genel sorularım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve burki1918 tarafından 20 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. burki1918

burki1918 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba öncelikle kendimi tanıtayım 170 boyundayım 50 kiloyum vg ye hiç gitmedim ama fiziğim fena sayılmaz evde 20 kiloluk dambılım var onlarla çalışıyorum ilaç vb hiç bişey almıyorum sadece doğal yollarla sadece iyi görünüşlü bir fiziğim ve birazdan gücüm olsun yeter bana göre.

1-bana önerileriniz var mı
    2-yaşım 16 yaşındayım boyum daha uzar mı ve çalışmalarımdan dolayı boyumun uzaması durur mu
    3-kendi programımı nasıl yapabilirim neyleri göz önünde tutmalıyım çünkü bir spor salonuna gitmiyorum
    4-kol kasım çok ama sıktığım zaman belli oluyor yani hacimli durmuyor nedeni nedir kol kasım kendini belli etmiyor
    5-ilaç kullanmadan nereye kadar yapabilirim
    6-beslenme konusunda sorunlarım var çok yemek seçerim .d bu nedenle beslenmeme hiç dikkat etiyorum ama 50 kiloyum.
    7-yaşıtlarıma göre aslında güçlüyüm genel olarak daha doğrusu kiloma göre :) 100 kilo çocuğu bilek güreşinde yenmiştim mesela
    8-adonis kaslarım var ama yeterli bulmuyorum nasıl artırabilirim
    9-kaç saat uyumamı önerirsiniz
    10-önce bacak kaslarını çalıştırırsan bi hormon salgılanır kasların daha iyi gelişir demişlerdi doğru mu?
    11-24 barfiks çekebiliyorum ama çok barfiks çekmioyorum eve barfix cubugu almayı düşünüyorum dışarda fırsatım olmuyor eve alsam faydası olur mu?

şimdiden teşekkürler bazılarının cevaplarını gördüm sitede ama bilmediğim çok terim var ne dediklerini pek anlamıyorum bazen :) vg ye yeni yeni ilgi duyuyorum daha terimleri kavrıyamadım.VG yapmıyorum ama judoya gidiyorum hergün fiziğime büyük katkısı oldu yağ oranımda düşük kaslar hemen belli oluyor :)

2. burakjudo

burakjudo Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    olur intenette bu forumdada vardır tam olarak araşltırmadım ama internette dumbella tüm vucüt antremanı diye programlar var onları izlemen ve kendine göre bir program yapman sana kolaylık sağlar judonun vucüdunu kuvvetlendirmesinde çok faydası olur ama iyi bir judocu olmakistiyorsan zaten ilerde mecbur çeşirli çalışma programları yapman gerekir bu arada nerde judo yapyorsun kardeşim

burki1918 bunu beğendi.
  3. burki1918

burki1918 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    dambılla vucüy antrenmanlarını buldum zaten ama programı neye göre yapmalıyım onu bilmiyorum :) çorumda judo yapıyorum

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş