalttım ikisinide yine 300-400 gramda şu yeni çıkan vitaminli fosforlu besleyici nesquiklerle de tatlandırdım.. Optimumdan aldığım etkiyle pek bir farkı yok biraz daha zaman geçsin iyi yada kötü açık net yazıcam etkilerini..

17. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    çok iyi taktik bende öyle yapmayı düşünüyordum sonuçlar nasıl iyimi

18. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    sonuçlar iyi optimum kullandığım dönemle hiç bir farkı yok tad olarak biraz kötü optimuma göre ama, kusturacak boyutlarda da değil..

Zaten isolat protein yani ilerleyen zamanlarda optimumdan bile iyi etki yaratması muhtemel..

ozan119 bunu beğendi.
  19. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    valla tadı iğrenç geldi bana şekerli falan fark etmez nesquick i doldurcam içine abi yoksa hayatta içilmiyo saf haliyle midem kalkıyo

20. conicon

conicon Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    Ankara'da bana yakın bir satış noktası buldum, ürünü yarın gidip incelemeyi düşünüyorum. Dediklerinize göre fiyat-performans açısından son derece iyi. Alırsam, kullandığım toz yanında alternatif ürün olarak kullanmak istiyorum (günlük protein açığını kapaması bakımından), uygun olur mu acaba?

Sayfayı Paylaş