GENRİSE protein tozu yardım...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Mrozguryilmaz tarafından 22 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Mrozguryilmaz

Mrozguryilmaz Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Proteinler ve aminoasitler, ne kadar sağlıklı, kaslı, güçlü olduğumuz hakkında etkin rol oynayan vücudumuzun yapı taşlarıdır. Proteinler vücut dokularının yapımında ve onarımında, kasların yapımında ve büyümesinde yardımcıdır. Antrenman sırasında açığa çıkan protein gereksinimini karşılarlar. Tüketilen gıdalar yoluyla alınan aminoasitler hücrelerdeki ribosomlarda vücut proteinine dönüştürülmektedir. Bu sayede kas, kemik, deri, saç, tırnak gibi vücut proteinlerinin; enzim, hormon, antioksidanların yapımı ve muhafazası mümkün olmaktadır.

Hücrelerimizdeki ribosomlar aşağıdaki kaynaklara ihtiyaç duyarlar; Protein ve aminoasit gibi yapı maddeleri, Vitamin, mineral, bitkisel maddeler gibi yardımcı yapı maddeleri, Karbonhidratlar ve yağlardan elde edilen enerji. Vücudumuzun yeterli miktarda protein üretmesini sağlamak için, yukarıda sayılan üç maddedeki faktörlerin, doğru zamanda ve doğru miktarlarda bulunması gereklidir. Whey ve soya proteinleri hızlı kana karışan proteinlerdir. Bu özellikleri sayesinde, Whey ve Soya proteinleri, kullanımlarından 30 dk sonra kanda görülmeye başlar, 45- 120 dk. Lar arasında kanda çok yoğun görülürler ve takriben 3 saat sonra tamamen vücudu terk ederler.

Aminoasitlerin ise; kana karışması daha hızlı olur. Yaklaşık 15 dk içinde kana karışarak, en yoğun biçimde görülür ve 90 dk sonra vücudumuzu terk ederler. Whey protein isolatlar, üretim tekniği açısından, kısa zincirli, bioaktif peptidler içermeleri nedeniyle çabuk emilirler. % 97 protein ihtiva eden yüksek değerli Whey protein isolatlar da çok hızlıdırlar. Nerdeyse aminoasitlerle aynı sürelerde etki ederler.

GENRISE Proteinlerinin öne çıkan en önemli özelliği, protein emilimini ve vücutta sentezlenmesini artıran vitamin kompleksinin formüllerine eklenmiş olmasıdır. Süt proteinlerinden elde edilen peynir altı suyu proteini konsantresidir. Bu konsantre; yağ, laktoz ve diğer istenmeyen maddeleri içermez; bağışıklık sistemini destekleyen proteinleri içerir. Whey Protein, glutatyon’un kandaki seviyelerini yükseltebilir. Glutatyon, organizmayı serbest radikallerin saldırılarına karşı korumasının yanı sıra ,iyi işleyen bir bağışıklık sistemi için de gerekli bir antioksidandır. Son yıllarda yapılan araştırmalarda, bu proteinlerin antioksidan etkilerinin yanında antitümoral ve antikanserojen etkilerinin de olduğu bildirilmiştir.

Aminoasit salgılaması özelliği (30- 40 sn içinde aminoasitler kana karışır), Whey proteinini, antrenman sonrası için etkili bir aminoasit kaynağı yapar. Sporcuların gereksinimi olan proteini sağlamada destekleyicidir. Profesyonel spor yapanların, vücut geliştirenlerin egzersiz programlarını ve ihtiyacı olan besin desteğini karşılamak amacıyla formüle edilmiştir. Protein sentezini artırmak için ,B vitaminlerini, folik asit, biotin ve C vitamini içerir.

İçerik:
    Whey protein, mikrokristalizeselüloz, vitamin C, vitamin B3, vitamin E, vitamin B5, vitamin B6, vitamin B2, vitamin B1, Folikasit, Biotin, vitamin B12

Kullanım Şekli
    Günde 1 kere 30g Whey Protein 250ml sıvı ile alınması önerilmektedir.

Kullanım Şartları:
    Genrise Ürünleri oda sıcaklığında, direk güneş ışığı görmeyen bir yerde muhafaza ediniz. Genrise ürünlerini açtıktan sonra içindeki pamuğu çıkararak muhafaza ediniz. Bilinenin aksine pamuk nem çeker, bu da nem çekebilen tabletlerde çatlamalara yada dağılmalara neden olabilir. Genrise ürünlerini buzdolabında saklamayınız.

Hammaddelerinin doğal kokusu ve rengi çeşitli dış etmenlerle değişebilmektedir. Örneğin; bir bitkinin yetiştirildiği toprağın özellikleri, yetiştirilme sırasındaki sıcaklık ve nem gibi iklim koşulları, hatta bitkinin toplanma zamanı aynı bitkinin, farklı zamanlarda, farklı renk ve kokuya sahip olmasına neden olabilir. Genrise Vitamin, hiçbir ürününde yapay koku, tad ve renk maddesi kullanmadığı için, aynı Genrise ürününün farklı serilerinde koku ve renk değişiklikleri olabilir. Genrise Vitamin için esas teşkil eden ürünün saflığı, etkinliği ve güvenilirliğidir. Bu nedenle en yeni teknolojileri kullanarak ve mümkün olan en yüksek kalite standartlarında üretim yapar. Yaptığı sıkı kalite kontrol testleri ile de ürünlerinde son kullanma tarihinde dahi % 100 etiket güvencesini sağlar.

bu ürünü kullananınız varmı almayı düşünüyorum yardım lütfen.

3kg fiyatı 183 tl.

Ekli Dosyalar:

2. Mrozguryilmaz

Mrozguryilmaz Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Protein tozu hakkında tecrübesi olan arkadaşlar tavsiye ediyormusunuz yada kullanıp verim alan veya alamayanınız varmı içeriği gayet hoş geldi bana yağ 0 şeker 0 protein oranı yüksek ??

3. iris

iris Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    ben de merak ettim, kullanan var mı acaba. protein, creatin ve vitamini karıştırmışlar, değerler çok yüksek, inanamadım hatta bu kadar yüksek değerlere.

sitesi : http://www.genrise.com.tr/

4. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    kendi sitesindeki fiyatları gerçekten ucuz. bitkisel, diyet ve takviye ürünleri gamı çok fazla basit bir markaya benzemiyor yanlız satışı çok az yerde var.
    500gr kutu glutamine 49 tl. 500gr kreatine 26 tl. izole whey protein 31 tl. içerikleri eğer doğru ise gayet işe yarar üürnlere benziyor ..

5. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    bende askerden yeni yeldim tekrar başlayacaktım kendime alternatifler arıyordum bakalım bi nasılmış bi araştırayım bende

6. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    - Konu forum kurallarına aykırıdır

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş