Genrise dekstroz 75

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve zyzz tarafından 13 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. zyzz

zyzz Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Grafik tasarım
    Yer:
    İZMİR
    İçerik: Dekstroz Monohidrat, Whey protein konsantre, Soyaprotein izolat, Taurin, Riboz, Glukuronolakton.Vitamin C, Vitamin B3, Vitamin E, Vitamin B5, VitaminB6, Vitamin B2, VitaminB1, folikasit, Biotin, Vitamin B12

Bu bir D-Glukoz formunu barındıran küçük bir Mono sakkarit ihtiva eden basit şekerdir. Çok kolay mide-bağırsakta çözülür ve kana karışır. Bilim adamları bunun çok iyi bir taşıyıcı olduğunu söyler. Aminoasitle veya başka takviye ile beraber alınması durumunda normal alımlara göre çok daha fazla işe yarayacağını söylerler. Antrenman sonrası karbonhidrat ihtiyacını hemen karşılayacak olan dekstroz, kana hızlı karışmasıyla insulin seviyesini artırır ve boşalan kasların çabuk dolmasını sağlar. İnsulin hormonun güçlü bir anabolik etki ettiğini göz önüne alırsak, bu kombinasyonun muhteşem işe yarayacağını anlayabiliriz.

Ürünü Kullanan arkadaşların tecrübelerini paylaşmaları rica olunur...

2. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    Dekstroz dediğimiz şey aslında ucuz, basit şeker. Yurtdışında marketlerde 2kg paketi 5-6 euro'ya satılan birşey. Yukardaki ürün gibi etiketlenip, ambalajlanıp 60-70tl fiyatlara satılması bana çok anlamsız geliyor. Saf formda daha yüksek miktarda ve uygun fiyatta alıp kullanabilirsiniz veya alternatif olarak Vitargo'ya göz atabilirsiniz.

zyzz bunu beğendi.
  3. brhmcr

brhmcr Guest

Extravaganza, sanirim urun ismen oyle ancak soya ve whey protein iceriyor. Gerci bana pek mantikli gelmedi, gainer tarzi birsey yapmislar sanirim ama zaten o tarz cok kaliteli urunler mevcut.

4. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    Evet gördüm ben de fakat ürünün asıl amacına ters olduğu için pek değinmek istemedim. Bana yine anlamsız geliyor. O fiyata saf dextrose ve multivitamin alıp, kullandığım whey ile kombine ederim daha iyi. Zaten öyle yapıyorum. :)

1 kişi bunu beğeniyor.

Sayfayı Paylaş