Gelisimin durmasi ve programdaki hatalar

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve corbacibasi tarafından 5 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. corbacibasi

corbacibasi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    3 aydir yapiyorum bu sporu. 59 kiloyla basladim ve 3 ayda 71 kiloya ciktim. Dolayisiyla olculer de artti. Su anki olculerim:
    Biceps - 32(27)
    Gogus - 101(94)
    Omuz - 120(110)
    Bel - 76(75)
    Boy. - 1.78
    Kilo. - 71(59)

Parantez icindekiler baslamadan onceki olculerim. 2 ay salona gittim sonra agirlik sehpasi, agirlik seti ve gerekli esyalari alip evde devam ettim. Fakat 2-3 haftadir hicbir gelisim gosteremedim ustune beslenmemi degistirmeme ragmen kilo verdim. Hatamin programdan kaynaklandigini dusunuyorum. Salondayken haftada 3 gun full body workout seklinde calisiyordum. Ama evde split programa cevirdim haftada 5 gun calisiyorum. Gelisimimin durmasi kesinlikle programdan kaynaklaniyor bu acik fakat gun sayisindan dolayi mi split olmasindan dolayi mi?

P.tesi -1.program
    Sali- 2.program
    Carsamba -off
    Persembe -1.program
    Cuma-2.program

2 antreman 1 dinlenme seklinde gidiyor. Kendi yazdigim programin resmini attim. Haftada kac gun yapmam lazim kilo almak icin full body e mi donmem lazim. İnsan gelisim gosterecegine gerileyince motivasyonu kayboluyor. yardimci olabilir misiniz?

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş