Genrise Whey Protein Çikolata

Konusu 'Marka Marka Besin Değerleri' forumundadır ve Scoobz tarafından 3 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 59 üye.
  1. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    bu ürün internette dikkatimi cekti biliyorum bu bir supplement fakat paylaşmak istedim , 100 gramında 94 gram protein var gerçekten cok iyi bir değer bence ?

2. metall

metall Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0

Son düzenleme: 3 Kasım 2010
  3. iris

iris Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    bende genrise kullanıyorum, açıkcası protein tozu gibi ürünlerde etkiyi görmek çok zor bir durum, kreatin alıp bir de onu denemeyi düşünüyorum, değerleri çok yüksek gerçekten.

4. metall

metall Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    hangi ürünü kullanıyosun?

5. iris

iris Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    şu an elimde zma, arginine, whey complex ve whey isolat ürünleri bulunmakta, tabiki bu ürünlerin etkisini anlamak çok zor ama kreatin ethyl ester siparişi verip bir de onu denemek istiyorum, ürünleri Türkiye'de üretiliyor, diğer markalar gibi dışardan getirip burda ambalajlayıp satmıyorlar, Türkiye adına sevindirici bir gelişme, umarım başarılı olurlar. ayrıca üretim yeri: çınar mert medikal sis. bes. ürün. ilaç ve kozm. san. tic. ltd. şti. yazıyor. ankaralı bir firma.

6. norther23

norther23 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Markanın protein tozunu kullandım, kötü bir izlenim vermedi. Aminoasitler haricinde diğer tozlardan bir eksiği yok.

7. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Baslıgı canlandıralım dedım, bıldıgım kadarıyla Turkıye'de uretılıyor dırek genrıse urunlerı..

Degerlerı gayet ıyı gıbı gozuktu bana, kullanan veya hakkında bılgısı olan var mıdır?..

Genrıse whey proteın ısolate su an 700 gr 30 lıradan gıdıyor..

8. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Gramajı yükseltseler daha uygun fiyatlara düşecek..

9. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    İzole whey ıcın su an da bıle ıyı bence fıyatı..

Bır ara denemelı, pek reklamı yapılmamıs adı duyulmamıs bır marka..

10. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    çok yakın zaman da internet sitesinde verilen adrese gittim. yerinde ortak olduğu başka bir firma vardı. oradan taşınmış olduğunu söylediler. irtibat için telefon numarası aldım.

konuştuğum kişiler depolarının yeterli gelmediğini onun için taşındıklarını istersem depolarını ziyaret edebileceğimi söylediler.

fabrikalarını görmek istediğimi söyledim. fakat her isteyenin fabrikayı gezemeyeceğini belirttiler (ki bence her isteyen fabrikayı herhalde gezebilir,galoş,bone,maske diye icatlar var artık..) fabrikaları kırıkkale yolundaymış..

ürünlerinin hammaddelerini yurtdışından getirip, formülasyonu, kapsülasyonları ve paketlemeleri tr de yapıyorlarmış.

100 küsür ülkeden hammadde alıyorlarmış (tabiiki bir çok ürün için bürçok hammadde çeşidi var). en çok whey kullandığımız için onun nereden alındığını sordum. Yanlış bilgi vermek istemiyorum ama wheyin hammaddesini dünyada üreten amerika,avusturya ve yeni zelanda olduğunu, eskiden yeni zelandadan aldıklarını (avusturyada olabilir tam hatırlamıyorum) ancak şuan amerikadan aldıklarını belirttiler.

internet sitelerinde önemli kuruluşların sertifikaları var. ayrıca sağlık bakanlığından ürünler üzerindeki ruhsat nolarından teyit edebileceğimizi söylediler.

çok ucuz olduğunu ve sebebini sorduğumda şu an kar amacı gütmediklerini sadece piyasaya girmek ve firmayı tanıtmak amacında olduklarını söylediler.

en iyi tanıtımın bence ünlü vg cilere sponsor olarak yapılabileceğini düşündüğümü ilettim.

ben yaklaşık 7-8 aydır kullanıyorum. tabiiki bu steroid değil, etkisini ya da oranını anlayabilmek mümkün değil. fakat kullandığım süre içerisinde gelişmem gayet iyiydi ( supplementten dolayı gelişmem iyiydi demiyorum ). Kullanımıda gayet güzel. ben aromasız ve çükolata aromalı kullanıyorum. topaklanma kesinlikle olmadı, çok kolay karışıyor. tadı güzel (çikolatalının) aromasızın hiçbir tadı yok. fakat ben içine limon sıkıyorum ve limonata gibi çok güzel gidiyor..

bence genrise ürünleri kullanılır...

normalde bu kadar uzun ileti yazmam. ama yabancıların bizi sömürmesini istemiyorum. eğer genrise bu fiyata satıyorsa ve hala varlığını sürdürebiliyorsa demek ki bu ürünlerin gerçek fiyatları bunlardır. paramız bir türk firmasına gitsin, büyüsün, hammadeyi üretecek pozisyona gelsin (daha ucuza maletsin), biz yabancılara satalım... ben supplementleri bayanların kozmetik ürünlerine benzetiyorum biraz da... sürersen kırışıklıklar kaybolur, sürersen gençleşrsin, güzelleşirsin vs vs. insanların kendi duygularını kendilerine parayla satıyorlar... bence supplement pazarı da öyle.. kullanalım ama çok ayrıntıya girmek bence gereksiz...

