Genetik limitemi geldim ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Eren18 tarafından 3 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Eren18

Eren18 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Bir sene üzeri bu sporu yapiyorum hergün yarım kilo tavuk 300 gram makarna 300 gram pirinç 100 gram yulaf sebze yemekten canım çıktı gelisemiyorum.Makrolar mikrolar herseyi günlerce hesapladim denedim olmadı tekrar hesapladim yine olmadi omuzum triceps im sıfır denicek kadar az herseyi denedim +15 tekrar piramit sistemi 8 tekrar ağır kilo vesaire olmuyor bi yardım edin nerede hata yapıyorum ben Teşekkürler şimdiden
    83 kiloyum 1.80 boyum var

2. oviedo

oviedo Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    1 sene üstü spor ile genetik limite ulaşman imkansız. Gelişim hedefin nedir ? Ölçülerinde hiç mi artış olmuyor ? Haftalık kilo kontrolü yapıyor musun ? Kilo alıp gelişmemen mümkün değil.
    Uyku, stres seviyesi, beslenme ile birlikte antrenman da çok büyük etken. Çözüm piramitte vs. de değil. Düzenli ağırlık arttırıyor musun idmanda ?

Eren18 bunu beğendi.
  3. Aurain

Aurain Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    antremanı sertleştirmiyosun protein miktarını artırmıyosun artırman lazım

Eren18 bunu beğendi.
  4. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    progressive overload yapabiliyor musun

Eren18 bunu beğendi.
  5. Eren18

Eren18 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Kız arkadaşım var bir senedir beraberiz onunlada aşırı stres yaşıyorum onun yüzünden inanmazsınız sacımı falan 3 numaraya vurdurdum 9 bucukta yatan insanim 10 saat uyusamda halsiz oluyordum stres çok etkiliyor galiba
    Ayrıca beslenmem makrolar mikrolar tamı tamına doğru sorun stres galiba ama bu kızdan ayrilamiyorum birturlu bunuda dertlesme bölümünde yazacağım.
    Her neyse ikinci sorunumda omuzum ve triceps im çok geride sıfır denecek kadar az aynı programa devam.edersem fark açılacak gibi gözüküyor nasıl bi yol izlemeliyim ?

6. muratnayal

muratnayal Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    18
    Bir sene üzeri bırakmadan devam ettin mi? Kilo fena değil ama vücut kompozisyonu, yağ kas oranı ne?Tek seferde kaç şınav kaç barfiks çekebiliyorsun? Stres tabiki gelişimi yavaşlatır ama ne kadar ektoderm olsan da yine de bu beslenme, 4-6 haftada bir değişen iyi bir program ve istikrarlı devam ile gelişmemen imkansız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Eren18

Eren18 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Resim nasıl koyabilirim onu ogretirseniz koyarım hemen dosya yükle diye buton var fakat olmuyo anlayamadım her neyse barfix şınav gayet iyi barfixte 20 lik plaka ile 5 tekrar çıkıyor iyi güzel hersey bulktayim ve sıkınca karın kaslarim baya cikiyor sıkmadanda gözüküyor benim sorunum omuz triceps ve stres galiba 1-2 aylık omuz triceps agirliklimi calismam gerekiyor.mesela haftada 4 gün gidiyorum gym'e 2 günü omuz triceps bir günü bacak son kalan günüde göğüs ve sirta ayirabilirim diye dusunuyorum mantiklida geliyor siz ne düşünüyorsunuz? Teşekkürler şimdiden
    Kol ölçüm sol 39 sağ 40 ve zaten neredeyse hepsi biceps tir dağ gibi çıktı omuzum 119

8. muratnayal

muratnayal Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    18
    Biceps ölçüleri iyi senin de yazdığın gibi. Sırt ve kanat da iyi demek ki barfikste sorun yaşamadığını söylemişsin. Şınavı yazmamışsın gerçi ve asıl sorun olduğunu söylediğin bölgeler için önemli bir işaret nizami ne kadar şınav çektiğin. Özellikle de diamond yada dar şınav tricepsi daha çok çalıştırır. Triceps kasları omuz press ve bench press hareketlerinde kullanılır. Omuz kötü diyorsun ama bench nasıl? Şınav ve bench press triceps durumu için bir işaret.
    Ben biceps çalıştığım kiloyla triceps çalışırım genelde. Dolayısıyla eşit geliştirmeye çalışıyorum. Fakat triceps, omuz ve bench press hareketlerinde ağır girdiğin zaman ister istemez daha çok çalışıyor bicepse göre. Haftada iki gün omuz ve triceps denenebilir bence de.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eren18 bunu beğendi.
  9. Eren18

Eren18 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Tesekkurler.
    90 kilo bench (bar ile birlikle) 10 tekrar max 1 tekrarda 115 kaldirabiliyorum tabi kolum falan titriyor baya şınav cable cross tan sonra çekiyorum ama bi sayısı yok hiç denemedim ama nizami olarak fazla çekemiyorum uzerimde agirlikla 10 tekrar falan yani uzun süreli bir gücüm yok kısa süreli büyük güç oluyo heralde uzerime 50 kilo koysam 10 tane çekerim boş nizami 60 cekemem belkide öyle yani bir kaç ay böyle deniyim haftada iki gün omuz tricrps seklinde sonuçları yazarım tesekkürler tekrar

muratnayal bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş