Genç Ve Kısa Boyda VG

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve tetik34 tarafından 26 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. tetik34

tetik34 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    okulda 2 kişi gördüm birtanesinin boyu 1.62 öteki 1.68 birtanesi çok kalıplı öteki fazla kilolu değil belli çok ağır çalışmışlar fitness çalıştıklarını belirttiler bu arada kaslarda fena değil iyi ama boylar kısa henüz 16 - 17 yaşlarındalar sanki başladı başlıyalılar boyları durmuş gibiler siz ne düşünüyorsunuz yüzleri aşırı büyük gösteriyor kıllar bile maksimum hale gelmiş ama boy normalin altında

2. 1zeus

1zeus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    valla 16 yaşımdan beri bende ilgileniyorum bu sporla bizim okulda var o dediğin tiplerden 10 kişi felan ama onlar güreşçi ve emin ol boylarının alabileceği en iyi vücuda sahipler 162 olup 50 kilo olmakdansa 70 kilo oluo 37 cm kollu olmayı tercih ederim.benim boyumda 166 18 yaşındayım belim 70 omuzum 114.5 herkesin bana dediği boyuna gore en iyi yapıya sahipsin diyolar 65 kiloyum 65 kilo olup göbekli olmak yerine boyle olmayı tercih ederim.bb boyu kısaltıyo diye bi algı var öyle bişey yok tam tersi faydası bile olabilir vücudun daima esnek durduğu için uzarken daha fazla uzamasına sebeb olurmuş ben başladığımda hep kambur dururdum 164 felandım posturumu duzeltmek için çok uğraştım boyum hiç uxamadı ama dik durmaya başladığım için 2 cm bi esneme oldu.benim görüşlerim bu yönde o boyla sıska olmakdansa yarma tabiri ile kaslı olmayı tercih ederim.

3. tetik34

tetik34 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    David Laid diye biri youtube değişim videosu koymuş o tam tersi dediğimiz şey resmen onda uygulanmış ama ne bileyim adamın kol ölçüsü fazla ve göbekliyken yaparsa dahada çok kısalcakmış gibi geliyor.

Bu forumda da herzaman söylerim kilolu olmaktansa zayıf olup çevik olmayı tercih ederim.

4. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Kilo boy goruntusunu etkiliyo ya,ben 1.82 yim uzaktan bakan max 1.75 der.

Sayfayı Paylaş