Genç yaşta vucut geliştirme

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve shetw0w tarafından 27 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. shetw0w

shetw0w Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben lise 1 öğrencisiyim 2.5 senedir sporla uğraşıyorum boks ve güreş yapıyorum güreş 6.sınıftan beri uğraşıyorum yani iyiyim diyebilirim neyse kilom 78 boyum 1.72 vucut gelistirmek istiyorum öncelikle vucut yapım iyi spordan dolayı kaslı bi vucuda sahibim ama karın kaslarımı çıkartamadım bi türlü o kadar spor yapmama rağmen 2 tane baklavam var sadece yağ oldugu ıcın gözükmüyordur
    protein tozu alıyorum doktor önerdi çünki peynir ve kırmızı et yiyemıyorum tavukta her spor sonrası yiyemem pastırmada yiyemıyorum aynı zamanda.

vucut gelistirme yapmak ıstıyorum öncelikle göbeğim yok yani az bi yağlanma var oda göbeğin alt kısmında sizce vucut gelistirme yapmalımıyım suanda iyi bi vucudum var bide bizim genetik iriyiz irilikten kastım yanı geniş omuzluyuz bu yaşta tanıdıgım 25-30 yaşlarındakı kişilerden geniş omzum var
    protein tozu kullanma hkakında ne düşünüyorsunuz ve tavsiyenizi beklıyorum

2. XasTurk

XasTurk Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Vejiteryanmısın?Çok istiyorsan yapabilirsin vücut geliştirmeyi :)

3. shetw0w

shetw0w Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vejetaryan değilim ya kırmızı et i ve peyniri yersem kusuyorum direk balıkta hoşuma gıtmıyo yani beyaz et haricinde et yiyemıyorum o yuzden protein tozu kullanıyorum

4. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Çok zor bence. yap tabiki istiyorsan yapmanı engellemek gibi bir amacım yok ama doğal beslenmen çok iyi olmalıki supplementler işe yarasın.

Peynir ve kırmızı et en önemli protein kaynakları.Tavuk ta olur diceksin , 4-5 ay sonra artık tavuktan bıkıcaksın görmek istemiceksin balık ye dicem onuda yemiyosun.

yumurta ye dicem bi süre sonra ondanda bıkıcaksın yani bu tür şeyleri yemeye çalışmanı tavsiye ederim eğer bu sporu yapıcaksan. Bende aynı senin gibiydim yılda 1 yumurta bile yemezdim , lor peynirini sofrada görmek bile istemezdim midem bulanıyordu ama zamanla alışıcaksın başka şansın yok gibi bir süre sonra.

5. shetw0w

shetw0w Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    söylemeyi unutmusum onlar haricinde midem bulanmaz yumurta içiyorum

6. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Çiğ Yumurta içiyorsan , içmeyi bırak.Hastalığa yakalanabilirsin , adı salmonellaydı galiba.

7. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    et tarzı şeyler yemiyorsan kuru fasülye nohut mercimek gibi gıdalardada protein var ek olarak protein tozu ek takviyedir yani düzenli beslenme ile işe yarar

Son düzenleme: 27 Ekim 2013
  8. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır. (Bknz. Forum Kuralları Madde 3)

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/e...ve-t11375.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-baslayanlar-bolumu/bodyforumtr-kullanim-kilavuzu-79035.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum...ement-proteinaminoasit-vs-kullanimi-8691.html

Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş