Gençliğim Yanıyor

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve xBatuhan tarafından 16 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. xBatuhan

xBatuhan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İlk önce selam abilerim lütfen konumu kilitlemeyin gençliğim yanıyo .
    Ben 17 Yaşında 86 KG 1.80 Boyunda Bi Gencim .
    Göbekliyim ama aslında çok yok tabi hoş durmuyo ve kas durumun oldukca zayıf 10 sınav cekebılıyorum sadece 50 de mekık . Lutfen bana program onerın yada ozel mesaj atın gerçekten yardımınıza ıhtıyacım var fıtnessa gıtme sansım yok ne yazıkkı elımde 500 TL var ne gıbı bı ekıpman alabılırım ? . Asıl hedefim gobek erıtmek bıktım artık cok hırslıyım fakat bana yol gosterıcek kımse yok aılem fıtnessa yollamıyor :( , ne hareketı olursa yaparım yeterkı gobek erıtıp kas yapıyım 1 gunde olmaz bılıyorum fakat ınternette bısı gordum Px90 mı ne bı program ama turkce ve baslangıcını bulamadım neyse yardımlarınızı beklıyorum

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş