Genel Sorularım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve AdonisliUykucu tarafından 7 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. AdonisliUykucu

AdonisliUykucu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaslar,

Oncelikle su an evde vucut agirligimla calismaktayim pek bi gelisme kat edemedim ama genede devam ediyorum, boyum 177 kilo 74 yas 18, temmuz ekim arasi spor salonuna yazilacagim , ve maksimum verim almak istiyorum, neyse sorularima geliyim,
    Protein tozu gibi ekstra besin almak istemiyorum onun yerine protein bar almak istiyorum su cikolata gibi olanlardan, 30-40 gr protein oluyor onlarda ortalama sizce nasil olur ?.
    Normale gore kalipliyim yani kassiz birine gore, can simitim var guzelinden bir tane bunu 2 yildir eritemedim zaten cok yogunum ygs lys malum yani eritmek icin bir caba sarf etmedim, cardio olarakta muay thai dusundum bol hoplamali ziplamali hem boyum uzar belki 1,80i bulurum, muay thai deneyen var mi bodynin yaninda nasil oluyor ?
    Ha bide ekmek seker tuketmiyorum , yaza kadar pek salmadan daha cok kilo almak istiyorum bol makarma ve pilav yiyoru devasa bir vucut icin :) yanlis bir taktik mi ? :)

Bu tarz sorularim var iste, :)

Ha bide kol icin beliri bir seviyeye gelmek icin 2 tane 4 kg dumbell yeterli mi kilom icin, ?
    1 yildir flexorun programini uyguluyorum pek duzenli olmasada artik hic etki etmiyor bir program tavsiye ederseniz onun icnde sevinirim (evde)

Son olarak 20dk gogus 20 dk karin (ikiside vucut agirligiyla) calisiyorum 2 gunde 1 o iki gun arasindada kol calisiyorum

Tesekkurler

Sayfayı Paylaş