crysius21, BamBam16, yetkinsahinbay ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  11. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    ben belkı bazı arkdaslar faketmıstır baya bır supplement alan ve her markanın her urununu denmekten cekınmeyen bırıyım

genrıse le tanısmam bır eczanede gormem le basladı okuldan donerken bemıks c alamk ıcın grdıgımde bunu grdum ee dondugumde sıtelerıne baktım ve hemen baska bır satıs sıtesınden buyuk kovalrdan sanırım 4-5kg arsı bsıeydı (ılk cıktıklarında bazı urunlerın buyuk gramjlı olarakda vardı) bır cok urununu kullandım bu markanın hepsını yazmam gerekrıse

PCV Complex: turkıyede bulabılecgınız en ıyı kompleks urun ıcınde bırcok bıtkıden tutun wheye hatta kreatın ve trıbulusa kadar hersey var

proteınlerı : her proteın urununden kullandım ve bence dusuk krbonhıdrat ve yag oranıyla bır adım one cıkıor bazı urunler

amıno 5700: orta kalıte bır amıno bence

trı creatın plus : oldukca gzuel ve benden ıyı bır puan alan bır karısım ıcınde kreatın -glutamın-argının-taurın ve bırcok bıtkı ekstrakı var

karbonhıdratları :eek:zellıkle de dekstrozu bence cok buyuk kolaylık hem markalı hemde ıyı kalıte bır dekstroz almıs oluyorsunuz

vıtamınlerı : multıvıtamın ve b vıtamınlerı bnce rakıplerınden asagı kalır bır yanı yok oldukca ıyı

bıtkısel urunlerı : bıkac urununu kullandım gurana v.b bnce oldukca ıyuıler

bence genrıse oldukca ıyı bır marka bırcok urunu cok ıyı eger marka bagımlısı degılsenız kullanabılcegınız en kalıtelı markalrdan bırıı ucuz olmasıda cabası tek eksık yanları buyk ambalajlı urunelrı yok ve hıc reklam yapmıyorlar

Serratus, sultanmehmed ve emre0zgun bunu beğendi.
  12. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    İletisime gecip ambalaj buyutmelerı konusunu konussak nasıl olur..

700 grlık whey proteın ızolat complex kargosuyla 35 lıraya gelıyor ızmıre..
    3 kglık var fakat yanlıs hatırlamıyorsam 200 lıra cıvarı gormustum, 5 tane 700 grlık alsak 3,5 kg yapar ve tam olarak 160-175 lıraya gelır..

Bıraz mantıksızlık var gıbı, buyuk ambalajlı daha ucuz olmalı.. O zaman tadından yenmez..

Icerıklerını de nasıl kontrol ettırebılırız bu konuda bılgısı olan var mıdır, sımdı gereklı belgelerı varmıs bızde bunlardakı urun ruhsat numaraları ıle ıcerıgı hakkında tarım ve koyıslerı bakanlıgına soru sorabılır mıyız ıcerıkler dogru mudur dıye?..

13. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    ben bugun kendılerıne bır maıl attım ambalaj konusunda bakalım ne olucak umarım ambalajı buyuturler

14. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    PCV komplex gerçekten süper bir ürünmüş.
    arginin, glutamin, kreatin, tribulus...ne ararsan var.

15. vol_kan

vol_kan Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    ürünler bence türkiyede üretim yapan bir firma için pahalı. 750gr ürün 25tl yani 2,25kg ürün 75tlye geliyor. ben zaten ithal ürün alabiliyorum 90tlye twinlab whey proteini. iso whey için fiyat daha uygun. bazı ürünler içinede soya proteini ekleyerek besin değeri şişirilmiş fiyat aşağı çekilmiş.

16. mhmtgncr

mhmtgncr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ürünleri firmanın kendi sitesinden mi sipariş ettiniz ? ? ?

17. dc50xmax

dc50xmax Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ben markanın Whey Protein İsolat Complex ürünününü bugün itibari ile kullanmaya başladım ankaradaki satıs noktasında 49tl demişti kendi satış sitesinden 32 tl ye satılıyor. tadı ağır değil karışmama prob yok bide shaker olsaydı tam olacaktı..
    başka kullanan arkadaşlar varsa değerlendirelim

18. Mrozguryilmaz

Mrozguryilmaz Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    suan genrise bcaa kullanıyorum protein c aldım fakat su ile içemedim tadı kötü. sütle güzel lakin definasyondayım def.bitince kullanıcam sütle içilebilir. ileriki zamanlarda genrisenin daha iyi bir marka olacağını sanıyorum.

19. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    şu an indirimde.
    fiyatlar yarı yarıya düşmüş.

omrbrk bunu beğendi.
  20. omrbrk

omrbrk Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    sitesine girdim indirim falan göremedim?

Sayfayı Paylaş